Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

135 stemmen
Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

Na vier speeldagen is Paris Saint-Germain zijn maximum in de Ligue 1 kwijt. De kampioen walste over zijn tegenstand in de eerste drie matchen, maar werd zondagavond in het eigen Parc des Princes een halt toegeroepen door AS Monaco. Philippe Clement en zijn troepen wisten op knappe wijze een punt vast te houden in Parijs.


De trainer had de heerschappij van PSG de voorbije weken ook gezien en counterde het aanvallende geweld van de Parijzenaren met een vijfmansdefensie. Dat bleek een goede zet, want Monaco hield goed stand en kwam na 20 minuten zelfs verrassend op voorsprong. Volland wist de score te openen. PSG moest op zoek naar de gelijkmaker, maar toonde zich onmondig. Messi knalde van buiten de zestien op de paal en in de rebound moest Mbappé scoren, maar de steraanvaller knalde voor een leeg doel onbegrijpelijk ook op het doelhout.

Vroeg in de tweede helft liet Monaco de 0-2 liggen toen Ben Yedder van vrij ver over een leeg doel schoot. Die misser zou hen nog zuur opbreken, want rond het uur kreeg PSG na tussenkomst van de VAR een strafschop. Mbappé, tegenwoordig vaste strafschopnemer bij PSG, liet de bal opmerkelijk genoeg aan Neymar en die klaarde de klus. Daar zou het echter bij blijven.

MONACO HERPAKT ZICH
Door het gelijkspel moet PSG nu de leiding in de Ligue 1 delen met Olympique Marseille en RC Lens, die net als de kampioen tien punten tellen. Monaco blijft met vijf op twaalf in de buik van het klassement hangen, maar het kan toch tevreden zijn. Het onverhoopte punt zal de pijnlijke pandoering tegen Lens (1-4) van vorige week ongetwijfeld een beetje doen vergeten.

LEES OOK: ‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

Zal Clement snel aan een nieuwe zegereeks beginnen met Monaco?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

118
118
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

26
26
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

67
67
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

137
137
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

22
22
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

386
386
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

133
133
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

123
123
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

44
44
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

80
80
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

390
390
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

525
525
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

168
168
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

110
110
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

524
524
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

625
625
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

994
994
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws