'Wanhopig United gaat voor sterkhouder Real Madrid'

door
'Wanhopig United gaat voor sterkhouder Real Madrid'

Het seizoen in de Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of de crisis bij Manchester United is al compleet. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist en bovendien is het geleverde spel niet om aan te gluren. Tijdens de resterende weken op de mercato zal er dan ook bijgestuurd moeten worden.


Allereerst zal United een oplossing moeten vinden voor de soap rond Cristiano Ronaldo. De Portugees wil nog steeds vertrekken en zijn nukkige houding zou een negatieve invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Volgens The Times heeft coach Erik ten Hag het dan ook helemaal gehad met de superster, hij zou inmiddels openstaan voor een vertrek van CR7. Maar dan moet er wel een nieuwe aanvaller in de plaats komen.

Daarnaast wil de Nederlandse trainer ook zijn middenveld verder versterkt zien worden. Daarvoor zet hij al een hele zomer hoog in op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel United grotendeels rond zou zijn met FC Barcelona, weigerde de Oranje-international tot dusver om de stap naar Camp Nou te zetten. Als goedkoop alternatief werd dan weer Adrien Rabiot genoemd. Maar zijn salariseisen zouden een struikelblok vormen.

TEGENPOOL DE JONG
En dus blijven Ten Hag en co wanhopig voort zoeken. Zo zouden ze nu bij Real Madrid aanbeland zijn, volgens Marca trekt United immers aan de mouw van Casemiro. De ervaren Braziliaan is nochtans een totaal ander type dan De Jong, maar dat zou in deze fase van de mercato al niet meer uitmaken voor de Engelsen. Toch is de kans op succes ook in dit dossier bijzonder klein. Coach Carlo Ancelotti beschouwt Casemiro bij Real als een onmisbare pion, de Spaanse kampioen zal hem deze zomer dan ook niet laten gaan.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Met welke speler zou United momenteel het meest opschieten?

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

22
22
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

64
64
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

59
59
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

190
190
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

95
95
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

81
81
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

207
207
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

212
212
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

281
281
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

134
134
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

190
190
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

743
743
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws