PSG grijpt in: Neymar en Mbappé op het matje

door
PSG grijpt in:  Neymar en Mbappé op het matje

In de Franse Ligue 1 staat zondagavond een duel tussen de twee laatste kampioenen op het programma. Zo gaat titelverdediger Paris Saint-Germain op bezoek bij voorganger Lille OSC. In aanloop naar dat duel ging het echter vooral over de interne spanningen in Parijs.


Zo zouden Kylian Mbappé en Neymar Jr. op gespannen voet van mekaar leven. In de vorige match tegen Montpellier liep die eerste behoorlijk gefrustreerd rond toen hij in de eerste helft een penalty miste. Maar toen de bal vervolgens opnieuw op de stip ging, was het kot helemaal te klein. Dit keer werd het leer immers opgeëist door Neymar, die ook scoorde, en dat was totaal niet naar de zin van Mbappé. Daags nadien vond Neymar dan weer enkele kritische tweets aan het adres van zijn Franse ploegmaat leuk.

Maar volgens coach Christophe Galtier is er geen vuiltje meer aan de lucht. Al riep hij beide kemphanen inmiddels wel op het matje. "We zijn snel samengekomen om alles te bespreken en elkaar te vertellen wat we te vertellen hadden. Daarom is er nu geen probleem. Ik kan oprecht zeggen dat we een goede voorbereiding hebben gehad op de wedstrijd tegen Lille. De dag na de vorige wedstrijd was deze bijzaak al verleden tijd", vertelde de Fransman op zijn wekelijkse persbabbel.

PENALTY'S
En over de strafschoppen worden volgens de coach elke wedstrijd duidelijke afspraken gemaakt. "Kylian was onze eerste nemer in de wedstrijd tegen Montpellier, Neymar was de nummer twee. Als we een tweede strafschop krijgen in een wedstrijd, is het open voor interpretatie. Er was een discussie en Neymar had een goed gevoel. Kylian liet Neymar toen schieten."

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

PSG heeft te veel sterspelers in de kleedkamer rondlopen ...

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

67
67
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

344
344
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

213
213
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

40
40
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

133
133
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

49
49
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

29
29
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

150
150
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

169
169
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

106
106
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

440
440
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

241
241
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

357
357
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

105
105
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

489
489
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

327
327
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

164
164
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

91
91
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

240
240
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

462
462
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

416
416
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

182
182
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws