PSG grijpt in: Neymar en Mbappé op het matje

231 stemmen
PSG grijpt in:  Neymar en Mbappé op het matje

In de Franse Ligue 1 staat zondagavond een duel tussen de twee laatste kampioenen op het programma. Zo gaat titelverdediger Paris Saint-Germain op bezoek bij voorganger Lille OSC. In aanloop naar dat duel ging het echter vooral over de interne spanningen in Parijs.


Zo zouden Kylian Mbappé en Neymar Jr. op gespannen voet van mekaar leven. In de vorige match tegen Montpellier liep die eerste behoorlijk gefrustreerd rond toen hij in de eerste helft een penalty miste. Maar toen de bal vervolgens opnieuw op de stip ging, was het kot helemaal te klein. Dit keer werd het leer immers opgeëist door Neymar, die ook scoorde, en dat was totaal niet naar de zin van Mbappé. Daags nadien vond Neymar dan weer enkele kritische tweets aan het adres van zijn Franse ploegmaat leuk.

Maar volgens coach Christophe Galtier is er geen vuiltje meer aan de lucht. Al riep hij beide kemphanen inmiddels wel op het matje. "We zijn snel samengekomen om alles te bespreken en elkaar te vertellen wat we te vertellen hadden. Daarom is er nu geen probleem. Ik kan oprecht zeggen dat we een goede voorbereiding hebben gehad op de wedstrijd tegen Lille. De dag na de vorige wedstrijd was deze bijzaak al verleden tijd", vertelde de Fransman op zijn wekelijkse persbabbel.

PENALTY'S
En over de strafschoppen worden volgens de coach elke wedstrijd duidelijke afspraken gemaakt. "Kylian was onze eerste nemer in de wedstrijd tegen Montpellier, Neymar was de nummer twee. Als we een tweede strafschop krijgen in een wedstrijd, is het open voor interpretatie. Er was een discussie en Neymar had een goed gevoel. Kylian liet Neymar toen schieten."

LEES OOK: Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

PSG heeft te veel sterspelers in de kleedkamer rondlopen ...

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

114
114
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

196
196
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

45
45
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

148
148
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

82
82
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

72
72
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

157
157
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

252
252
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

359
359
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

543
543
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

61
61
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

341
341
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

251
251
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

374
374
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

250
250
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

174
174
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

224
224
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

173
173
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

651
651
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

292
292
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws