'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

door
'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

Standard is met 4 op 12 bijzonder matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Het is dan ook logisch dat de Rouches zich in het slot van de zomerse transferperiode nog verder wil versterken. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen bij de Luikenaars.


Fergal Harkin is begin deze maand officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas op Sclessin. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken. Harkin zal onder meer een oplossing moeten vinden voor enkele overbodige spelers. Voor Felipe Avenatti bijvoorbeeld. Zo geraakte eerder deze week bekend dat het contract van de spits mogelijk ontbonden wordt.

Daarnaast is binnen de huidige sportieve plannen geen rol voorzien voor Damjan Pavlovic en Joachim Van Damme. Voor hun komt de oplossing mogelijk uit eigen land. Volgens La Dernière Heure wordt met RFC Seraing immers onderhandeld over een huurbeurt van Pavlovic. Van Damme zou op zijn beurt dan weer uitgeleend kunnen worden aan SK Beveren en RWDM. Maar in beide dossiers is voorlopig nog geen akkoord gevonden.

AMALLAH WEIGERT
Tot slot is het uitkijken naar wat er met Selim Amallah zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek, maar blijkt wel behoorlijk kieskeurig. Zo meldt SudPresse dat Olympiacos een nieuw voorstel zou hebben gedaan. De Griekse topclub bood Amallah naar verluidt een netto-jaarsalaris van 1.2 miljoen euro, terwijl Standard zo'n 2.5 à 3 miljoen euro zou vangen. Maar de speler zou zelf bedankt hebben voor de interesse.

LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Denkt u dat Amallah meekan in een Europese topcompetitie?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

15
15
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

81
81
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

53
53
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

228
228
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

272
272
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

571
571
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

253
253
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

36
36
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

468
468
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

42
42
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

286
286
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

128
128
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

123
123
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

529
529
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

67
67
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

193
193
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

168
168
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

140
140
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

152
152

Meer sportnieuws