Martinez gerustgesteld: Januzaj versiert fraaie transfer

door
Martinez gerustgesteld: Januzaj versiert fraaie transfer

Donderdagavond sluit de Europese transfermarkt zonder pardon zijn deuren en dus wordt het ook voor enkele (kandidaat)-Rode Duivels nog een spannende periode. In aanloop naar het WK verlangt bondscoach Roberto Martinez dat zijn spelers de nodige minuten kunnen maken. Adnan Januzaj vond woensdag alvast een oplossing daarvoor.


De 27-jarige flankaanvaller was nochtans één van de zorgenkinderen voor Martinez. In de voorbije jaren had hij mooie dingen laten zien bij Real Sociedad, dat hem ook graag aan boord wilde houden. Maar de Basken slaagden er niet in om het aflopende contract van Januzaj te verlengen. En dus ging hij als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Die zoektocht verliep echter niet op wieltjes.

Begin deze maand luidde Martinez dan ook de noodklok. "Mijn twee grote zorgen zijn Adnan Januzaj en Jason Denayer (eveneens transfervrij, red.) Ze zitten momenteel allebei zonder club. Daar ontstaat dus een probleem", vertelde de bondscoach toen. Maar over Januzaj hoeft hij zich inmiddels geen zorgen meer te maken. Zo gaat de aanvaller bij Sevilla FC aan de slag.

MEDIO 2026
Dinsdagavond al meldde hij zich in Andalusië, maar even dreigde de transfer nog af te ketsen omdat de Sevilla zelf eerst nog spelers moest verkopen. Woensdagavond werd Januzaj echter officieel aangekondigd bij zijn nieuwe club. Hij tekende tot medio 2026 in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.

LEES OOK: 'Lewandowski verlaat Barça: transferplan al gelekt'

Een fitte Januzaj hoort in de WK-selectie ...

Meest recent

Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

7
7
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

24
24
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

80
80
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

59
59
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

122
122
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

36
36
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

107
107
Garcia heeft plots uniek wapen: “Zijn beste match”

Er is veel concurrentie bij de Rode Duivels en bondscoach Rudi Garcia moet elke wedstrijd knopen ...

114
114
‘Nieuwe structuur Anderlecht: wending achter de schermen’

Na het ontslag van Wouter Vandenhaute staat er een nieuwe structuur bij RSC Anderlecht voor de deur. ...

245
245
Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

335
335
TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

488
488
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

71
71
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

226
226
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

130
130
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

251
251
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

105
105
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

375
375
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

233
233
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

227
227
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

1926
1926
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

229
229
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

1015
1015
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

163
163
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

383
383
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

1042
1042

Meer sportnieuws