'Pijnlijke situatie: volgende topclub stuurt Ronaldo door'

door
'Pijnlijke situatie: volgende topclub stuurt Ronaldo door'

De Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of het is nu al volop crisis bij Manchester United. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist. Bovendien blijft de situatie van de ontevreden Cristiano Ronaldo voor de nodige strubbelingen zorgen.


Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat Ronaldo wil vertrekken in Manchester. Een transfer bleek echter niet voor de hand te liggen. In een poging om één en ander te forceren, liet Ronaldo de voorbereiding dan ook grotendeels aan zich voorbij gaan wegens 'familiale redenen'. Desondanks bleef zijn vertrekwens onvervuld. En ondertussen wordt hij ook weer gewoon gebruikt door coach Erik ten Hag.

Maar het conflict is daarmee niet van de baan, integendeel. De Portugees wil nog steeds vertrekken. Hij zou zich daarom steeds meer afsluiten van de rest van de selectie en geeft een bijzonder nukkige indruk. Volgens The Times heeft Ten Hag het dan ook helemaal gehad met de superster. De Nederlander wou Ronaldo in eerste instantie nog houden, maar zou inmiddels hebben aangegeven dat hij toch mag vertrekken.

BVB ZEGT NEE
Of zo'n transfer er ook van zal komen, moet in de komende weken blijken. De kansen zijn echter niet zo groot: momenteel blijkt geen enkele Europese topclub bereid om te investeren in de komst van CR7. Ook de volgende afwijzing is alweer een feit. Volgens BILD werd de Portugees aangeboden bij Borussia Dortmund, dat na het vertrek van Erling Haaland en het uitvallen van Sébastien Haller nog wel een doelpuntenmaker kon gebruiken.

Maar net zoals heel wat andere ploegen heeft ook BVB vriendelijk bedankt. En dus blijven er steeds minder opties over voor de superster. Atlético Madrid en Sporting CP leken de enige twee Champions League-deelnemers die nog ietwat realistische bestemmingen zijn, maar volgens CBS zijn ook deze pistes zeer onwaarschijnlijk.

LEES OOK: Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

30
30
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

72
72
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

78
78
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

169
169
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

219
219
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

144
144
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

499
499
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

352
352
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

589
589
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

348
348
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

432
432
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

275
275
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

475
475
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws