'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

478
'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

Het seizoen is amper begonnen, of Old Trafford staat nu al in vuur vlam. Manchester United heeft zijn start in de Premier League compleet gemist en er is weinig reden om er vanuit te gaan dat er snel beterschap zal volgen. In een poging om het zinkende schip alsnog te redden, slaat de club nu wild in het rond op de transfermarkt.


De belabberde resultaten, het complete gebrek aan lijn in het spel, clubeigenaars zonder enige vorm van inzicht in het voetbal, dramatisch verdedigend werk, de soap rond Cristiano Ronaldo, het aanvoerderschap van Harry Maguire, ... er zijn veel redenen waarom Manchester United momenteel een complete ruïne is. Maar ook het gebrek aan slagkracht op de transfermarkt speelt een grote rol. Onder Erik ten Hag werden drie aanwinsten gehaald. Daarbij Edson Alvarez en Tyrell Malacia: twee verdedigende krachten uit de Eredivisie, één van defensief gezien minst sterke competitie. Én Christian Eriksen: een transfervrije middenvelder die tot dusver op allesbehalve zijn sterktes wordt uitgespeeld.

Het aankoopbeleid onder Ten Hag is voorlopig dus geen succes, maar dat is zeker niet alleen zijn fout. Zo slaagde het bestuur er niet in om heel wat targets die hij voor ogen had naar Old Trafford te halen. Frenkie de Jong, Antony, Benjamin Sesko, Darwin Nuñez, Ruben Neves, ... heel wat doelwitten haakten om uiteenlopende redenen af of kozen voor een andere club. De voorbije dagen draait de geruchtenmolen echter helemaal door en wordt United gelinkt aan zowat elke speler die in aanmerking kan komen voor een transfer. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat het dossier van Thomas Meunier concreet wordt onderzocht bij United.

17.5 MILJOEN
Door het dramatisch presteren door Diogo Dalot zou Ten Hag graag een nieuwe rechtsback willen. Bovendien is het de bedoeling om Aaron Wan-Bissaka van de hand te doen. Die laatste zou al helemaal niet passen in de plannen van de Nederlandse trainer. Zijn ex-club Crystal Palace wil Wan-Bissaka naar verluidt een reddingsboei toewerpen en United is bereid om daar aan mee te werken. In dat geval zou Meunier in het vizier komen als vervanger. De 30-jarige Belg heeft bij Borussia Dortmund wel nog een lopend contract tot medio 2024. Maar de Engelsen zouden ervan overtuigd zijn dat hij voor zo'n 15 miljoen pond, een slordige 17.5 miljoen euro, kan overgenomen worden. Meunier zou alvast de voorkeur hebben op dat andere target: Sergiño Dest (FC Barcelona).

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Zou u Meunier de stap naar United aanraden?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

47
47
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

53
53
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

581
581
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

159
159
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

163
163
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

174
174
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

58
58
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

154
154
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

177
177
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

80
80
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

64
64
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

103
103
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

268
268
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

417
417
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

348
348
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

143
143
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

154
154
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

227
227
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

335
335
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

251
251
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws