'Ronaldo krijgt nul op rekest na bizar gerucht'

door
'Ronaldo krijgt nul op rekest na bizar gerucht'

De Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of het is nu al volop crisis bij Manchester United. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist. Bovendien blijft de situatie van de ontevreden Cristiano Ronaldo voor de nodige strubbelingen zorgen.


Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat Ronaldo wil vertrekken in Manchester. Een transfer bleek echter niet voor de hand te liggen. In een poging om één en ander te forceren, liet Ronaldo de voorbereiding dan ook grotendeels aan zich voorbij gaan wegens 'familiale redenen'. Desondanks bleef zijn vertrekwens onvervuld. En ondertussen wordt hij ook weer gewoon gebruikt door coach Erik ten Hag.

Maar het conflict is daarmee niet van de baan, integendeel. De Portugees wil nog steeds vertrekken. Hij zou zich daarom steeds meer afsluiten van de rest van de selectie en geeft een bijzonder nukkige indruk. Volgens verschillende bronnen heeft Ten Hag het dan ook helemaal gehad met de superster. De Nederlander wou Ronaldo in eerste instantie nog houden, maar zou inmiddels hebben aangegeven dat hij toch mag vertrekken.

GEEN MARSEILLE
Of zo'n transfer er ook van zal komen, moet in de komende weken blijken. Heel wat Europese topclubs bedankten inmiddels vriendelijk voor zijn diensten. De Italiaanse journalist Niccolo Ceccarini komt nu dan ook met een opmerkelijk gerucht. Volgens hem heeft Ronaldo's makelaar Jorge Mendes immers contact met Olympique Marseille, dat ook in de Champions League aantreedt. Al kon dat gerucht inmiddels weer de prullenbak in: tegenover RMC bevestigt de Franse club dat een transfer van CR7 geen optie is.

LEES OOK: ‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

23
23
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

31
31
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

44
44
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

90
90
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

127
127
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

39
39
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

154
154
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

56
56
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

70
70
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

379
379
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

346
346
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

788
788
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

260
260
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

428
428
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

244
244
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

969
969
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

324
324
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

383
383
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

217
217
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

270
270
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

574
574

Meer sportnieuws