'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

478 stemmen
'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

Het seizoen is amper begonnen, of Old Trafford staat nu al in vuur vlam. Manchester United heeft zijn start in de Premier League compleet gemist en er is weinig reden om er vanuit te gaan dat er snel beterschap zal volgen. In een poging om het zinkende schip alsnog te redden, slaat de club nu wild in het rond op de transfermarkt.


De belabberde resultaten, het complete gebrek aan lijn in het spel, clubeigenaars zonder enige vorm van inzicht in het voetbal, dramatisch verdedigend werk, de soap rond Cristiano Ronaldo, het aanvoerderschap van Harry Maguire, ... er zijn veel redenen waarom Manchester United momenteel een complete ruïne is. Maar ook het gebrek aan slagkracht op de transfermarkt speelt een grote rol. Onder Erik ten Hag werden drie aanwinsten gehaald. Daarbij Edson Alvarez en Tyrell Malacia: twee verdedigende krachten uit de Eredivisie, één van defensief gezien minst sterke competitie. Én Christian Eriksen: een transfervrije middenvelder die tot dusver op allesbehalve zijn sterktes wordt uitgespeeld.

Het aankoopbeleid onder Ten Hag is voorlopig dus geen succes, maar dat is zeker niet alleen zijn fout. Zo slaagde het bestuur er niet in om heel wat targets die hij voor ogen had naar Old Trafford te halen. Frenkie de Jong, Antony, Benjamin Sesko, Darwin Nuñez, Ruben Neves, ... heel wat doelwitten haakten om uiteenlopende redenen af of kozen voor een andere club. De voorbije dagen draait de geruchtenmolen echter helemaal door en wordt United gelinkt aan zowat elke speler die in aanmerking kan komen voor een transfer. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat het dossier van Thomas Meunier concreet wordt onderzocht bij United.

17.5 MILJOEN
Door het dramatisch presteren door Diogo Dalot zou Ten Hag graag een nieuwe rechtsback willen. Bovendien is het de bedoeling om Aaron Wan-Bissaka van de hand te doen. Die laatste zou al helemaal niet passen in de plannen van de Nederlandse trainer. Zijn ex-club Crystal Palace wil Wan-Bissaka naar verluidt een reddingsboei toewerpen en United is bereid om daar aan mee te werken. In dat geval zou Meunier in het vizier komen als vervanger. De 30-jarige Belg heeft bij Borussia Dortmund wel nog een lopend contract tot medio 2024. Maar de Engelsen zouden ervan overtuigd zijn dat hij voor zo'n 15 miljoen pond, een slordige 17.5 miljoen euro, kan overgenomen worden. Meunier zou alvast de voorkeur hebben op dat andere target: Sergiño Dest (FC Barcelona).

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Zou u Meunier de stap naar United aanraden?

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

7
7
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

8
8
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

7
7
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

34
34
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

165
165
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

131
131
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

171
171
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

119
119
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

225
225
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

138
138
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

122
122
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

334
334
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

204
204
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

186
186
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

228
228
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

368
368
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

519
519
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws