'United verleidt Casemiro met duizelingwekkend voorstel'

288 stemmen
'United verleidt Casemiro met duizelingwekkend voorstel'

Het seizoen in de Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of de crisis bij Manchester United is al compleet. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist en bovendien is het geleverde spel niet om aan te gluren. Tijdens de resterende weken op de mercato zal er dan ook bijgestuurd moeten worden.


Coach Erik ten Hag mikt onder meer op een extra aanvaller, daarnaast wil de Nederlandse trainer ook zijn middenveld verder versterkt zien worden. Daarvoor zet hij al een hele zomer hoog in op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel United grotendeels rond zou zijn met FC Barcelona, weigerde de Oranje-international tot dusver om de stap naar Camp Nou te zetten. Als goedkoop alternatief werd dan weer Adrien Rabiot genoemd. Maar zijn salariseisen zouden een struikelblok vormen.

En dus blijven Ten Hag en co wanhopig voort zoeken. Zo zouden ze nu bij Real Madrid aanbeland zijn, volgens Marca trekt United immers aan de mouw van Casemiro. De ervaren Braziliaan is nochtans een totaal ander type dan De Jong, maar dat zou in deze fase van de mercato al niet meer uitmaken voor de Engelsen. Coach Carlo Ancelotti beschouwt Casemiro bij Real wel als een onmisbare pion, desondanks zou dat de Engelsen niet afschrikken.

MEGA-SALARIS
Volgens Arancha Rodríguez, Real-watcher bij Cadena Cope, wil de Spaanse kampioen zijn middenvelder liefst behouden. Maar de club is hem erkentelijk voor bewezen diensten en laat de beslissing aan de middenvelder zelf over. Indien Casemiro wil ingaan op de aanbieding, zal Real aan de onderhandelingstafel plaatsnemen. En van die situatie maakt United gretig gebruik. Zo zou de club hem willen overtuigen met een 'duizelingwekkend' voorstel. Iets wat ook bevestigd wordt door transferautoriteit Fabrizio Romano. De Italiaan heeft het over een 'krankzinnig salaris' en een lange termijn-contract. Afwachten dus of Casemiro ten prooi valt aan de Engelse avances.

LEES OOK: 'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Casemiro speelt in september voor United ...

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

41
41
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

189
189
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

56
56
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

55
55
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

486
486
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

143
143
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

107
107
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

326
326
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

507
507
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

305
305
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

620
620
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

235
235
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

316
316
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

116
116
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

468
468
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

234
234
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

290
290
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

140
140
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

182
182
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

518
518
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

305
305

Meer sportnieuws