'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

door
'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

Standard is met 4 op 12 bijzonder matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Het is dan ook logisch dat de Rouches zich in het slot van de zomerse transferperiode nog verder wil versterken. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen bij de Luikenaars.


Fergal Harkin is begin deze maand officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas op Sclessin. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken. Harkin zal onder meer een oplossing moeten vinden voor enkele overbodige spelers. Voor Felipe Avenatti bijvoorbeeld. Zo geraakte eerder deze week bekend dat het contract van de spits mogelijk ontbonden wordt.

Daarnaast is binnen de huidige sportieve plannen geen rol voorzien voor Damjan Pavlovic en Joachim Van Damme. Voor hun komt de oplossing mogelijk uit eigen land. Volgens La Dernière Heure wordt met RFC Seraing immers onderhandeld over een huurbeurt van Pavlovic. Van Damme zou op zijn beurt dan weer uitgeleend kunnen worden aan SK Beveren en RWDM. Maar in beide dossiers is voorlopig nog geen akkoord gevonden.

AMALLAH WEIGERT
Tot slot is het uitkijken naar wat er met Selim Amallah zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek, maar blijkt wel behoorlijk kieskeurig. Zo meldt SudPresse dat Olympiacos een nieuw voorstel zou hebben gedaan. De Griekse topclub bood Amallah naar verluidt een netto-jaarsalaris van 1.2 miljoen euro, terwijl Standard zo'n 2.5 à 3 miljoen euro zou vangen. Maar de speler zou zelf bedankt hebben voor de interesse.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'
247

Denkt u dat Amallah meekan in een Europese topcompetitie?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

25
25
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

114
114
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

61
61
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

57
57
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

35
35
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

59
59
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

178
178
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

146
146
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

123
123
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

96
96
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

142
142
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

210
210
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

27
27
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

140
140
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

361
361
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

171
171
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

82
82
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

42
42
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

366
366
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

85
85
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

199
199
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

343
343
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

123
123
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

84
84

Meer sportnieuws