'Carrasco kan voor spotprijs naar Premier League'

door
'Carrasco kan voor spotprijs naar Premier League'

De zomerse transferperiode nadert zienderogen haar einde, maar in de resterende weken lijken nog heel wat spelers van club te gaan veranderen. En daarvoor worden ook enkele Rode Duivels genoemd. Zo lijkt er bijvoorbeeld weer één en ander te bewegen rond Yannick Carrasco.


Nadat de flankspeler enkele jaren poen had geschept in China, keerde hij in de winter van 2020 terug naar Atlético Madrid. En dat bleek een goede zet. Het seizoen daarop hield hij Los Rojiblancos immers aan de Spaanse landstitel. En ook in de vorige jaargang speelde hij een belangrijke rol in het elftal van coach Diego Simeone, zo was hij één van de weinige spelers die een redelijk constant niveau kon aanhouden.

Begin deze zomer werd dan ook nadrukkelijk gespeculeerd over een contractverlenging, maar zover kwam het tot dusver niet. En mogelijk kiest Carrasco wel voor een vertrek naar de Premier League. Zo meldt het doorgaans goed ingevoerde The Telegraph dat Manchester United zijn zinnen heeft gezet op de Rode Duivel. Na de dramatische start van het seizoen wil de gevallen grootmacht er absoluut nog een extra flankaanvaller bij halen en Carrasco is één van de pistes die gevolgd worden.

GOEDKOOP ALTERNATIEF
De eerste keuze van coach Erik ten Hag blijft Antony, maar Ajax wil de Braziliaan koste wat kost behouden. Als alternatief wordt naast Cody Gakpo (PSV) en Christian Pulisic (Chelsea) dus ook de piste van Carrasco nadrukkelijk onderzocht. Volgens The Telegraph zou de flankspeler voor zo'n 30 miljoen euro kunnen overgenomen worden. Een behoorlijk laag bedrag voor een international van 28 jaar met een lopend contract tot medio 2024. Maar Atlético zou het geld goed kunnen gebruiken om zelf versterking aan te trekken. Afwachten dus of Carrasco weldra op Old Trafford te bewonderen is.

LEES OOK: Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

Indien u sportieve baas bij United was, welke flankspeler zou u kiezen?

Meest recent

Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

24
24
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

31
31
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

60
60
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

45
45
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

53
53
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

229
229
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

374
374
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

341
341
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

23
23
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

111
111
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

424
424
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

165
165
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

331
331
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

291
291
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

239
239
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws