'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

478 stemmen
'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

Het seizoen is amper begonnen, of Old Trafford staat nu al in vuur vlam. Manchester United heeft zijn start in de Premier League compleet gemist en er is weinig reden om er vanuit te gaan dat er snel beterschap zal volgen. In een poging om het zinkende schip alsnog te redden, slaat de club nu wild in het rond op de transfermarkt.


De belabberde resultaten, het complete gebrek aan lijn in het spel, clubeigenaars zonder enige vorm van inzicht in het voetbal, dramatisch verdedigend werk, de soap rond Cristiano Ronaldo, het aanvoerderschap van Harry Maguire, ... er zijn veel redenen waarom Manchester United momenteel een complete ruïne is. Maar ook het gebrek aan slagkracht op de transfermarkt speelt een grote rol. Onder Erik ten Hag werden drie aanwinsten gehaald. Daarbij Edson Alvarez en Tyrell Malacia: twee verdedigende krachten uit de Eredivisie, één van defensief gezien minst sterke competitie. Én Christian Eriksen: een transfervrije middenvelder die tot dusver op allesbehalve zijn sterktes wordt uitgespeeld.

Het aankoopbeleid onder Ten Hag is voorlopig dus geen succes, maar dat is zeker niet alleen zijn fout. Zo slaagde het bestuur er niet in om heel wat targets die hij voor ogen had naar Old Trafford te halen. Frenkie de Jong, Antony, Benjamin Sesko, Darwin Nuñez, Ruben Neves, ... heel wat doelwitten haakten om uiteenlopende redenen af of kozen voor een andere club. De voorbije dagen draait de geruchtenmolen echter helemaal door en wordt United gelinkt aan zowat elke speler die in aanmerking kan komen voor een transfer. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat het dossier van Thomas Meunier concreet wordt onderzocht bij United.

17.5 MILJOEN
Door het dramatisch presteren door Diogo Dalot zou Ten Hag graag een nieuwe rechtsback willen. Bovendien is het de bedoeling om Aaron Wan-Bissaka van de hand te doen. Die laatste zou al helemaal niet passen in de plannen van de Nederlandse trainer. Zijn ex-club Crystal Palace wil Wan-Bissaka naar verluidt een reddingsboei toewerpen en United is bereid om daar aan mee te werken. In dat geval zou Meunier in het vizier komen als vervanger. De 30-jarige Belg heeft bij Borussia Dortmund wel nog een lopend contract tot medio 2024. Maar de Engelsen zouden ervan overtuigd zijn dat hij voor zo'n 15 miljoen pond, een slordige 17.5 miljoen euro, kan overgenomen worden. Meunier zou alvast de voorkeur hebben op dat andere target: Sergiño Dest (FC Barcelona).

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Zou u Meunier de stap naar United aanraden?

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

14
14
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

58
58
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

155
155
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

47
47
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

613
613
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

150
150
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

196
196
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

354
354
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

450
450
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

99
99
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

230
230
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

130
130
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

259
259
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

28
28
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

66
66
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

218
218
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

184
184
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

68
68
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

476
476
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

235
235

Meer sportnieuws