'United gaat helemaal los op transfermarkt'

door
'United gaat helemaal los op transfermarkt'

De rampzalige start van het nieuwe seizoen is bij Manchester United niet zonder gevolgen gebleven. Zo heeft de gevallen grootmacht een tandje bij geschakeld op de zomermercato. De komst van Casemiro lijkt in kannen en kruiken, maar daar zal het niet bij blijven.


United speurt al een hele zomer naar versterking op het middenveld en mikte vooral op de komst van Frenkie de Jong. Maar zijn dossier zit al een tijdje muurvast. Daarom werd het roer deze week volledig omgegooid. Zo meldden de Engelsen zich in Madrid voor Casemiro en er werd verrassend snel een akkoord gevonden. Naar verluidt zou United zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen, betalen om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid.

De komst van een extra middenvelder is evenwel niet voldoende om de problemen van United te counteren. Zo wil coach Erik ten Hag ook nog een extra aanvaller. En die lijkt hij ook te gaan krijgen. Zo geraakte donderdag beken dat de Mancunians een bod van zo'n 80 miljoen euro heeft uitgebracht op Antony, het droomdoelwit van Ten Hag. Maar dat gigantisch bedrag werd verrassend geweigerd door Ajax.

100 MILJOEN
Toch geeft United niet op. Volgens Footmercato zou de Premier League-club overwegen om het bod op te trekken tot maar liefst 100 miljoen euro. Dat zouden de Ajacieden wel eens over de streep kunnen trekken. En moest het niet lukken, weegt de club al haar alternatieven op. Volgens The Telegraph zou Cody Gakpo (PSV) daarbij bovenaan de lijst staan, ook Rode Duivel Yannick Carrasco (Atlético Madrid) blijft een optie. De Mancunians zijn dus plan om nog stevig uit te pakken in de slotweken van de mercato.

LEES OOK: Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

United kan zich beter focussen op de langere termijn ...

Meest recent

Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

1
1
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

28
28
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

25
25
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

57
57
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

64
64
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

217
217
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

98
98
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

234
234
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

36
36
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

379
379
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

190
190
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

117
117
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

43
43
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

82
82
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

269
269
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

132
132
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

403
403
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

111
111
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

236
236
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

119
119
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

104
104
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

83
83

Meer sportnieuws