'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

door
'Amallah legt miljoenentransfer naast zich neer'

Standard is met 4 op 12 bijzonder matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Het is dan ook logisch dat de Rouches zich in het slot van de zomerse transferperiode nog verder wil versterken. Maar ook aan uitgaande zijde lijkt er nog één en ander te bewegen bij de Luikenaars.


Fergal Harkin is begin deze maand officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas op Sclessin. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken. Harkin zal onder meer een oplossing moeten vinden voor enkele overbodige spelers. Voor Felipe Avenatti bijvoorbeeld. Zo geraakte eerder deze week bekend dat het contract van de spits mogelijk ontbonden wordt.

Daarnaast is binnen de huidige sportieve plannen geen rol voorzien voor Damjan Pavlovic en Joachim Van Damme. Voor hun komt de oplossing mogelijk uit eigen land. Volgens La Dernière Heure wordt met RFC Seraing immers onderhandeld over een huurbeurt van Pavlovic. Van Damme zou op zijn beurt dan weer uitgeleend kunnen worden aan SK Beveren en RWDM. Maar in beide dossiers is voorlopig nog geen akkoord gevonden.

AMALLAH WEIGERT
Tot slot is het uitkijken naar wat er met Selim Amallah zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker heeft nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek, maar blijkt wel behoorlijk kieskeurig. Zo meldt SudPresse dat Olympiacos een nieuw voorstel zou hebben gedaan. De Griekse topclub bood Amallah naar verluidt een netto-jaarsalaris van 1.2 miljoen euro, terwijl Standard zo'n 2.5 à 3 miljoen euro zou vangen. Maar de speler zou zelf bedankt hebben voor de interesse.

LEES OOK: Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

Denkt u dat Amallah meekan in een Europese topcompetitie?

Meest recent

Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

70
70
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

73
73
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

187
187
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

39
39
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

122
122
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

300
300
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

113
113
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

188
188
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

99
99
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

147
147
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

74
74
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

739
739
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

88
88
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

220
220
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

328
328
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

325
325
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

244
244
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

241
241
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

271
271
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

467
467
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

552
552
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

89
89
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

303
303
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

180
180

Meer sportnieuws