'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

door
'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

Club Brugge zal in de slotweken van de zomerse transferperiode alle zeilen moeten bijzetten. Zo wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken, er worden minstens nog een drietal directe aanwinsten verwacht. Daarnaast wordt het een hele klus om bepaalde sterkhouders aan boord te houden.


Blauw-Zwart nam tijdens de huidige transferperiode al afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die voor de nodige miljoenen verkocht werden aan respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim. Daarnaast werden vorig seizoen al afspraken gemaakt met Noa Lang. Als straks een toereikend bod op tafel komt, zal ook de Nederlandse aanvaller vertrekken. Drie sterkhouders dus uit de kampioenenploeg van vorig seizoen.

De kans bestaat dat ook Ruud Vormer, Jack Hendry en/of Eder Balanta nog andere oorden opzoeken. Zij waren geen basisspeler meer, maar speelden in de breedte toch ook een behoorlijke rol tijdens het voorbije seizoen. Daar blijft het evenwel bij. In de voorbije dagen werd Hans Vanaken nochtans nadrukkelijk aan West Ham United gelinkt. De spelmaker zou ook best gecharmeerd zijn. Maar een transfer is momenteel erg onwaarschijnlijk.

DRIE UNTOUCHABLES
Hoewel de Engelsen een nieuw miljoenenbod aan het voorbereiden zouden zijn en het voor Club één van de laatste kansen lijkt om te cashen op Vanaken, mag hij van Blauw-Zwart niet vertrekken. Volgens Het Laatste Nieuws zullen de Bruggelingen er alles aan doen om een transfer van de draaischijf af te blokken. En dat geldt niet alleen voor Vanaken. Zo beweert HLN dat ook Simon Mignolet en Clinton Mata onder geen enkele voorwaarde mogen vertrekken. De drie moeten ook dit seizoen het geraamte van de ploeg blijven vormen.

LEES OOK: Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

62
62
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

9
9
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

23
23
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

30
30
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

187
187
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

198
198
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

82
82
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

431
431
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

259
259
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

348
348
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

268
268
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

146
146
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

289
289
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

231
231
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1131
1131
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

260
260
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

190
190
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1200
1200
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

471
471
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

191
191
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

291
291
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1128
1128
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

435
435

Meer sportnieuws