'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

door
'Radeloze Ten Hag wil Rode Duivel naar United lokken'

Het seizoen is amper begonnen, of Old Trafford staat nu al in vuur vlam. Manchester United heeft zijn start in de Premier League compleet gemist en er is weinig reden om er vanuit te gaan dat er snel beterschap zal volgen. In een poging om het zinkende schip alsnog te redden, slaat de club nu wild in het rond op de transfermarkt.


De belabberde resultaten, het complete gebrek aan lijn in het spel, clubeigenaars zonder enige vorm van inzicht in het voetbal, dramatisch verdedigend werk, de soap rond Cristiano Ronaldo, het aanvoerderschap van Harry Maguire, ... er zijn veel redenen waarom Manchester United momenteel een complete ruïne is. Maar ook het gebrek aan slagkracht op de transfermarkt speelt een grote rol. Onder Erik ten Hag werden drie aanwinsten gehaald. Daarbij Edson Alvarez en Tyrell Malacia: twee verdedigende krachten uit de Eredivisie, één van defensief gezien minst sterke competitie. Én Christian Eriksen: een transfervrije middenvelder die tot dusver op allesbehalve zijn sterktes wordt uitgespeeld.

Het aankoopbeleid onder Ten Hag is voorlopig dus geen succes, maar dat is zeker niet alleen zijn fout. Zo slaagde het bestuur er niet in om heel wat targets die hij voor ogen had naar Old Trafford te halen. Frenkie de Jong, Antony, Benjamin Sesko, Darwin Nuñez, Ruben Neves, ... heel wat doelwitten haakten om uiteenlopende redenen af of kozen voor een andere club. De voorbije dagen draait de geruchtenmolen echter helemaal door en wordt United gelinkt aan zowat elke speler die in aanmerking kan komen voor een transfer. En daarbij ook een Rode Duivel. Zo meldt The Telegraph dat het dossier van Thomas Meunier concreet wordt onderzocht bij United.

17.5 MILJOEN
Door het dramatisch presteren door Diogo Dalot zou Ten Hag graag een nieuwe rechtsback willen. Bovendien is het de bedoeling om Aaron Wan-Bissaka van de hand te doen. Die laatste zou al helemaal niet passen in de plannen van de Nederlandse trainer. Zijn ex-club Crystal Palace wil Wan-Bissaka naar verluidt een reddingsboei toewerpen en United is bereid om daar aan mee te werken. In dat geval zou Meunier in het vizier komen als vervanger. De 30-jarige Belg heeft bij Borussia Dortmund wel nog een lopend contract tot medio 2024. Maar de Engelsen zouden ervan overtuigd zijn dat hij voor zo'n 15 miljoen pond, een slordige 17.5 miljoen euro, kan overgenomen worden. Meunier zou alvast de voorkeur hebben op dat andere target: Sergiño Dest (FC Barcelona).

LEES OOK: Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Zou u Meunier de stap naar United aanraden?

Meest recent

Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

12
12
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

45
45
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

207
207
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

62
62
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

116
116
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

135
135
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

123
123
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

82
82
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

343
343
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

41
41
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

148
148
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

74
74
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

369
369
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

324
324
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

200
200
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

529
529
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

221
221
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

167
167
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

252
252
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

287
287
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

142
142

Meer sportnieuws