'United gaat helemaal los op transfermarkt'

door
'United gaat helemaal los op transfermarkt'

De rampzalige start van het nieuwe seizoen is bij Manchester United niet zonder gevolgen gebleven. Zo heeft de gevallen grootmacht een tandje bij geschakeld op de zomermercato. De komst van Casemiro lijkt in kannen en kruiken, maar daar zal het niet bij blijven.


United speurt al een hele zomer naar versterking op het middenveld en mikte vooral op de komst van Frenkie de Jong. Maar zijn dossier zit al een tijdje muurvast. Daarom werd het roer deze week volledig omgegooid. Zo meldden de Engelsen zich in Madrid voor Casemiro en er werd verrassend snel een akkoord gevonden. Naar verluidt zou United zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen, betalen om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid.

De komst van een extra middenvelder is evenwel niet voldoende om de problemen van United te counteren. Zo wil coach Erik ten Hag ook nog een extra aanvaller. En die lijkt hij ook te gaan krijgen. Zo geraakte donderdag beken dat de Mancunians een bod van zo'n 80 miljoen euro heeft uitgebracht op Antony, het droomdoelwit van Ten Hag. Maar dat gigantisch bedrag werd verrassend geweigerd door Ajax.

100 MILJOEN
Toch geeft United niet op. Volgens Footmercato zou de Premier League-club overwegen om het bod op te trekken tot maar liefst 100 miljoen euro. Dat zouden de Ajacieden wel eens over de streep kunnen trekken. En moest het niet lukken, weegt de club al haar alternatieven op. Volgens The Telegraph zou Cody Gakpo (PSV) daarbij bovenaan de lijst staan, ook Rode Duivel Yannick Carrasco (Atlético Madrid) blijft een optie. De Mancunians zijn dus plan om nog stevig uit te pakken in de slotweken van de mercato.

LEES OOK: Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

United kan zich beter focussen op de langere termijn ...

Meest recent

Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

16
16
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

14
14
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

5
5
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

55
55
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

98
98
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

153
153
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

93
93
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

228
228
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

76
76
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

147
147
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

118
118
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

74
74
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

211
211
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

209
209
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

181
181
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

561
561
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

171
171
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

227
227
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

604
604
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

62
62
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

237
237
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

145
145
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

181
181
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

79
79

Meer sportnieuws