Hoefkens vreest ergste voor Clinton Mata

505 stemmen
Hoefkens vreest ergste voor Clinton Mata

Club Brugge opent aanstaande woensdag zijn Champions League-avontuur met een thuismatch tegen Bayer Leverkusen. In aanloop naar dat duel tankte de landskampioen alvast vertrouwen met een 4-0-zege tegen Cercle Brugge. Al leverde de derby wel de nodige slachtoffers op.


Zo mocht Casper Nielsen van geluk spreken dat hij verder kon spelen na een zware tackle van Jean Marcelin. Voor Clinton Mata zag het er dan weer veel ernstiger uit. Na een duel met Da Silva Lopes sloeg de Brugse sterkhouder in de defensie zijn enkel om. Meteen werd duidelijk dat hij niet verder kon en werd hij ook gewisseld.

Verder onderzoeken moeten de exacte ernst van zijn blessure aanduiden, maar coach Carl Hoefkens vreest voor het ergste. "Clinton is iemand die altijd blijft doorgaan, het was duidelijk dat het er ernstig uit zag", aldus de trainer op de clubwebstek. Toch behoudt Hoefkens nog een sprankel hoop. "Het is nu te vroeg om al conclusies te trekken. Ik hoop hem te recupereren naar woensdag toe, maar het is afwachten."

STERKE ONYEDIKA
Club hoopt natuurlijk dat de schade meevalt en Mata snel terug kan hervatten. Indien hij er tegen Leverkusen toch niet bij is, heeft Hoefkens wel de nodige alternatieven achter de hand. Dedryck Boyata bijvoorbeeld. Tegen Cercle besloot de coach dan weer om Denis Odoi een rijtje achteruit te trekken en Raphael Onyedika op het middenveld te posteren. Die liet meteen een goede indruk achter bij zijn debuut. "Wat Onyedika betreft ben ik heel tevreden. Hij heeft vandaag kunnen tonen wat we in de scouting gezien hadden", is Hoefkens enthousiast.

LEES OOK: Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Club had zijn defensie nog verder moeten versterken ...

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

15
15
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

65
65
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

277
277
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

106
106
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

12
12
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

271
271
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

99
99
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

98
98
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

535
535
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

575
575
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

268
268
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

346
346
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

88
88
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

211
211
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

166
166
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

188
188
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

219
219
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

469
469
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

306
306
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92

Meer sportnieuws