Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

door
Clement graait knap punt mee in Parc des Princes

Na vier speeldagen is Paris Saint-Germain zijn maximum in de Ligue 1 kwijt. De kampioen walste over zijn tegenstand in de eerste drie matchen, maar werd zondagavond in het eigen Parc des Princes een halt toegeroepen door AS Monaco. Philippe Clement en zijn troepen wisten op knappe wijze een punt vast te houden in Parijs.


De trainer had de heerschappij van PSG de voorbije weken ook gezien en counterde het aanvallende geweld van de Parijzenaren met een vijfmansdefensie. Dat bleek een goede zet, want Monaco hield goed stand en kwam na 20 minuten zelfs verrassend op voorsprong. Volland wist de score te openen. PSG moest op zoek naar de gelijkmaker, maar toonde zich onmondig. Messi knalde van buiten de zestien op de paal en in de rebound moest Mbappé scoren, maar de steraanvaller knalde voor een leeg doel onbegrijpelijk ook op het doelhout.

Vroeg in de tweede helft liet Monaco de 0-2 liggen toen Ben Yedder van vrij ver over een leeg doel schoot. Die misser zou hen nog zuur opbreken, want rond het uur kreeg PSG na tussenkomst van de VAR een strafschop. Mbappé, tegenwoordig vaste strafschopnemer bij PSG, liet de bal opmerkelijk genoeg aan Neymar en die klaarde de klus. Daar zou het echter bij blijven.

MONACO HERPAKT ZICH
Door het gelijkspel moet PSG nu de leiding in de Ligue 1 delen met Olympique Marseille en RC Lens, die net als de kampioen tien punten tellen. Monaco blijft met vijf op twaalf in de buik van het klassement hangen, maar het kan toch tevreden zijn. Het onverhoopte punt zal de pijnlijke pandoering tegen Lens (1-4) van vorige week ongetwijfeld een beetje doen vergeten.

LEES OOK: Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Zal Clement snel aan een nieuwe zegereeks beginnen met Monaco?

Meest recent

Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

14
14
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

27
27
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

19
19
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

104
104
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

35
35
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

90
90
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

85
85
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

19
19
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

51
51
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

261
261
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

70
70
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

275
275
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

35
35
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

77
77
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

97
97
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

304
304
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

204
204
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

528
528
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

491
491
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

112
112
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

179
179
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

218
218
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

205
205
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

330
330

Meer sportnieuws