PSG grijpt in: Neymar en Mbappé op het matje

231 stemmen
PSG grijpt in:  Neymar en Mbappé op het matje

In de Franse Ligue 1 staat zondagavond een duel tussen de twee laatste kampioenen op het programma. Zo gaat titelverdediger Paris Saint-Germain op bezoek bij voorganger Lille OSC. In aanloop naar dat duel ging het echter vooral over de interne spanningen in Parijs.


Zo zouden Kylian Mbappé en Neymar Jr. op gespannen voet van mekaar leven. In de vorige match tegen Montpellier liep die eerste behoorlijk gefrustreerd rond toen hij in de eerste helft een penalty miste. Maar toen de bal vervolgens opnieuw op de stip ging, was het kot helemaal te klein. Dit keer werd het leer immers opgeëist door Neymar, die ook scoorde, en dat was totaal niet naar de zin van Mbappé. Daags nadien vond Neymar dan weer enkele kritische tweets aan het adres van zijn Franse ploegmaat leuk.

Maar volgens coach Christophe Galtier is er geen vuiltje meer aan de lucht. Al riep hij beide kemphanen inmiddels wel op het matje. "We zijn snel samengekomen om alles te bespreken en elkaar te vertellen wat we te vertellen hadden. Daarom is er nu geen probleem. Ik kan oprecht zeggen dat we een goede voorbereiding hebben gehad op de wedstrijd tegen Lille. De dag na de vorige wedstrijd was deze bijzaak al verleden tijd", vertelde de Fransman op zijn wekelijkse persbabbel.

PENALTY'S
En over de strafschoppen worden volgens de coach elke wedstrijd duidelijke afspraken gemaakt. "Kylian was onze eerste nemer in de wedstrijd tegen Montpellier, Neymar was de nummer twee. Als we een tweede strafschop krijgen in een wedstrijd, is het open voor interpretatie. Er was een discussie en Neymar had een goed gevoel. Kylian liet Neymar toen schieten."

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

PSG heeft te veel sterspelers in de kleedkamer rondlopen ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

30
30
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

29
29
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

52
52
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

38
38
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

65
65
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

133
133
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

916
916
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

205
205
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

98
98
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

106
106
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

294
294
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

575
575
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

577
577
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1020
1020
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

242
242
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

304
304
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

483
483
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws