Genk pakt 22 op 27: "Antwerp gaat ook nog punten verspelen"

door
Genk pakt 22 op 27:

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, begon KRC Genk afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van coach Wouter Vrancken. En voorlopig is dat nieuwe hoofdstuk een succes. Zo konden de Limburgers het eerste luik van de Jupiler Pro League afsluiten met een knappe 22 op 27.


Zondagmiddag kon Racing immers de drie punten thuis houden tegen AA Gent. Even leek het er nochtans op dat de Genk voor de derde keer dit seizoen puntenverlies ging lijden, maar dat was buiten een kopbaldoelpunt van aanvoerder Bryan Heynen gerekend. Door deze overwinning blijft Genk nog ietwat in het spoor van de ongeslagen leider Antwerp FC, de kloof met de Great Old blijft vijf punten bedragen. Bovendien oogt het wedstrijdschema in de komende weken niet al te zwaar.

Maar over een eventuele titelstrijd wil coach Wouter Vrancken niets van weten. "Het belangrijkste voor ons is dat we onze reeks zo lang mogelijk kunnen doortrekken. We zijn totaal niet bezig met Antwerp, of het verschil met Antwerp", vertelde de trainer voor de camera's van Eleven Sports. "We mogen niet naast onze schoenen gaan lopen en voort doen zoals we bezig zijn: hard werken voor mekaar en op die manier resultaten halen. Het zou ook heel onrespectvol zijn om te zeggen dat de volgende tegenstanders van mindere kwaliteit zijn."

EERST TOP 4
Ook Heynen, die tot dusver bezig is aan een uitstekend seizoen, wil voorlopig niet te veel op de Great Old focussen. "Antwerp is op dit moment gewoon feilloos, maar wij moeten enkel naar onszelf kijken. We weten natuurlijk ook dat zij op een bepaald moment punten gaan laten liggen. Ons eerste doel is echter om zoveel mogelijk punten te verzamelen en de top 4 halen. Op dit moment zijn we op de goede weg."

LEES OOK: WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Genk is momenteel de grootste uitdager van Antwerp ...

Meest recent

'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

60
60
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

168
168
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

148
148
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

355
355
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

285
285
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

235
235
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

122
122
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

392
392
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

531
531
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

107
107
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

424
424
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

339
339
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

530
530
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

204
204
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

133
133
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

518
518
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

94
94
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

279
279
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

574
574
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

878
878
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1083
1083
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

374
374
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

50
50
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

340
340
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

775
775

Meer sportnieuws