KRC Genk verrast met opvolging Lucumi

door
KRC Genk verrast met opvolging Lucumi

KRC Genk staat op punt om de terugkeer van Ally Samatta af te ronden. De Tanzaniaanse spits wordt een jaartje gehuurd van Fenerbahçe en moet coach Wouter Vrancken van extra opties in de aanvalslinie voorzien. Daar tegenover ziet de trainer wel een belangrijke pion achterin wegvallen.


Zo staat Racing op punt om afscheid te nemen van Jhon Lucumi. De Colombiaan ontbrak zondagavond al op het wedstrijdblad en dat heeft alles te maken met zijn transfer. Zo is de verdediger goed op weg naar Bologna. De Italiaanse middenmoter trok al een tijdje aan zijn mouw en inmiddels zouden alle partijen tot een akkoord zijn gekomen. De verwachting is dat de deal eerstdaags officieel wordt aangekondigd.

Volgens Italiaanse bronnen zou Genk zo'n 8 miljoen euro vangen voor Lucumi. Daarnaast krijgt de Limburgse club ook 20% van de latere doorverkoopsom. Racing boekt zo een forse winst, destijds haalde het de verdediger immers voor een slordige 2.25 miljoen euro in huis. Sportief gezien is het wegvallen van de Colombiaan natuurlijk wel een aderlating. Desondanks zou KRC niet van plan zijn om een directe vervanger aan te trekken.

INTERNE OPLOSSING
Volgens Het Laatste Nieuws wil Racing het vertrek van Lucumi immers intern opvangen. Met Carlos Cuesta, Mark McKenzie en Mujaid Sadick blijven er momenteel nog drie opties over voor de twee plekjes in het centrum van de defensie. Bovendien zou Genk voldoende vertrouwen hebben in de jonge Matisse Didden, die dus een mooie kans krijgt om een nieuwe stap te zetten. Vermits er toch geen Europees voetbal op de kalender staat, denkt men dat dit voldoende moet zijn.

LEES OOK: Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

Genk kan beter nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

33
33
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

56
56
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

139
139
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

228
228
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

172
172
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

138
138
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

248
248
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

327
327
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

269
269
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

248
248
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

395
395
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

521
521
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

206
206
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

44
44
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

65
65
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

316
316
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

148
148
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

94
94
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

134
134
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

107
107
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

291
291
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

136
136
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

472
472
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

98
98
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

55
55

Meer sportnieuws