Hoefkens vreest ergste voor Clinton Mata

door
Hoefkens vreest ergste voor Clinton Mata

Club Brugge opent aanstaande woensdag zijn Champions League-avontuur met een thuismatch tegen Bayer Leverkusen. In aanloop naar dat duel tankte de landskampioen alvast vertrouwen met een 4-0-zege tegen Cercle Brugge. Al leverde de derby wel de nodige slachtoffers op.


Zo mocht Casper Nielsen van geluk spreken dat hij verder kon spelen na een zware tackle van Jean Marcelin. Voor Clinton Mata zag het er dan weer veel ernstiger uit. Na een duel met Da Silva Lopes sloeg de Brugse sterkhouder in de defensie zijn enkel om. Meteen werd duidelijk dat hij niet verder kon en werd hij ook gewisseld.

Verder onderzoeken moeten de exacte ernst van zijn blessure aanduiden, maar coach Carl Hoefkens vreest voor het ergste. "Clinton is iemand die altijd blijft doorgaan, het was duidelijk dat het er ernstig uit zag", aldus de trainer op de clubwebstek. Toch behoudt Hoefkens nog een sprankel hoop. "Het is nu te vroeg om al conclusies te trekken. Ik hoop hem te recupereren naar woensdag toe, maar het is afwachten."

STERKE ONYEDIKA
Club hoopt natuurlijk dat de schade meevalt en Mata snel terug kan hervatten. Indien hij er tegen Leverkusen toch niet bij is, heeft Hoefkens wel de nodige alternatieven achter de hand. Dedryck Boyata bijvoorbeeld. Tegen Cercle besloot de coach dan weer om Denis Odoi een rijtje achteruit te trekken en Raphael Onyedika op het middenveld te posteren. Die liet meteen een goede indruk achter bij zijn debuut. "Wat Onyedika betreft ben ik heel tevreden. Hij heeft vandaag kunnen tonen wat we in de scouting gezien hadden", is Hoefkens enthousiast.

LEES OOK: Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Club had zijn defensie nog verder moeten versterken ...

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

221
221
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

15
15
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

14
14
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

20
20
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

168
168
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

220
220
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

167
167
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

67
67
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

47
47
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

229
229
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

177
177
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

274
274
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

179
179
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

117
117
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

176
176
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

97
97
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

208
208
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

93
93
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

131
131
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

118
118
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

166
166
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

715
715

Meer sportnieuws