Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

135 stemmen
Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

Na vier speeldagen is Paris Saint-Germain zijn maximum in de Ligue 1 kwijt. De kampioen walste over zijn tegenstand in de eerste drie matchen, maar werd zondagavond in het eigen Parc des Princes een halt toegeroepen door AS Monaco. Philippe Clement en zijn troepen wisten op knappe wijze een punt vast te houden in Parijs.


De trainer had de heerschappij van PSG de voorbije weken ook gezien en counterde het aanvallende geweld van de Parijzenaren met een vijfmansdefensie. Dat bleek een goede zet, want Monaco hield goed stand en kwam na 20 minuten zelfs verrassend op voorsprong. Volland wist de score te openen. PSG moest op zoek naar de gelijkmaker, maar toonde zich onmondig. Messi knalde van buiten de zestien op de paal en in de rebound moest Mbappé scoren, maar de steraanvaller knalde voor een leeg doel onbegrijpelijk ook op het doelhout.

Vroeg in de tweede helft liet Monaco de 0-2 liggen toen Ben Yedder van vrij ver over een leeg doel schoot. Die misser zou hen nog zuur opbreken, want rond het uur kreeg PSG na tussenkomst van de VAR een strafschop. Mbappé, tegenwoordig vaste strafschopnemer bij PSG, liet de bal opmerkelijk genoeg aan Neymar en die klaarde de klus. Daar zou het echter bij blijven.

MONACO HERPAKT ZICH
Door het gelijkspel moet PSG nu de leiding in de Ligue 1 delen met Olympique Marseille en RC Lens, die net als de kampioen tien punten tellen. Monaco blijft met vijf op twaalf in de buik van het klassement hangen, maar het kan toch tevreden zijn. Het onverhoopte punt zal de pijnlijke pandoering tegen Lens (1-4) van vorige week ongetwijfeld een beetje doen vergeten.

LEES OOK: 'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Zal Clement snel aan een nieuwe zegereeks beginnen met Monaco?

Meest recent

De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

9
9
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

36
36
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

82
82
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

96
96
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

90
90
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

90
90
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

194
194
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

166
166
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

364
364
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

187
187
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

88
88
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

424
424
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

240
240
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

247
247
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

95
95
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

176
176
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

339
339
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

184
184
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

202
202
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

233
233
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

871
871
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

181
181
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

709
709

Meer sportnieuws