Engelse pers vol verbazing na wederopstanding United

door
Engelse pers vol verbazing na wederopstanding United

Een week geleden leek Manchester United op sterven na dood, maar de Mancunians hebben zich op indrukwekkende wijze herpakt. Zo werd maandagavond de scalp van vice-kampioen Liverpool FC veroverd: 2-1. Daags nadien reageert de Engelse pers dan ook vol verbazing op de wederopstanding van United.


Toegegeven, de Reds moesten opnieuw een pak bepalende spelers missen en zijn bovendien zelf erg matig aan hun Premier League-campagne begonnen. Bovendien was Liverpool in het veldspel grotendeels baas. Maar United toonde zich veel efficiënter en probeerde zo direct mogelijk te spelen, in plaats van langdurige aanvallen in mekaar te breien. Coach Erik ten Hag gooide het roer dus met succes om.

Ook zijn beslissing om Cristiano Ronaldo en Harry Maguire op de bank te zetten, werd op gejuich onthaald. "No Maguire, no Ronaldo, no problem", kopt The Mirror. "Het team bewees dat er leven bestaat na Ronaldo." Bij Manchester Evening News vond met het aan de kant houden Maguire dan weer een goede zaak. "Varane liet zien hoe bizar het was dat hij ooit is gezien als de stand-in verdediger."

DUIZELINGWEKKEND
Bij The Guardian heeft men het dan weer over een 'duizelingwekkende transformatie' bij United. En ook de analisten waren vol lof voor de Mancunians. "Ten Hag heeft iets bewerkstelligd bij de spelers, want ik kan niet geloven wat ik de afgelopen negentig minuten heb gezien. Liverpool is een van de beste ploegen van de afgelopen seizoenen", aldus Garry Neville bij Sky Sports.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

5
5
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

25
25
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

188
188
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

18
18
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

209
209
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

131
131
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

215
215
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

186
186
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

318
318
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

332
332
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

273
273
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

224
224
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

100
100
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

151
151
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

229
229
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

120
120
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1060
1060
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

79
79
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

98
98
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

454
454
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

163
163

Meer sportnieuws