'Wanhopig United gaat voor sterkhouder Real Madrid'

156 stemmen
'Wanhopig United gaat voor sterkhouder Real Madrid'

Het seizoen in de Premier League is nog maar twee speeldagen ver, of de crisis bij Manchester United is al compleet. Met 0 op 6 hebben de Mancunians hun start compleet gemist en bovendien is het geleverde spel niet om aan te gluren. Tijdens de resterende weken op de mercato zal er dan ook bijgestuurd moeten worden.


Allereerst zal United een oplossing moeten vinden voor de soap rond Cristiano Ronaldo. De Portugees wil nog steeds vertrekken en zijn nukkige houding zou een negatieve invloed hebben op de rest van de kleedkamer. Volgens The Times heeft coach Erik ten Hag het dan ook helemaal gehad met de superster, hij zou inmiddels openstaan voor een vertrek van CR7. Maar dan moet er wel een nieuwe aanvaller in de plaats komen.

Daarnaast wil de Nederlandse trainer ook zijn middenveld verder versterkt zien worden. Daarvoor zet hij al een hele zomer hoog in op een reünie met Frenkie de Jong. Maar hoewel United grotendeels rond zou zijn met FC Barcelona, weigerde de Oranje-international tot dusver om de stap naar Camp Nou te zetten. Als goedkoop alternatief werd dan weer Adrien Rabiot genoemd. Maar zijn salariseisen zouden een struikelblok vormen.

TEGENPOOL DE JONG
En dus blijven Ten Hag en co wanhopig voort zoeken. Zo zouden ze nu bij Real Madrid aanbeland zijn, volgens Marca trekt United immers aan de mouw van Casemiro. De ervaren Braziliaan is nochtans een totaal ander type dan De Jong, maar dat zou in deze fase van de mercato al niet meer uitmaken voor de Engelsen. Toch is de kans op succes ook in dit dossier bijzonder klein. Coach Carlo Ancelotti beschouwt Casemiro bij Real als een onmisbare pion, de Spaanse kampioen zal hem deze zomer dan ook niet laten gaan.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Met welke speler zou United momenteel het meest opschieten?

Meest recent

'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

87
87
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

214
214
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

191
191
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

265
265
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

93
93
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1322
1322
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

127
127
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

186
186
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

172
172
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

57
57
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

310
310
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

304
304
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

133
133
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

150
150
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

50
50
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

409
409
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

379
379
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

127
127
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

366
366
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

151
151
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

288
288
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

211
211

Meer sportnieuws