'Genk wil Anderlecht-product terug naar JPL halen'

381
'Genk wil Anderlecht-product terug naar JPL halen'

KRC Genk pakte zondag zijn vierde competitiezege op rij en blijft dus vlot meedraaien aan de top van de Jupiler Pro League. Ondertussen kijkt het bestuur nog uit voor enkele last-minute buitenkansjes op de transfermarkt. Zo zou Racing onder meer aan een extra linksback denken.


Traditiegetrouw speurde Genk tijdens de huidige mercato opnieuw rond naar veelbelovende talenten uit het buitenland die in de Cegeka Arena verder kunnen ontbolsteren. Rasmus Carstensen, Matias Galarza en Nicolas Castro moeten moeten bij Genk immers gaan uitgroeien tot de nieuwe smaakmakers. Daarnaast haalde de club ook enkele bekende gezichten terug. Ally Samatta vierde bijvoorbeeld zaterdag zijn grote comeback, terwijl Daan Dierckx bij Parma werd gehuurd voor Jong Genk.

Nu zou Racing opnieuw een bekend gezicht willen terug brengen naar de Jupiler Pro League. En daarvoor denkt het weer aan Belgische verdediger uit Italië. Volgens TuttoMercatoWeb hebben de Limburgers immers hun zinnen gezet op Daam Foulon. De 23-jarige linkervleugelverdediger speelt momenteel in de Serie B bij Benevento.

ANDERLECHT-PRODUCT
Foulon is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar kon er niet doorbreken bij de A-ploeg. Dat lukte vervolgens wel bij Waasland-Beveren. Daar kon Foulon zich in de kijker spelen van Benevento, waarvoor hij meer dan 20 wedstrijden in de Serie A betwistte. Genk zou behoorlijk concreet zijn voor de voormalige jeugd-international, volgens TMW hoopt men de deal volgende week al te beklinken.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Met zijn huidige kern moet Genk voor de titel kunnen gaan ...

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

23
23
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

32
32
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

50
50
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

103
103
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

31
31
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

42
42
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

198
198
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

180
180
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

118
118
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

778
778
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

289
289
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

100
100
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

187
187
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

83
83
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

212
212
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

262
262
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

542
542
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

267
267
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

76
76
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

336
336
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

191
191
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

53
53
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

58
58

Meer sportnieuws