'Pijnlijke situatie: volgende topclub stuurt Ronaldo door'

door
'Pijnlijke situatie: volgende topclub stuurt Ronaldo door'

De Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of het is nu al volop crisis bij Manchester United. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist. Bovendien blijft de situatie van de ontevreden Cristiano Ronaldo voor de nodige strubbelingen zorgen.


Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat Ronaldo wil vertrekken in Manchester. Een transfer bleek echter niet voor de hand te liggen. In een poging om één en ander te forceren, liet Ronaldo de voorbereiding dan ook grotendeels aan zich voorbij gaan wegens 'familiale redenen'. Desondanks bleef zijn vertrekwens onvervuld. En ondertussen wordt hij ook weer gewoon gebruikt door coach Erik ten Hag.

Maar het conflict is daarmee niet van de baan, integendeel. De Portugees wil nog steeds vertrekken. Hij zou zich daarom steeds meer afsluiten van de rest van de selectie en geeft een bijzonder nukkige indruk. Volgens The Times heeft Ten Hag het dan ook helemaal gehad met de superster. De Nederlander wou Ronaldo in eerste instantie nog houden, maar zou inmiddels hebben aangegeven dat hij toch mag vertrekken.

BVB ZEGT NEE
Of zo'n transfer er ook van zal komen, moet in de komende weken blijken. De kansen zijn echter niet zo groot: momenteel blijkt geen enkele Europese topclub bereid om te investeren in de komst van CR7. Ook de volgende afwijzing is alweer een feit. Volgens BILD werd de Portugees aangeboden bij Borussia Dortmund, dat na het vertrek van Erling Haaland en het uitvallen van Sébastien Haller nog wel een doelpuntenmaker kon gebruiken.

Maar net zoals heel wat andere ploegen heeft ook BVB vriendelijk bedankt. En dus blijven er steeds minder opties over voor de superster. Atlético Madrid en Sporting CP leken de enige twee Champions League-deelnemers die nog ietwat realistische bestemmingen zijn, maar volgens CBS zijn ook deze pistes zeer onwaarschijnlijk.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

0
0
De Winter geeft oorzaak voor molenwiekende De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

17
17
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

104
104
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

169
169
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

25
25
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

90
90
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

328
328
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

28
28
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

94
94
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

132
132
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

185
185
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

112
112
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

84
84
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

138
138
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

201
201
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

130
130
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

92
92
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

99
99
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

767
767
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

34
34
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

79
79
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

193
193
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

218
218
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

71
71
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

85
85

Meer sportnieuws