Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

135
Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

Na vier speeldagen is Paris Saint-Germain zijn maximum in de Ligue 1 kwijt. De kampioen walste over zijn tegenstand in de eerste drie matchen, maar werd zondagavond in het eigen Parc des Princes een halt toegeroepen door AS Monaco. Philippe Clement en zijn troepen wisten op knappe wijze een punt vast te houden in Parijs.


De trainer had de heerschappij van PSG de voorbije weken ook gezien en counterde het aanvallende geweld van de Parijzenaren met een vijfmansdefensie. Dat bleek een goede zet, want Monaco hield goed stand en kwam na 20 minuten zelfs verrassend op voorsprong. Volland wist de score te openen. PSG moest op zoek naar de gelijkmaker, maar toonde zich onmondig. Messi knalde van buiten de zestien op de paal en in de rebound moest Mbappé scoren, maar de steraanvaller knalde voor een leeg doel onbegrijpelijk ook op het doelhout.

Vroeg in de tweede helft liet Monaco de 0-2 liggen toen Ben Yedder van vrij ver over een leeg doel schoot. Die misser zou hen nog zuur opbreken, want rond het uur kreeg PSG na tussenkomst van de VAR een strafschop. Mbappé, tegenwoordig vaste strafschopnemer bij PSG, liet de bal opmerkelijk genoeg aan Neymar en die klaarde de klus. Daar zou het echter bij blijven.

MONACO HERPAKT ZICH
Door het gelijkspel moet PSG nu de leiding in de Ligue 1 delen met Olympique Marseille en RC Lens, die net als de kampioen tien punten tellen. Monaco blijft met vijf op twaalf in de buik van het klassement hangen, maar het kan toch tevreden zijn. Het onverhoopte punt zal de pijnlijke pandoering tegen Lens (1-4) van vorige week ongetwijfeld een beetje doen vergeten.

LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

Zal Clement snel aan een nieuwe zegereeks beginnen met Monaco?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

109
109
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

251
251
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

166
166
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

187
187
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

97
97
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

35
35
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

106
106
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

129
129
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

273
273
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws