Genk pakt 22 op 27: "Antwerp gaat ook nog punten verspelen"

door
Genk pakt 22 op 27:

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, begon KRC Genk afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Wouter Vrancken. En voorlopig is dat nieuwe hoofdstuk een succes. Zo konden de Limburgers het eerste luik van de Jupiler Pro League afsluiten met een knappe 22 op 27.


Zondagmiddag kon Racing immers de drie punten thuis houden tegen AA Gent. Even leek het er nochtans op dat de Genk voor de derde keer dit seizoen puntenverlies ging lijden, maar dat was buiten een kopbaldoelpunt van aanvoerder Bryan Heynen gerekend. Door deze overwinning blijft Genk nog ietwat in het spoor van de ongeslagen leider Antwerp FC, de kloof met de Great Old blijft vijf punten bedragen. Bovendien oogt het wedstrijdschema in de komende weken niet al te zwaar.

Maar over een eventuele titelstrijd wil coach Wouter Vrancken niets van weten. "Het belangrijkste voor ons is dat we onze reeks zo lang mogelijk kunnen doortrekken. We zijn totaal niet bezig met Antwerp, of het verschil met Antwerp", vertelde de trainer voor de camera's van Eleven Sports. "We mogen niet naast onze schoenen gaan lopen en voort doen zoals we bezig zijn: hard werken voor mekaar en op die manier resultaten halen. Het zou ook heel onrespectvol zijn om te zeggen dat de volgende tegenstanders van mindere kwaliteit zijn."

EERST TOP 4
Ook Heynen, die tot dusver bezig is aan een uitstekend seizoen, wil voorlopig niet te veel op de Great Old focussen. "Antwerp is op dit moment gewoon feilloos, maar wij moeten enkel naar onszelf kijken. We weten natuurlijk ook dat zij op een bepaald moment punten gaan laten liggen. Ons eerste doel is echter om zoveel mogelijk punten te verzamelen en de top 4 halen. Op dit moment zijn we op de goede weg."

LEES OOK: STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Genk is momenteel de grootste uitdager van Antwerp ...

Meest recent

Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

5
5
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

13
13
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

112
112
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

118
118
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

45
45
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

126
126
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

136
136
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

159
159
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

149
149
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

52
52
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

40
40
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

176
176
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

84
84
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

376
376
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

302
302
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

90
90
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

608
608
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

70
70
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

643
643
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

435
435
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

215
215
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

129
129
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

109
109

Meer sportnieuws