'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

door
'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

Club Brugge zal in de slotweken van de zomerse transferperiode alle zeilen moeten bijzetten. Zo wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken, er worden minstens nog een drietal directe aanwinsten verwacht. Daarnaast wordt het een hele klus om bepaalde sterkhouders aan boord te houden.


Blauw-Zwart nam tijdens de huidige transferperiode al afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die voor de nodige miljoenen verkocht werden aan respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim. Daarnaast werden vorig seizoen al afspraken gemaakt met Noa Lang. Als straks een toereikend bod op tafel komt, zal ook de Nederlandse aanvaller vertrekken. Drie sterkhouders dus uit de kampioenenploeg van vorig seizoen.

De kans bestaat dat ook Ruud Vormer, Jack Hendry en/of Eder Balanta nog andere oorden opzoeken. Zij waren geen basisspeler meer, maar speelden in de breedte toch ook een behoorlijke rol tijdens het voorbije seizoen. Daar blijft het evenwel bij. In de voorbije dagen werd Hans Vanaken nochtans nadrukkelijk aan West Ham United gelinkt. De spelmaker zou ook best gecharmeerd zijn. Maar een transfer is momenteel erg onwaarschijnlijk.

DRIE UNTOUCHABLES
Hoewel de Engelsen een nieuw miljoenenbod aan het voorbereiden zouden zijn en het voor Club één van de laatste kansen lijkt om te cashen op Vanaken, mag hij van Blauw-Zwart niet vertrekken. Volgens Het Laatste Nieuws zullen de Bruggelingen er alles aan doen om een transfer van de draaischijf af te blokken. En dat geldt niet alleen voor Vanaken. Zo beweert HLN dat ook Simon Mignolet en Clinton Mata onder geen enkele voorwaarde mogen vertrekken. De drie moeten ook dit seizoen het geraamte van de ploeg blijven vormen.

LEES OOK: Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

38
38
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

38
38
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

59
59
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

96
96
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

135
135
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

42
42
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

161
161
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

59
59
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

399
399
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

364
364
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

805
805
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

273
273
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

436
436
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

252
252
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

992
992
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

331
331
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

390
390
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

218
218
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

106
106
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

661
661
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

582
582

Meer sportnieuws