'United gaat helemaal los op transfermarkt'

door
'United gaat helemaal los op transfermarkt'

De rampzalige start van het nieuwe seizoen is bij Manchester United niet zonder gevolgen gebleven. Zo heeft de gevallen grootmacht een tandje bij geschakeld op de zomermercato. De komst van Casemiro lijkt in kannen en kruiken, maar daar zal het niet bij blijven.


United speurt al een hele zomer naar versterking op het middenveld en mikte vooral op de komst van Frenkie de Jong. Maar zijn dossier zit al een tijdje muurvast. Daarom werd het roer deze week volledig omgegooid. Zo meldden de Engelsen zich in Madrid voor Casemiro en er werd verrassend snel een akkoord gevonden. Naar verluidt zou United zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen, betalen om de Braziliaan over te nemen van Real Madrid.

De komst van een extra middenvelder is evenwel niet voldoende om de problemen van United te counteren. Zo wil coach Erik ten Hag ook nog een extra aanvaller. En die lijkt hij ook te gaan krijgen. Zo geraakte donderdag beken dat de Mancunians een bod van zo'n 80 miljoen euro heeft uitgebracht op Antony, het droomdoelwit van Ten Hag. Maar dat gigantisch bedrag werd verrassend geweigerd door Ajax.

100 MILJOEN
Toch geeft United niet op. Volgens Footmercato zou de Premier League-club overwegen om het bod op te trekken tot maar liefst 100 miljoen euro. Dat zouden de Ajacieden wel eens over de streep kunnen trekken. En moest het niet lukken, weegt de club al haar alternatieven op. Volgens The Telegraph zou Cody Gakpo (PSV) daarbij bovenaan de lijst staan, ook Rode Duivel Yannick Carrasco (Atlético Madrid) blijft een optie. De Mancunians zijn dus plan om nog stevig uit te pakken in de slotweken van de mercato.

LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

United kan zich beter focussen op de langere termijn ...

Meest recent

Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

6
6
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

10
10
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

71
71
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

17
17
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

40
40
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

111
111
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

36
36
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

52
52
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

112
112
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

401
401
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

68
68
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

93
93
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

46
46
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

120
120
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

249
249
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

108
108
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

443
443
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

107
107
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

264
264
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

177
177
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

381
381
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

121
121
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

110
110
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

973
973

Meer sportnieuws