Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

door
Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

Na vier speeldagen is Paris Saint-Germain zijn maximum in de Ligue 1 kwijt. De kampioen walste over zijn tegenstand in de eerste drie matchen, maar werd zondagavond in het eigen Parc des Princes een halt toegeroepen door AS Monaco. Philippe Clement en zijn troepen wisten op knappe wijze een punt vast te houden in Parijs.


De trainer had de heerschappij van PSG de voorbije weken ook gezien en counterde het aanvallende geweld van de Parijzenaren met een vijfmansdefensie. Dat bleek een goede zet, want Monaco hield goed stand en kwam na 20 minuten zelfs verrassend op voorsprong. Volland wist de score te openen. PSG moest op zoek naar de gelijkmaker, maar toonde zich onmondig. Messi knalde van buiten de zestien op de paal en in de rebound moest Mbappé scoren, maar de steraanvaller knalde voor een leeg doel onbegrijpelijk ook op het doelhout.

Vroeg in de tweede helft liet Monaco de 0-2 liggen toen Ben Yedder van vrij ver over een leeg doel schoot. Die misser zou hen nog zuur opbreken, want rond het uur kreeg PSG na tussenkomst van de VAR een strafschop. Mbappé, tegenwoordig vaste strafschopnemer bij PSG, liet de bal opmerkelijk genoeg aan Neymar en die klaarde de klus. Daar zou het echter bij blijven.

MONACO HERPAKT ZICH
Door het gelijkspel moet PSG nu de leiding in de Ligue 1 delen met Olympique Marseille en RC Lens, die net als de kampioen tien punten tellen. Monaco blijft met vijf op twaalf in de buik van het klassement hangen, maar het kan toch tevreden zijn. Het onverhoopte punt zal de pijnlijke pandoering tegen Lens (1-4) van vorige week ongetwijfeld een beetje doen vergeten.

LEES OOK: Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Zal Clement snel aan een nieuwe zegereeks beginnen met Monaco?

Meest recent

Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

2
2
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

100
100
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

83
83
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

56
56
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

114
114
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

63
63
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

124
124
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

66
66
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

105
105
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

94
94
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

146
146
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

627
627
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

256
256
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

99
99
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

90
90
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

254
254
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

132
132
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

188
188
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

110
110
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

292
292

Meer sportnieuws