Vanhaezebrouck hard voor spelers voor cruciale return

door
Vanhaezebrouck hard voor spelers voor cruciale return

AA Gent staat nog een helse klus te wachten als het zich nog wil plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. Het zal in Cyprus met twee goals verschil moeten winnen van Omonia Nicosia als het nog maar verlengingen uit de brand wil slepen. De Buffalo's gingen in de heenmatch vorige week immers in eigen stadion pijnlijk met 0-2 onderuit.


Gent was vorige week helemaal niet op de afspraak en speelde vooral in de tweede helft ver onder zijn niveau. Ze kregen nu een week om te bezinnen, want de competitiewedstrijd tegen Anderlecht van vorig weekend werd uitgesteld opdat de voorbereiding op de terugwedstrijd optimaal zou kunnen verlopen. Hein Vanhaezebrouck beseft dat het aartsmoeilijk zal worden in een bloedheet en afgeladen vol stadion.

De trainer zette zijn spelers op zijn persconferentie nog eens op scherp. "Wij, de club: we hadden er alles aan gedaan om de spelers scherp te krijgen. Maar blijkbaar waren er sommigen niet gefocust in het begin van de match", tekende Het Nieuwsblad op. "Het is triest om dan vast te stellen dat ze in de tweede helft wél scherp zijn. In Oostende zagen we dat ook al. Je kan niet zeggen: ‘Ik had een slechte dag in de eerste helft, maar een goeie in de tweede’. Het gaat om focus, om drive. Sorry, dat kan je op dit niveau niet toelaten als profvoetballer."

IEDEREEN FIT
Het goede nieuws voor Vanhaezebrouck is wel dat hij op een bijna volledig fitte kern kan rekenen. Hij nam 20 spelers mee naar Cyprus, onder wie ook aanwinsten Hong en Hauge en ervaren rotten Odjidja en Depoitre, die in het begin van het seizoen sukkelden met blessures. Enkel Owusu, De Sart en Tissoudali ontbreken nog.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Zal AA Gent zich nog plaatsen voor de groepsfase?

Meest recent

Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

14
14
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

47
47
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

109
109
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

164
164
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

59
59
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

118
118
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

250
250
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

74
74
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

227
227
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

152
152
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

156
156
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

364
364
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

164
164
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

288
288
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

156
156
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

191
191
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

378
378
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

519
519
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

113
113
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

432
432
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

744
744
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206

Meer sportnieuws