'Mbappé trapt Messi en Neymar tegen schenen met bizarre eis'

1210 stemmen
'Mbappé trapt Messi en Neymar tegen schenen met bizarre eis'

Met liefst 14 goals voor en amper 2 tegentreffers in 3 officiële duels, is Paris Saint-Germain als een wervelwind aan het seizoen begonnen. Bovendien laat Neymar Jr. zijn beste niveau sinds lange tijd zien. Maar desondanks zou het achter de schermen opnieuw rommelen en dat heeft vooral te maken met die andere superster Kylian Mbappé.


De Fransman verraste eind vorig seizoen vriend en vijand door zijn aflopende contract in Parijs alsnog te verlengen. Naast een riant salaris zou Mbappé daarbij de garantie hebben gekregen dat hij dé centrale figuur van de komende seizoenen zou worden. Maar terwijl hij zijn beste niveau nog zoekt, is het momenteel Neymar die de show steelt: 5 goals en 3 assists in de eerste 3 duels. En dat lijkt voor de nodige frictie te zorgen. Dat werd afgelopen weekend tegen Montpellier nog pijnlijk duidelijk toen Mbappé, die eerder al een penalty had gemist, zichtbaar geïrriteerd was toen Neymar de bal opeiste bij de tweede strafschop.

Maar er zou intern nog veel meer aan de hand zijn. Tijdens de onderhandelingen omtrent een nieuw contract zouden Mbappé en zijn entourage ook enkele sportieve eisen hebben gesteld. En volgens het Braziliaanse UOL Esporte was één daarvan het 'ontmantelen van de Argentijnse kliek' binnen de kleedkamer. Mbappé zou de grote leider willen worden van de kleedkamer, maar had naar verluidt het gevoel dat deze kliek zijn gezag ondermijnde. Overigens bestond deze groep niet alleen uit Argentijnen, ook andere Spaanstalige spelers zoals Ander Herrera en Keylor Navas maakte hier deel van uit.

DICHT BIJ MESSI EN NEYMAR
Het bestuur liet de vermeende wens van Mbappé niet links liggen. Zo werd het contract van Angel Di Maria niet verlengd en is het de bedoeling om deze zomer nog afscheid te nemen van onder meer Leandro Paredes en Navas. Maar de zogenaamde 'Argentijnse kliek' stond wel bijzonder dicht bij Lionel Messi en ook Neymar zou een goede band met hen hebben gehad. Zij lijken dus niet echt opgezet met deze ontwikkeling. Al moet onderstreept worden dat de informatie afkomstig is van een Braziliaans medium, waar men de feiten vooral met een Neymar-getinte bril weergeeft. Desondanks is duidelijk dat er van alles rommelt binnen de Parijse kleedkamer en dat het niet gemakkelijk zal worden om de sterren weer op één lijn te krijgen/houden.

LEES OOK: 'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mbappé heeft té veel macht bij PSG gekregen ...

Meest recent

'Transferstunt Anderlecht: ex-Antwerp-ster met monsterloon'

Anderlecht werkt aan een opvallend transferdossier op de Spaanse markt. Paars-wit heeft een ...

67
67
'PSG haalt na Godts ook ex-smaakmaker JPL'

PSG gaat wellicht Mika Godts wegplukken bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is niet de laatste ...

30
30
Kampioen en tweede in JPL gekend? "Zij worden één en twee"

De Jupiler Pro League opent zijn deuren weer. Komend weekend start het nieuwe seizoen. Bij De Zondag ...

128
128
'Transfergevecht dreigt tussen Anderlecht en Standard'

RSC Anderlecht en Standard worden aan heel veel spelers gelinkt. Beide clubs worden ook vaak ...

200
200
'Club ontketent oorlog: miljoenentarget boycot trainingen'

Club Brugge blijft werken aan de komst van een nieuwe flankaanvaller. Die zoektocht loopt behoorlijk ...

471
471
'Grote De Bruyne-schok: spraakmakende transfer op tafel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel met volle teugen van zijn vakantieperiode. Ondertussen wordt volop ...

182
182
'Supertransfer Mika Godts: eerste bod van 45 miljoen'

Mika Godts is op weg naar een bijzonder mooie transfer. In de afgelopen dagen raakte bekend dat ...

58
58
Trossard maakt veel emoties los met mysterieuze boodschap

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels en is helemaal klaar voor een nieuw ...

63
63
'Club Brugge heeft beet: vierde aanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

663
663
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

444
444
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

102
102
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

70
70
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

732
732
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

470
470
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

222
222
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

226
226
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

270
270
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

236
236
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

515
515
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

999
999
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

990
990
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

379
379
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

937
937
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

639
639

Meer sportnieuws