'United gaat helemaal los op transfermarkt'

165 stemmen
'United gaat helemaal los op transfermarkt'

De rampzalige start van het nieuwe seizoen is bij Manchester United niet zonder gevolgen gebleven. Zo heeft de gevallen grootmacht een tandje bij geschakeld op de zomermercato. De komst van Casemiro lijkt in kannen en kruiken, maar daar zal het niet bij blijven.


United speurt al een hele zomer naar versterking op het middenveld en mikte vooral op de komst van Frenkie de Jong. Maar zijn dossier zit al een tijdje muurvast. Daarom werd het roer deze week volledig omgegooid. Zo meldden de Engelsen zich in Madrid voor Casemiro en er werd verrassend snel een akkoord gevonden. Naar verluidt zou United zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen, betalen om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid.

De komst van een extra middenvelder is evenwel niet voldoende om de problemen van United te counteren. Zo wil coach Erik ten Hag ook nog een extra aanvaller. En die lijkt hij ook te gaan krijgen. Zo geraakte donderdag beken dat de Mancunians een bod van zo'n 80 miljoen euro heeft uitgebracht op Antony, het droomdoelwit van Ten Hag. Maar dat gigantisch bedrag werd verrassend geweigerd door Ajax.

100 MILJOEN
Toch geeft United niet op. Volgens Footmercato zou de Premier League-club overwegen om het bod op te trekken tot maar liefst 100 miljoen euro. Dat zouden de Ajacieden wel eens over de streep kunnen trekken. En moest het niet lukken, weegt de club al haar alternatieven op. Volgens The Telegraph zou Cody Gakpo (PSV) daarbij bovenaan de lijst staan, ook Rode Duivel Yannick Carrasco (Atlético Madrid) blijft een optie. De Mancunians zijn dus plan om nog stevig uit te pakken in de slotweken van de mercato.

LEES OOK: Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

United kan zich beter focussen op de langere termijn ...

Meest recent

De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

3
3
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

24
24
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

20
20
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

27
27
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

108
108
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

131
131
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

102
102
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

52
52
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

527
527
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

399
399
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

183
183
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

262
262
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

78
78
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

63
63
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

66
66
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

314
314
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

715
715
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

167
167
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

509
509
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

358
358
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

247
247
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

194
194
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

119
119
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

286
286

Meer sportnieuws