Genk pakt 22 op 27: "Antwerp gaat ook nog punten verspelen"

door
Genk pakt 22 op 27:

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, begon KRC Genk afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Wouter Vrancken. En voorlopig is dat nieuwe hoofdstuk een succes. Zo konden de Limburgers het eerste luik van de Jupiler Pro League afsluiten met een knappe 22 op 27.


Zondagmiddag kon Racing immers de drie punten thuis houden tegen AA Gent. Even leek het er nochtans op dat de Genk voor de derde keer dit seizoen puntenverlies ging lijden, maar dat was buiten een kopbaldoelpunt van aanvoerder Bryan Heynen gerekend. Door deze overwinning blijft Genk nog ietwat in het spoor van de ongeslagen leider Antwerp FC, de kloof met de Great Old blijft vijf punten bedragen. Bovendien oogt het wedstrijdschema in de komende weken niet al te zwaar.

Maar over een eventuele titelstrijd wil coach Wouter Vrancken niets van weten. "Het belangrijkste voor ons is dat we onze reeks zo lang mogelijk kunnen doortrekken. We zijn totaal niet bezig met Antwerp, of het verschil met Antwerp", vertelde de trainer voor de camera's van Eleven Sports. "We mogen niet naast onze schoenen gaan lopen en voort doen zoals we bezig zijn: hard werken voor mekaar en op die manier resultaten halen. Het zou ook heel onrespectvol zijn om te zeggen dat de volgende tegenstanders van mindere kwaliteit zijn."

EERST TOP 4
Ook Heynen, die tot dusver bezig is aan een uitstekend seizoen, wil voorlopig niet te veel op de Great Old focussen. "Antwerp is op dit moment gewoon feilloos, maar wij moeten enkel naar onszelf kijken. We weten natuurlijk ook dat zij op een bepaald moment punten gaan laten liggen. Ons eerste doel is echter om zoveel mogelijk punten te verzamelen en de top 4 halen. Op dit moment zijn we op de goede weg."

LEES OOK: Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

Genk is momenteel de grootste uitdager van Antwerp ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

63
63
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

10
10
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

354
354
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

295
295
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

77
77
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

593
593
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

421
421
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws