PSG grijpt in: Neymar en Mbappé op het matje

231 stemmen
PSG grijpt in:  Neymar en Mbappé op het matje

In de Franse Ligue 1 staat zondagavond een duel tussen de twee laatste kampioenen op het programma. Zo gaat titelverdediger Paris Saint-Germain op bezoek bij voorganger Lille OSC. In aanloop naar dat duel ging het echter vooral over de interne spanningen in Parijs.


Zo zouden Kylian Mbappé en Neymar Jr. op gespannen voet van mekaar leven. In de vorige match tegen Montpellier liep die eerste behoorlijk gefrustreerd rond toen hij in de eerste helft een penalty miste. Maar toen de bal vervolgens opnieuw op de stip ging, was het kot helemaal te klein. Dit keer werd het leer immers opgeëist door Neymar, die ook scoorde, en dat was totaal niet naar de zin van Mbappé. Daags nadien vond Neymar dan weer enkele kritische tweets aan het adres van zijn Franse ploegmaat leuk.

Maar volgens coach Christophe Galtier is er geen vuiltje meer aan de lucht. Al riep hij beide kemphanen inmiddels wel op het matje. "We zijn snel samengekomen om alles te bespreken en elkaar te vertellen wat we te vertellen hadden. Daarom is er nu geen probleem. Ik kan oprecht zeggen dat we een goede voorbereiding hebben gehad op de wedstrijd tegen Lille. De dag na de vorige wedstrijd was deze bijzaak al verleden tijd", vertelde de Fransman op zijn wekelijkse persbabbel.

PENALTY'S
En over de strafschoppen worden volgens de coach elke wedstrijd duidelijke afspraken gemaakt. "Kylian was onze eerste nemer in de wedstrijd tegen Montpellier, Neymar was de nummer twee. Als we een tweede strafschop krijgen in een wedstrijd, is het open voor interpretatie. Er was een discussie en Neymar had een goed gevoel. Kylian liet Neymar toen schieten."

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

PSG heeft te veel sterspelers in de kleedkamer rondlopen ...

Meest recent

'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

20
20
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

41
41
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

179
179
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

86
86
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

29
29
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

379
379
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

220
220
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

181
181
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

451
451
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

174
174
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

87
87
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

101
101
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

79
79
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

241
241
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

100
100
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

344
344
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

388
388
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

101
101
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

379
379
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

45
45
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

541
541
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

376
376
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

474
474
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

170
170

Meer sportnieuws