Hoefkens vreest ergste voor Clinton Mata

door
Hoefkens vreest ergste voor Clinton Mata

Club Brugge opent aanstaande woensdag zijn Champions League-avontuur met een thuismatch tegen Bayer Leverkusen. In aanloop naar dat duel tankte de landskampioen alvast vertrouwen met een 4-0-zege tegen Cercle Brugge. Al leverde de derby wel de nodige slachtoffers op.


Zo mocht Casper Nielsen van geluk spreken dat hij verder kon spelen na een zware tackle van Jean Marcelin. Voor Clinton Mata zag het er dan weer veel ernstiger uit. Na een duel met Da Silva Lopes sloeg de Brugse sterkhouder in de defensie zijn enkel om. Meteen werd duidelijk dat hij niet verder kon en werd hij ook gewisseld.

Verder onderzoeken moeten de exacte ernst van zijn blessure aanduiden, maar coach Carl Hoefkens vreest voor het ergste. "Clinton is iemand die altijd blijft doorgaan, het was duidelijk dat het er ernstig uit zag", aldus de trainer op de clubwebstek. Toch behoudt Hoefkens nog een sprankel hoop. "Het is nu te vroeg om al conclusies te trekken. Ik hoop hem te recupereren naar woensdag toe, maar het is afwachten."

STERKE ONYEDIKA
Club hoopt natuurlijk dat de schade meevalt en Mata snel terug kan hervatten. Indien hij er tegen Leverkusen toch niet bij is, heeft Hoefkens wel de nodige alternatieven achter de hand. Dedryck Boyata bijvoorbeeld. Tegen Cercle besloot de coach dan weer om Denis Odoi een rijtje achteruit te trekken en Raphael Onyedika op het middenveld te posteren. Die liet meteen een goede indruk achter bij zijn debuut. "Wat Onyedika betreft ben ik heel tevreden. Hij heeft vandaag kunnen tonen wat we in de scouting gezien hadden", is Hoefkens enthousiast.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

Club had zijn defensie nog verder moeten versterken ...

Meest recent

'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

40
40
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

61
61
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

162
162
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

116
116
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

113
113
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

268
268
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

119
119
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

115
115
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

48
48
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

177
177
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

364
364
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

341
341
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

270
270
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

65
65
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

552
552
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

156
156
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

790
790
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

83
83
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

106
106
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

274
274
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

53
53
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

222
222

Meer sportnieuws