'Nieuwe blamage voor wanhopige Ronaldo'

door
'Nieuwe blamage voor wanhopige Ronaldo'

Ook al heerst er amper interesse in Cristiano Ronaldo, de Portugese superster wil nog steeds Manchester United verlaten. Het enige probleem is dat de peperdure Ronaldo enkel wil tekenen bij een ploeg die Champions League speelt, maar die staan echter niet te springen om hem aan te trekken. Daarom zou zichzelf aangeboden hebben bij Napoli.


De tijd dringt voor Ronaldo als hij voor het einde van de zomermercato Manchester United wil verlaten, maar voorlopig is er nog geen oplossing gevonden voor deze heikele situatie. Maar dat kan snel veranderen. Volgens de Italiaanse krant Il Mattino zou Ronaldo wel eens in de voetsporen kunnen treden van Diego Maradona door naar Napoli te verhuizen.

Volgens het dagblad zou Ronaldo zélf zijn diensten aangeboden hebben bij Napoli, maar voorlopig vallen zijn hoge salariseisen nog veel te duur uit. Eventjes lag er een ruildeal op tafel, waarbij Victor Osimhen de omgekeerde beweging zou maken naar Manchester United, maar daarover reageerde de Nigeriaan klaar en duidelijk.

NIEUWE DOMPER

“Er is geen ruildeal, ik verlaat dit team niet”, verklaarde de ex-spits van Sporting Charleroi. Een snelle oplossing dringt zich op bij Manchester United, waar Ronaldo en Erik ten Hag niet de beste relatie onderhouden. De Portugees ligt bovendien ook niet goed in de groep en zijn meerwaarde in de ploeg - behalve zijn doelpunten - is ook al niet bijster groot.

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Heeft hij nog zijn plaats in de CL?

Meest recent

KRC Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

7
7
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

105
105
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

107
107
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

588
588
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

214
214
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

937
937
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

335
335
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

53
53
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

83
83
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

376
376
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

131
131
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1602
1602
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

359
359
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

140
140
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

205
205
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

466
466
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

361
361
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

97
97
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

447
447
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

260
260
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

183
183
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

427
427
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

393
393

Meer sportnieuws