'Club Brugge met rug tegen muur na bod van 12 miljoen'

door
'Club Brugge met rug tegen muur na bod van 12 miljoen'

Club Brugge maakt zich op voor een stevig slotoffensief op de zomerse transfermarkt. De landskampioen mikt onder meer op de komst van een extra sterkhouder op het middenveld en in de defensie mag er eveneens nog wat mankracht bij. Maar ook een nieuwe spits staat nog hoog op de verlanglijst.


De Bruggelingen volgden tot dusver al verschillende pistes om de spits-positie in te vullen. Maar een groot deel daarvan viel al in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Vincent Mannaert heeft echter voldoende alternatieven achter de hand. Zo zou vooral Rasmus Hojlund hoog op de verlanglijst staan. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en daar maakt hij flink indruk.

Maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd: de Oostenrijkers willen een pak geld voor hun goudhaantje en de concurrentie is aanzienlijk. Met name het Italiaanse Atalanta maakte Blauw-Zwart het leven zuur. Volgens EkstraBladet drukt de club uit Bergamo stevig door voor de Deense aanvaller. Le Dea zou inmiddels een nieuw bod hebben uitgebracht van maar liefst 12 miljoen euro.

CLUB ONDER DRUK
Het genoemde medium stelt wel dat Club Brugge nog steeds in de race zit, net zoals het Engelse Southampton. Maar Atalanta zou inmiddels al veel verder gevorderd zijn in het dossier. Indien de Bruggelingen nog kans willen maken, zullen Vincent Mannaert en co druk een nieuwe poging moeten ondernemen. Dat het oorspronkelijke Brugse bod van 8.5 miljoen euro niet voldoende zal zijn, is inmiddels wel duidelijk.

LEES OOK: Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

2
2
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

11
11
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

19
19
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

22
22
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

31
31
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

80
80
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

114
114
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

64
64
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

239
239
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

156
156
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

197
197
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

132
132
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

146
146
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

192
192
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

51
51
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

956
956
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

91
91
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

378
378
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

95
95
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

407
407
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

402
402
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

69
69
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

206
206
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

159
159

Meer sportnieuws