'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

301
'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

Standard is met 4 op 12 bijzonder matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Het is dan ook logisch dat de Rouches zich in het slot van de zomerse transferperiode nog verder wil versterken. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen bij de Luikenaars.


Fergal Harkin is begin deze maand officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas op Sclessin. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken. Harkin zal onder meer een oplossing moeten vinden voor enkele overbodige spelers. Voor Felipe Avenatti bijvoorbeeld. Zo geraakte eerder deze week bekend dat het contract van de spits mogelijk ontbonden wordt.

Daarnaast is binnen de huidige sportieve plannen geen rol voorzien voor Damjan Pavlovic en Joachim Van Damme. Voor hun komt de oplossing mogelijk uit eigen land. Volgens La Dernière Heure wordt met RFC Seraing immers onderhandeld over een huurbeurt van Pavlovic. Van Damme zou op zijn beurt dan weer uitgeleend kunnen worden aan SK Beveren en RWDM. Maar in beide dossiers is voorlopig nog geen akkoord gevonden.

AMALLAH WEIGERT
Tot slot is het uitkijken naar wat er met Selim Amallah zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek, maar blijkt wel behoorlijk kieskeurig. Zo meldt SudPresse dat Olympiacos een nieuw voorstel zou hebben gedaan. De Griekse topclub bood Amallah naar verluidt een netto-jaarsalaris van 1.2 miljoen euro, terwijl Standard zo'n 2.5 à 3 miljoen euro zou vangen. Maar de speler zou zelf bedankt hebben voor de interesse.

LEES OOK: Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Denkt u dat Amallah meekan in een Europese topcompetitie?

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

5
5
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

129
129
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

5
5
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

23
23
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

164
164
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

95
95
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

209
209
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

43
43
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

123
123
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

357
357
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

97
97
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

472
472
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

90
90
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

382
382
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

546
546
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

410
410

Meer sportnieuws