'Nieuwe blamage voor wanhopige Ronaldo'

door
'Nieuwe blamage voor wanhopige Ronaldo'

Ook al heerst er amper interesse in Cristiano Ronaldo, de Portugese superster wil nog steeds Manchester United verlaten. Het enige probleem is dat de peperdure Ronaldo enkel wil tekenen bij een ploeg die Champions League speelt, maar die staan echter niet te springen om hem aan te trekken. Daarom zou zichzelf aangeboden hebben bij Napoli.


De tijd dringt voor Ronaldo als hij voor het einde van de zomermercato Manchester United wil verlaten, maar voorlopig is er nog geen oplossing gevonden voor deze heikele situatie. Maar dat kan snel veranderen. Volgens de Italiaanse krant Il Mattino zou Ronaldo wel eens in de voetsporen kunnen treden van Diego Maradona door naar Napoli te verhuizen.

Volgens het dagblad zou Ronaldo zélf zijn diensten aangeboden hebben bij Napoli, maar voorlopig vallen zijn hoge salariseisen nog veel te duur uit. Eventjes lag er een ruildeal op tafel, waarbij Victor Osimhen de omgekeerde beweging zou maken naar Manchester United, maar daarover reageerde de Nigeriaan klaar en duidelijk.

NIEUWE DOMPER

“Er is geen ruildeal, ik verlaat dit team niet”, verklaarde de ex-spits van Sporting Charleroi. Een snelle oplossing dringt zich op bij Manchester United, waar Ronaldo en Erik ten Hag niet de beste relatie onderhouden. De Portugees ligt bovendien ook niet goed in de groep en zijn meerwaarde in de ploeg - behalve zijn doelpunten - is ook al niet bijster groot.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Heeft hij nog zijn plaats in de CL?

Meest recent

Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

13
13
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

51
51
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

40
40
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

56
56
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

160
160
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

270
270
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

265
265
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

67
67
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

316
316
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

169
169
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

264
264
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

77
77
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

530
530
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

325
325
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

331
331
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

546
546
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

300
300
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

164
164
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

517
517
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

713
713
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

89
89
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

283
283
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

255
255
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

180
180

Meer sportnieuws