'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

door
'Club Brugge stellig: drietal mag absoluut niet weg'

Club Brugge zal in de slotweken van de zomerse transferperiode alle zeilen moeten bijzetten. Zo wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken, er worden minstens nog een drietal directe aanwinsten verwacht. Daarnaast wordt het een hele klus om bepaalde sterkhouders aan boord te houden.


Blauw-Zwart nam tijdens de huidige transferperiode al afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die voor de nodige miljoenen verkocht werden aan respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim. Daarnaast werden vorig seizoen al afspraken gemaakt met Noa Lang. Als straks een toereikend bod op tafel komt, zal ook de Nederlandse aanvaller vertrekken. Drie sterkhouders dus uit de kampioenenploeg van vorig seizoen.

De kans bestaat dat ook Ruud Vormer, Jack Hendry en/of Eder Balanta nog andere oorden opzoeken. Zij waren geen basisspeler meer, maar speelden in de breedte toch ook een behoorlijke rol tijdens het voorbije seizoen. Daar blijft het evenwel bij. In de voorbije dagen werd Hans Vanaken nochtans nadrukkelijk aan West Ham United gelinkt. De spelmaker zou ook best gecharmeerd zijn. Maar een transfer is momenteel erg onwaarschijnlijk.

DRIE UNTOUCHABLES
Hoewel de Engelsen een nieuw miljoenenbod aan het voorbereiden zouden zijn en het voor Club één van de laatste kansen lijkt om te cashen op Vanaken, mag hij van Blauw-Zwart niet vertrekken. Volgens Het Laatste Nieuws zullen de Bruggelingen er alles aan doen om een transfer van de draaischijf af te blokken. En dat geldt niet alleen voor Vanaken. Zo beweert HLN dat ook Simon Mignolet en Clinton Mata onder geen enkele voorwaarde mogen vertrekken. De drie moeten ook dit seizoen het geraamte van de ploeg blijven vormen.

LEES OOK: 'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Lukaku jaagt Napoli op stang na afhaken bij Duivels'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

8
8
Mannaert onthult plan om achilleshiel Duivels op te lossen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

81
81
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

37
37
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

57
57
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

169
169
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

232
232
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

122
122
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

76
76
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

28
28
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

332
332
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

56
56
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

159
159
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

434
434
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

305
305
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

111
111
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

96
96
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

267
267
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

421
421
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

186
186
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

401
401
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

195
195
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

189
189
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

255
255

Meer sportnieuws