KRC Genk verrast met opvolging Lucumi

door
KRC Genk verrast met opvolging Lucumi

KRC Genk staat op punt om de terugkeer van Ally Samatta af te ronden. De Tanzaniaanse spits wordt een jaartje gehuurd van Fenerbahçe en moet coach Wouter Vrancken van extra opties in de aanvalslinie voorzien. Daar tegenover ziet de trainer wel een belangrijke pion achterin wegvallen.


Zo staat Racing op punt om afscheid te nemen van Jhon Lucumi. De Colombiaan ontbrak zondagavond al op het wedstrijdblad en dat heeft alles te maken met zijn transfer. Zo is de verdediger goed op weg naar Bologna. De Italiaanse middenmoter trok al een tijdje aan zijn mouw en inmiddels zouden alle partijen tot een akkoord zijn gekomen. De verwachting is dat de deal eerstdaags officieel wordt aangekondigd.

Volgens Italiaanse bronnen zou Genk zo'n 8 miljoen euro vangen voor Lucumi. Daarnaast krijgt de Limburgse club ook 20% van de latere doorverkoopsom. Racing boekt zo een forse winst, destijds haalde het de verdediger immers voor een slordige 2.25 miljoen euro in huis. Sportief gezien is het wegvallen van de Colombiaan natuurlijk wel een aderlating. Desondanks zou KRC niet van plan zijn om een directe vervanger aan te trekken.

INTERNE OPLOSSING
Volgens Het Laatste Nieuws wil Racing het vertrek van Lucumi immers intern opvangen. Met Carlos Cuesta, Mark McKenzie en Mujaid Sadick blijven er momenteel nog drie opties over voor de twee plekjes in het centrum van de defensie. Bovendien zou Genk voldoende vertrouwen hebben in de jonge Matisse Didden, die dus een mooie kans krijgt om een nieuwe stap te zetten. Vermits er toch geen Europees voetbal op de kalender staat, denkt men dat dit voldoende moet zijn.

LEES OOK: Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

Genk kan beter nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

6
6
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

42
42
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

135
135
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

127
127
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

92
92
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

149
149
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

162
162
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

332
332
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

214
214
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

71
71
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

248
248
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

129
129
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

178
178
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

483
483
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

64
64
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

187
187
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

538
538
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

173
173
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

241
241
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

304
304
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

522
522
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

260
260
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

582
582
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

452
452

Meer sportnieuws