'Club Brugge met rug tegen muur na bod van 12 miljoen'

door
'Club Brugge met rug tegen muur na bod van 12 miljoen'

Club Brugge maakt zich op voor een stevig slotoffensief op de zomerse transfermarkt. De landskampioen mikt onder meer op de komst van een extra sterkhouder op het middenveld en in de defensie mag er eveneens nog wat mankracht bij. Maar ook een nieuwe spits staat nog hoog op de verlanglijst.


De Bruggelingen volgden tot dusver al verschillende pistes om de spits-positie in te vullen. Maar een groot deel daarvan viel al in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Vincent Mannaert heeft echter voldoende alternatieven achter de hand. Zo zou vooral Rasmus Hojlund hoog op de verlanglijst staan. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en daar maakt hij flink indruk.

Maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd: de Oostenrijkers willen een pak geld voor hun goudhaantje en de concurrentie is aanzienlijk. Met name het Italiaanse Atalanta maakte Blauw-Zwart het leven zuur. Volgens EkstraBladet drukt de club uit Bergamo stevig door voor de Deense aanvaller. Le Dea zou inmiddels een nieuw bod hebben uitgebracht van maar liefst 12 miljoen euro.

CLUB ONDER DRUK
Het genoemde medium stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de race zit, net zoals het Engelse Southampton. Maar Atalanta zou inmiddels al veel verder gevorderd zijn in het dossier. Indien de Bruggelingen nog kans willen maken, zullen Vincent Mannaert en co druk een nieuwe poging moeten ondernemen. Dat het oorspronkelijke Brugse bod van 8.5 miljoen euro niet voldoende zal zijn, is inmiddels wel duidelijk.

LEES OOK: ‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

2
2
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

72
72
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

191
191
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

199
199
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

114
114
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

315
315
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

272
272
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

44
44
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

91
91
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

210
210
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

41
41
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

106
106
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

163
163
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

130
130
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

171
171
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

97
97
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

172
172
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

56
56
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

356
356
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

418
418
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

206
206
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

89
89
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

384
384
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

310
310
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

45
45

Meer sportnieuws