'Club Brugge met rug tegen muur na bod van 12 miljoen'

1158 stemmen
'Club Brugge met rug tegen muur na bod van 12 miljoen'

Club Brugge maakt zich op voor een stevig slotoffensief op de zomerse transfermarkt. De landskampioen mikt onder meer op de komst van een extra sterkhouder op het middenveld en in de defensie mag er eveneens nog wat mankracht bij. Maar ook een nieuwe spits staat nog hoog op de verlanglijst.


De Bruggelingen volgden tot dusver al verschillende pistes om de spits-positie in te vullen. Maar een groot deel daarvan viel al in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Vincent Mannaert heeft echter voldoende alternatieven achter de hand. Zo zou vooral Rasmus Hojlund hoog op de verlanglijst staan. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en daar maakt hij flink indruk.

Maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd: de Oostenrijkers willen een pak geld voor hun goudhaantje en de concurrentie is aanzienlijk. Met name het Italiaanse Atalanta maakte Blauw-Zwart het leven zuur. Volgens EkstraBladet drukt de club uit Bergamo stevig door voor de Deense aanvaller. Le Dea zou inmiddels een nieuw bod hebben uitgebracht van maar liefst 12 miljoen euro.

CLUB ONDER DRUK
Het genoemde medium stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de race zit, net zoals het Engelse Southampton. Maar Atalanta zou inmiddels al veel verder gevorderd zijn in het dossier. Indien de Bruggelingen nog kans willen maken, zullen Vincent Mannaert en co druk een nieuwe poging moeten ondernemen. Dat het oorspronkelijke Brugse bod van 8.5 miljoen euro niet voldoende zal zijn, is inmiddels wel duidelijk.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

55
55
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

9
9
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

235
235
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

342
342
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

102
102
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

229
229
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

685
685
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

411
411
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

129
129
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

730
730
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

221
221
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

149
149
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

250
250
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

162
162
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

81
81
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

575
575
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

105
105
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

195
195
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

384
384
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1111
1111

Meer sportnieuws