'Carrasco kan voor spotprijs naar Premier League'

door
'Carrasco kan voor spotprijs naar Premier League'

De zomerse transferperiode nadert zienderogen haar einde, maar in de resterende weken lijken nog heel wat spelers van club te gaan veranderen. En daarvoor worden ook enkele Rode Duivels genoemd. Zo lijkt er bijvoorbeeld weer één en ander te bewegen rond Yannick Carrasco.


Nadat de flankspeler enkele jaren poen had geschept in China, keerde hij in de winter van 2020 terug naar Atlético Madrid. En dat bleek een goede zet. Het seizoen daarop hield hij Los Rojiblancos immers aan de Spaanse landstitel. En ook in de vorige jaargang speelde hij een belangrijke rol in het elftal van coach Diego Simeone, zo was hij één van de weinige spelers die een redelijk constant niveau kon aanhouden.

Begin deze zomer werd dan ook nadrukkelijk gespeculeerd over een contractverlenging, maar zover kwam het tot dusver niet. En mogelijk kiest Carrasco wel voor een vertrek naar de Premier League. Zo meldt het doorgaans goed ingevoerde The Telegraph dat Manchester United zijn zinnen heeft gezet op de Rode Duivel. Na de dramatische start van het seizoen wil de gevallen grootmacht er absoluut nog een extra flankaanvaller bij halen en Carrasco is één van de pistes die gevolgd worden.

GOEDKOOP ALTERNATIEF
De eerste keuze van coach Erik ten Hag blijft Antony, maar Ajax wil de Braziliaan koste wat kost behouden. Als alternatief wordt naast Cody Gakpo (PSV) en Christian Pulisic (Chelsea) dus ook de piste van Carrasco nadrukkelijk onderzocht. Volgens The Telegraph zou de flankspeler voor zo'n 30 miljoen euro kunnen overgenomen worden. Een behoorlijk laag bedrag voor een international van 28 jaar met een lopend contract tot medio 2024. Maar Atlético zou het geld goed kunnen gebruiken om zelf versterking aan te trekken. Afwachten dus of Carrasco weldra op Old Trafford te bewonderen is.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Indien u sportieve baas bij United was, welke flankspeler zou u kiezen?

Meest recent

'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

9
9
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

68
68
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

270
270
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

232
232
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

231
231
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

323
323
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

430
430
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

273
273
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

603
603
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

212
212
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

594
594
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

301
301
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1355
1355
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

451
451
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

429
429
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

412
412
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

301
301
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

532
532
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

374
374
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

412
412
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3128
3128
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

818
818

Meer sportnieuws