'Wanhopig United gaat voor sterkhouder Real Madrid'

door
'Wanhopig United gaat voor sterkhouder Real Madrid'

Het seizoen in de Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of de crisis bij Manchester United is al compleet. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist en bovendien is het geleverde spel niet om aan te gluren. Tijdens de resterende weken op de mercato zal er dan ook bijgestuurd moeten worden.


Allereerst zal United een oplossing moeten vinden voor de soap rond Cristiano Ronaldo. De Portugees wil nog steeds vertrekken en zijn nukkige houding zou een negatieve invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Volgens The Times heeft coach Erik ten Hag het dan ook helemaal gehad met de superster, hij zou inmiddels openstaan voor een vertrek van CR7. Maar dan moet er wel een nieuwe aanvaller in de plaats komen.

Daarnaast wil de Nederlandse trainer ook zijn middenveld verder versterkt zien worden. Daarvoor zet hij al een hele zomer hoog in op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel United grotendeels rond zou zijn met FC Barcelona, weigerde de Oranje-international tot dusver om de stap naar Camp Nou te zetten. Als goedkoop alternatief werd dan weer Adrien Rabiot genoemd. Maar zijn salariseisen zouden een struikelblok vormen.

TEGENPOOL DE JONG
En dus blijven Ten Hag en co wanhopig voort zoeken. Zo zouden ze nu bij Real Madrid aanbeland zijn, volgens Marca trekt United immers aan de mouw van Casemiro. De ervaren Braziliaan is nochtans een totaal ander type dan De Jong, maar dat zou in deze fase van de mercato al niet meer uitmaken voor de Engelsen. Toch is de kans op succes ook in dit dossier bijzonder klein. Coach Carlo Ancelotti beschouwt Casemiro bij Real als een onmisbare pion, de Spaanse kampioen zal hem deze zomer dan ook niet laten gaan.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Met welke speler zou United momenteel het meest opschieten?

Meest recent

KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

0
0
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

5
5
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

69
69
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

30
30
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

241
241
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

33
33
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

719
719
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

77
77
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

92
92
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

280
280
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

154
154
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

630
630
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

55
55
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

48
48
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

51
51
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

337
337
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

178
178
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

432
432
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

225
225
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

262
262
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

80
80
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

315
315
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

315
315
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

358
358
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92

Meer sportnieuws