'Mbappé trapt Messi en Neymar tegen schenen met bizarre eis'

1210
'Mbappé trapt Messi en Neymar tegen schenen met bizarre eis'

Met liefst 14 goals voor en amper 2 tegentreffers in 3 officiële duels, is Paris Saint-Germain als een wervelwind aan het seizoen begonnen. Bovendien laat Neymar Jr. zijn beste niveau sinds lange tijd zien. Maar desondanks zou het achter de schermen opnieuw rommelen en dat heeft vooral te maken met die andere superster Kylian Mbappé.


De Fransman verraste eind vorig seizoen vriend en vijand door zijn aflopende contract in Parijs alsnog te verlengen. Naast een riant salaris zou Mbappé daarbij de garantie hebben gekregen dat hij dé centrale figuur van de komende seizoenen zou worden. Maar terwijl hij zijn beste niveau nog zoekt, is het momenteel Neymar die de show steelt: 5 goals en 3 assists in de eerste 3 duels. En dat lijkt voor de nodige frictie te zorgen. Dat werd afgelopen weekend tegen Montpellier nog pijnlijk duidelijk toen Mbappé, die eerder al een penalty had gemist, zichtbaar geïrriteerd was toen Neymar de bal opeiste bij de tweede strafschop.

Maar er zou intern nog veel meer aan de hand zijn. Tijdens de onderhandelingen omtrent een nieuw contract zouden Mbappé en zijn entourage ook enkele sportieve eisen hebben gesteld. En volgens het Braziliaanse UOL Esporte was één daarvan het 'ontmantelen van de Argentijnse kliek' binnen de kleedkamer. Mbappé zou de grote leider willen worden van de kleedkamer, maar had naar verluidt het gevoel dat deze kliek zijn gezag ondermijnde. Overigens bestond deze groep niet alleen uit Argentijnen, ook andere Spaanstalige spelers zoals Ander Herrera en Keylor Navas maakte hier deel van uit.

DICHT BIJ MESSI EN NEYMAR
Het bestuur liet de vermeende wens van Mbappé niet links liggen. Zo werd het contract van Angel Di Maria niet verlengd en is het de bedoeling om deze zomer nog afscheid te nemen van onder meer Leandro Paredes en Navas. Maar de zogenaamde 'Argentijnse kliek' stond wel bijzonder dicht bij Lionel Messi en ook Neymar zou een goede band met hen hebben gehad. Zij lijken dus niet echt opgezet met deze ontwikkeling. Al moet onderstreept worden dat de informatie afkomstig is van een Braziliaans medium, waar men de feiten vooral met een Neymar-getinte bril weergeeft. Desondanks is duidelijk dat er van alles rommelt binnen de Parijse kleedkamer en dat het niet gemakkelijk zal worden om de sterren weer op één lijn te krijgen/houden.

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Mbappé heeft té veel macht bij PSG gekregen ...

Meest recent

Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

11
11
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

36
36
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

26
26
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

42
42
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

59
59
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

66
66
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

55
55
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

29
29
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

149
149
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

95
95
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

51
51
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

245
245
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

98
98
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

338
338
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

68
68
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

358
358
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

310
310

Meer sportnieuws