'United gaat helemaal los op transfermarkt'

door
'United gaat helemaal los op transfermarkt'

De rampzalige start van het nieuwe seizoen is bij Manchester United niet zonder gevolgen gebleven. Zo heeft de gevallen grootmacht een tandje bij geschakeld op de zomermercato. De komst van Casemiro lijkt in kannen en kruiken, maar daar zal het niet bij blijven.


United speurt al een hele zomer naar versterking op het middenveld en mikte vooral op de komst van Frenkie de Jong. Maar zijn dossier zit al een tijdje muurvast. Daarom werd het roer deze week volledig omgegooid. Zo meldden de Engelsen zich in Madrid voor Casemiro en er werd verrassend snel een akkoord gevonden. Naar verluidt zou United zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen, betalen om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid.

De komst van een extra middenvelder is evenwel niet voldoende om de problemen van United te counteren. Zo wil coach Erik ten Hag ook nog een extra aanvaller. En die lijkt hij ook te gaan krijgen. Zo geraakte donderdag beken dat de Mancunians een bod van zo'n 80 miljoen euro heeft uitgebracht op Antony, het droomdoelwit van Ten Hag. Maar dat gigantisch bedrag werd verrassend geweigerd door Ajax.

100 MILJOEN
Toch geeft United niet op. Volgens Footmercato zou de Premier League-club overwegen om het bod op te trekken tot maar liefst 100 miljoen euro. Dat zouden de Ajacieden wel eens over de streep kunnen trekken. En moest het niet lukken, weegt de club al haar alternatieven op. Volgens The Telegraph zou Cody Gakpo (PSV) daarbij bovenaan de lijst staan, ook Rode Duivel Yannick Carrasco (Atlético Madrid) blijft een optie. De Mancunians zijn dus plan om nog stevig uit te pakken in de slotweken van de mercato.

LEES OOK: 'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

United kan zich beter focussen op de langere termijn ...

Meest recent

Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

5
5
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

17
17
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

147
147
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

108
108
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

95
95
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

100
100
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

91
91
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

80
80
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

413
413
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

58
58
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

58
58
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

119
119
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

213
213
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

136
136
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

138
138
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

102
102
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

635
635
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

50
50
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

330
330
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

125
125
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

45
45
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

111
111

Meer sportnieuws