KRC Genk verrast met opvolging Lucumi

596 stemmen
KRC Genk verrast met opvolging Lucumi

KRC Genk staat op punt om de terugkeer van Ally Samatta af te ronden. De Tanzaniaanse spits wordt een jaartje gehuurd van Fenerbahçe en moet coach Wouter Vrancken van extra opties in de aanvalslinie voorzien. Daar tegenover ziet de trainer wel een belangrijke pion achterin wegvallen.


Zo staat Racing op punt om afscheid te nemen van Jhon Lucumi. De Colombiaan ontbrak zondagavond al op het wedstrijdblad en dat heeft alles te maken met zijn transfer. Zo is de verdediger goed op weg naar Bologna. De Italiaanse middenmoter trok al een tijdje aan zijn mouw en inmiddels zouden alle partijen tot een akkoord zijn gekomen. De verwachting is dat de deal eerstdaags officieel wordt aangekondigd.

Volgens Italiaanse bronnen zou Genk zo'n 8 miljoen euro vangen voor Lucumi. Daarnaast krijgt de Limburgse club ook 20% van de latere doorverkoopsom. Racing boekt zo een forse winst, destijds haalde het de verdediger immers voor een slordige 2.25 miljoen euro in huis. Sportief gezien is het wegvallen van de Colombiaan natuurlijk wel een aderlating. Desondanks zou KRC niet van plan zijn om een directe vervanger aan te trekken.

INTERNE OPLOSSING
Volgens Het Laatste Nieuws wil Racing het vertrek van Lucumi immers intern opvangen. Met Carlos Cuesta, Mark McKenzie en Mujaid Sadick blijven er momenteel nog drie opties over voor de twee plekjes in het centrum van de defensie. Bovendien zou Genk voldoende vertrouwen hebben in de jonge Matisse Didden, die dus een mooie kans krijgt om een nieuwe stap te zetten. Vermits er toch geen Europees voetbal op de kalender staat, denkt men dat dit voldoende moet zijn.

LEES OOK: Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

Genk kan beter nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

63
63
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

71
71
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

85
85
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

490
490
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

262
262
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

131
131
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

129
129
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

188
188
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

174
174
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

503
503
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

593
593
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

305
305
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

638
638
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

283
283
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

275
275
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

316
316
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

264
264
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws