'Barça grijpt naast voormalige smaakmaker KV Mechelen'

door
'Barça grijpt naast voormalige smaakmaker KV Mechelen'

FC Barcelona had de voorbije weken weer alle moeite van de wereld om zijn zomeraankopen geregistreerd te krijgen, maar uiteindelijk stonden ze toch bijna allemaal aan de aftrap van La Liga vorig weekend. Enkel Jules Koundé moet nog ingeschreven raken, waarvoor Barça zijn kern zal moeten afslanken. Desondanks blijven ze in Camp Nou ook nog op versterking azen.


De prioriteiten lijken Marcos Alonso (Chelsea) en Bernardo Silva (Manchester City) te zijn, maar ook een bijkomende rechtsachter staat nog op het verlanglijstje van Xavi. Sergiño Dest kon de trainer immers niet overtuigen en haalde tegen Rayo niet eens de wedstrijdselectie, waardoor Xavi moet teruggrijpen naar centrale verdedigers Araujo of Koundé of middenvelder Sergi Roberto. Door alle voorgaande investeringen wil Barça echter niet te veel uitgeven aan een rechtsback.

De voorbije dagen vielen al de namen van Juan Foyth (Villarreal) en Thomas Meunier, maar ook een andere bekende naam werd bestudeerd. SPORT weet namelijk dat ook Issa Kaboré bij Barça aangeboden werd. De 21-jarige Burkinees maakte van 2019 tot 2021 nog indruk bij KV Mechelen en versierde er een transfer naar Manchester City. Dat verhuurde hem vorig seizoen aan zusterclub Troyes, waar hij een goed seizoen in de Ligue 1 draaide. Desondanks was er dit seizoen geen plaats voor hem in de kern van Pep Guardiola.

MARSEILLE
Man City vroeg naar verluidt zo'n 10 miljoen euro, waarmee Kaboré een goedkopere piste was dan de twee andere alternatieven. Barça bestudeerde de optie dan ook, maar liet zich uiteindelijk op snelheid pakken. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt namelijk dat de ex-speler van Malinwa uiteindelijk naar Olympique Marseille zal verkassen. De Franse traditieclub moet enkel nog het nodige papierwerk afronden. Hoeveel ze uiteindelijk betalen is niet bekend, maar City liet wel een terugkoopoptie in de deal opnemen.


LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Was hij een goede speler geweest voor Barça?

Meest recent

'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

19
19
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

31
31
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

18
18
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

145
145
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

111
111
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

417
417
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

50
50
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

114
114
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

349
349
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

285
285
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

163
163
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

158
158
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

135
135
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

99
99
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

437
437
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

87
87
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

345
345
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

138
138
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

859
859
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

453
453
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

130
130
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

567
567
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

739
739
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1070
1070

Meer sportnieuws