L'Equipe: Club hoopt topaanwinst bij Clement te halen

door
L'Equipe: Club hoopt topaanwinst bij Clement te halen

De sportieve leiding van Club Brugge gaat nog een druk slot van de zomercato tegemoet. Zo wil Blauw-Zwart er alles aan doen om Hans Vanaken uit de klauwen van West Ham United te houden en wordt het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. Maar de landskampioen wil zich vooral ook zelf nog versterken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken. Jurgen Ekkelenkamp was hiervoor in beeld, maar die koos uiteindelijk voor Antwerp FC.

Momenteel zouden de Bruggelingen dan ook doordrukken voor Sander Berge, Sheffield United vraagt voorlopig echter veel te veel geld voor de Noor. En Standard lijkt dan weer niet van plan om Nicolas Raskin zonder slag of stoot te laten gaan. CEO Vincent Mannaert en zijn team hebben evenwel nog meer pistes achter de hand. Volgens L'Equipe zou Blauw-Zwart onder meer naar het AS Monaco van ex-coach Philippe Clement lonken.

BELGISCH GOUDHAANTJE
De toonaangevende Franse sportkrant beweert namelijk dat de Belgische kampioen een oogje heeft laten vallen op Eliot Matazo. De Belgische belofte-international, een jeugdproduct van Anderlecht, geldt al een tijdje als een absoluut toptalent. De Brugse kansen in dit dossier lijken dan ook behoorlijk klein.

Paul Mitchell, sportief directeur bij Monaco, is namelijk een grote fan van Matazo en ziet hem liever niet vertrekken. En hij krijgt redelijk wat kansen van Clement. In de Europese duels met PSV startte de middenvelder bijvoorbeeld telkens in de basis. Bovendien ligt Matazo nog tot medio 2026 vast en heerst er concurrentie van onder meer SC Freiburg en Bayer Leverkusen.

POLL: Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

18
18
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

97
97
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

102
102
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

83
83
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

51
51
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

73
73
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

90
90
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

153
153
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

187
187
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

188
188
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

79
79
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

235
235
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

63
63
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

57
57
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

246
246
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

456
456
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

171
171
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

309
309
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

176
176

Meer sportnieuws