'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

door
'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

Club Brugge zal in de slotweken van de zomerse transferperiode alle zeilen moeten bijzetten. Zo wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken, er worden minstens nog een drietal directe aanwinsten verwacht. Daarnaast wordt het een hele klus om bepaalde sterkhouders aan boord te houden.


Blauw-Zwart nam tijdens de huidige transferperiode al afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die voor de nodige miljoenen verkocht werden aan respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim. Daarnaast werden vorig seizoen al afspraken gemaakt met Noa Lang. Als straks een toereikend bod op tafel komt, zal ook de Nederlandse aanvaller vertrekken. Drie sterkhouders dus uit de kampioenenploeg van vorig seizoen.

De kans bestaat dat ook Ruud Vormer, Jack Hendry en/of Eder Balanta nog andere oorden opzoeken. Zij waren geen basisspeler meer, maar speelden in de breedte toch ook een behoorlijke rol tijdens het voorbije seizoen. Daar blijft het evenwel bij. In de voorbije dagen werd Hans Vanaken nochtans nadrukkelijk aan West Ham United gelinkt. De spelmaker zou ook best gecharmeerd zijn. Maar een transfer is momenteel erg onwaarschijnlijk.

DRIE UNTOUCHABLES
Hoewel de Engelsen een nieuw miljoenenbod aan het voorbereiden zouden zijn en het voor Club één van de laatste kansen lijkt om te cashen op Vanaken, mag hij van Blauw-Zwart niet vertrekken. Volgens Het Laatste Nieuws zullen de Bruggelingen er alles aan doen om een transfer van de draaischijf af te blokken. En dat geldt niet alleen voor Vanaken. Zo beweert HLN dat ook Simon Mignolet en Clinton Mata onder geen enkele voorwaarde mogen vertrekken. De drie moeten ook dit seizoen het geraamte van de ploeg blijven vormen.

LEES OOK: 'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

33
33
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

430
430
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

57
57
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

143
143
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

126
126
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

102
102
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

121
121
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

397
397
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

98
98
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

127
127
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

386
386
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

33
33
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

258
258
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

165
165
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

28
28
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

162
162
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

301
301
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

35
35
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

47
47
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

537
537
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

328
328
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

122
122
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

113
113
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

143
143
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

572
572

Meer sportnieuws