Vanhaezebrouck hard voor spelers voor cruciale return

door
Vanhaezebrouck hard voor spelers voor cruciale return

AA Gent staat nog een helse klus te wachten als het zich nog wil plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. Het zal in Cyprus met twee goals verschil moeten winnen van Omonia Nicosia als het nog maar verlengingen uit de brand wil slepen. De Buffalo's gingen in de heenmatch vorige week immers in eigen stadion pijnlijk met 0-2 onderuit.


Gent was vorige week helemaal niet op de afspraak en speelde vooral in de tweede helft ver onder zijn niveau. Ze kregen nu een week om te bezinnen, want de competitiewedstrijd tegen Anderlecht van vorig weekend werd uitgesteld opdat de voorbereiding op de terugwedstrijd optimaal zou kunnen verlopen. Hein Vanhaezebrouck beseft dat het aartsmoeilijk zal worden in een bloedheet en afgeladen vol stadion.

De trainer zette zijn spelers op zijn persconferentie nog eens op scherp. "Wij, de club: we hadden er alles aan gedaan om de spelers scherp te krijgen. Maar blijkbaar waren er sommigen niet gefocust in het begin van de match", tekende Het Nieuwsblad op. "Het is triest om dan vast te stellen dat ze in de tweede helft wél scherp zijn. In Oostende zagen we dat ook al. Je kan niet zeggen: ‘Ik had een slechte dag in de eerste helft, maar een goeie in de tweede’. Het gaat om focus, om drive. Sorry, dat kan je op dit niveau niet toelaten als profvoetballer."

IEDEREEN FIT
Het goede nieuws voor Vanhaezebrouck is wel dat hij op een bijna volledig fitte kern kan rekenen. Hij nam 20 spelers mee naar Cyprus, onder wie ook aanwinsten Hong en Hauge en ervaren rotten Odjidja en Depoitre, die in het begin van het seizoen sukkelden met blessures. Enkel Owusu, De Sart en Tissoudali ontbreken nog.

LEES OOK: Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

Zal AA Gent zich nog plaatsen voor de groepsfase?

Meest recent

Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

31
31
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

44
44
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

244
244
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

38
38
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

165
165
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

45
45
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

88
88
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

570
570
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

71
71
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

169
169
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

441
441
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

115
115
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

267
267
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

67
67
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

388
388
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

654
654
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

212
212
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

668
668
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

174
174
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

375
375
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

113
113
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

243
243
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

136
136
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

196
196

Meer sportnieuws