Genk pakt 22 op 27: "Antwerp gaat ook nog punten verspelen"

door
Genk pakt 22 op 27:

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, begon KRC Genk afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Wouter Vrancken. En voorlopig is dat nieuwe hoofdstuk een succes. Zo konden de Limburgers het eerste luik van de Jupiler Pro League afsluiten met een knappe 22 op 27.


Zondagmiddag kon Racing immers de drie punten thuis houden tegen AA Gent. Even leek het er nochtans op dat de Genk voor de derde keer dit seizoen puntenverlies ging lijden, maar dat was buiten een kopbaldoelpunt van aanvoerder Bryan Heynen gerekend. Door deze overwinning blijft Genk nog ietwat in het spoor van de ongeslagen leider Antwerp FC, de kloof met de Great Old blijft vijf punten bedragen. Bovendien oogt het wedstrijdschema in de komende weken niet al te zwaar.

Maar over een eventuele titelstrijd wil coach Wouter Vrancken niets van weten. "Het belangrijkste voor ons is dat we onze reeks zo lang mogelijk kunnen doortrekken. We zijn totaal niet bezig met Antwerp, of het verschil met Antwerp", vertelde de trainer voor de camera's van Eleven Sports. "We mogen niet naast onze schoenen gaan lopen en voort doen zoals we bezig zijn: hard werken voor mekaar en op die manier resultaten halen. Het zou ook heel onrespectvol zijn om te zeggen dat de volgende tegenstanders van mindere kwaliteit zijn."

EERST TOP 4
Ook Heynen, die tot dusver bezig is aan een uitstekend seizoen, wil voorlopig niet te veel op de Great Old focussen. "Antwerp is op dit moment gewoon feilloos, maar wij moeten enkel naar onszelf kijken. We weten natuurlijk ook dat zij op een bepaald moment punten gaan laten liggen. Ons eerste doel is echter om zoveel mogelijk punten te verzamelen en de top 4 halen. Op dit moment zijn we op de goede weg."

LEES OOK: Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Genk is momenteel de grootste uitdager van Antwerp ...

Meest recent

Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

100
100
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

27
27
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

41
41
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

90
90
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

42
42
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

197
197
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

194
194
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

235
235
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

518
518
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

85
85
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

244
244
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

391
391
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

91
91
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

318
318
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

223
223
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

540
540
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

298
298
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

423
423
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

378
378
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

318
318
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

58
58
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

270
270
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

529
529
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

137
137
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

222
222

Meer sportnieuws