'Mbappé trapt Messi en Neymar tegen schenen met bizarre eis'

door
'Mbappé trapt Messi en Neymar tegen schenen met bizarre eis'

Met liefst 14 goals voor en amper 2 tegentreffers in 3 officiële duels, is Paris Saint-Germain als een wervelwind aan het seizoen begonnen. Bovendien laat Neymar Jr. zijn beste niveau sinds lange tijd zien. Maar desondanks zou het achter de schermen opnieuw rommelen en dat heeft vooral te maken met die andere superster Kylian Mbappé.


De Fransman verraste eind vorig seizoen vriend en vijand door zijn aflopende contract in Parijs alsnog te verlengen. Naast een riant salaris zou Mbappé daarbij de garantie hebben gekregen dat hij dé centrale figuur van de komende seizoenen zou worden. Maar terwijl hij zijn beste niveau nog zoekt, is het momenteel Neymar die de show steelt: 5 goals en 3 assists in de eerste 3 duels. En dat lijkt voor de nodige frictie te zorgen. Dat werd afgelopen weekend tegen Montpellier nog pijnlijk duidelijk toen Mbappé, die eerder al een penalty had gemist, zichtbaar geïrriteerd was toen Neymar de bal opeiste bij de tweede strafschop.

Maar er zou intern nog veel meer aan de hand zijn. Tijdens de onderhandelingen omtrent een nieuw contract zouden Mbappé en zijn entourage ook enkele sportieve eisen hebben gesteld. En volgens het Braziliaanse UOL Esporte was één daarvan het 'ontmantelen van de Argentijnse kliek' binnen de kleedkamer. Mbappé zou de grote leider willen worden van de kleedkamer, maar had naar verluidt het gevoel dat deze kliek zijn gezag ondermijnde. Overigens bestond deze groep niet alleen uit Argentijnen, ook andere Spaanstalige spelers zoals Ander Herrera en Keylor Navas maakte hier deel van uit.

DICHT BIJ MESSI EN NEYMAR
Het bestuur liet de vermeende wens van Mbappé niet links liggen. Zo werd het contract van Angel Di Maria niet verlengd en is het de bedoeling om deze zomer nog afscheid te nemen van onder meer Leandro Paredes en Navas. Maar de zogenaamde 'Argentijnse kliek' stond wel bijzonder dicht bij Lionel Messi en ook Neymar zou een goede band met hen hebben gehad. Zij lijken dus niet echt opgezet met deze ontwikkeling. Al moet onderstreept worden dat de informatie afkomstig is van een Braziliaans medium, waar men de feiten vooral met een Neymar-getinte bril weergeeft. Desondanks is duidelijk dat er van alles rommelt binnen de Parijse kleedkamer en dat het niet gemakkelijk zal worden om de sterren weer op één lijn te krijgen/houden.

LEES OOK: Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Mbappé heeft té veel macht bij PSG gekregen ...

Meest recent

Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

4
4
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

20
20
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

55
55
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

288
288
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

17
17
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

58
58
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

58
58
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

409
409
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

333
333
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

123
123
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

95
95
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

101
101
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

341
341
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

239
239
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

343
343
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

454
454
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

49
49
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

58
58
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

268
268
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

332
332
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

138
138
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

139
139

Meer sportnieuws