L'Equipe: Club hoopt topaanwinst bij Clement te halen

door
L'Equipe: Club hoopt topaanwinst bij Clement te halen

De sportieve leiding van Club Brugge gaat nog een druk slot van de zomercato tegemoet. Zo wil Blauw-Zwart er alles aan doen om Hans Vanaken uit de klauwen van West Ham United te houden en wordt het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. Maar de landskampioen wil zich vooral ook zelf nog versterken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken. Jurgen Ekkelenkamp was hiervoor in beeld, maar die koos uiteindelijk voor Antwerp FC.

Momenteel zouden de Bruggelingen dan ook doordrukken voor Sander Berge, Sheffield United vraagt voorlopig echter veel te veel geld voor de Noor. En Standard lijkt dan weer niet van plan om Nicolas Raskin zonder slag of stoot te laten gaan. CEO Vincent Mannaert en zijn team hebben evenwel nog meer pistes achter de hand. Volgens L'Equipe zou Blauw-Zwart onder meer naar het AS Monaco van ex-coach Philippe Clement lonken.

BELGISCH GOUDHAANTJE
De toonaangevende Franse sportkrant beweert namelijk dat de Belgische kampioen een oogje heeft laten vallen op Eliot Matazo. De Belgische belofte-international, een jeugdproduct van Anderlecht, geldt al een tijdje als een absoluut toptalent. De Brugse kansen in dit dossier lijken dan ook behoorlijk klein.

Paul Mitchell, sportief directeur bij Monaco, is namelijk een grote fan van Matazo en ziet hem liever niet vertrekken. En hij krijgt redelijk wat kansen van Clement. In de Europese duels met PSV startte de middenvelder bijvoorbeeld telkens in de basis. Bovendien ligt Matazo nog tot medio 2026 vast en heerst er concurrentie van onder meer SC Freiburg en Bayer Leverkusen.

LEES OOK: Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

11
11
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

57
57
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

100
100
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

97
97
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

30
30
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

184
184
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

325
325
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

62
62
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

117
117
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

141
141
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

426
426
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

337
337
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

233
233
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

248
248
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

213
213
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

144
144
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

159
159
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

68
68
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

200
200
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

467
467
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

442
442
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

317
317
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

152
152
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

478
478
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

100
100

Meer sportnieuws