'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

door
'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

Tien goals voor en slechts twee treffers tegen in twee matchen: titelverdediger Paris Saint-Germain heeft zijn start in de Franse Ligue 1 niet gemist. Desondanks zouden intern alweer de nodige spanningen heersen. Zo zou er een conflict zijn tussen supersterren Kylian Mbappé en Neymar.


Die eerste zorgde afgelopen weekend voor commotie in Frankrijk met zijn gefrustreerde houding. Het begon al halfweg de eerste helft, toen Mbappé een slechte getrapte strafschop miste. En niet veel later kookte hij helemaal over. Bij een counter werd hij niet aangespeeld door aanwinst Vitinha. Vervolgens zwaaide Mbappé uit frustratie wild met zijn armen en besloot hij te stoppen met lopen, terwijl de aanval nog volop bezig was. Een bedenkelijke actie, die heel wat stof deed opwaaien.

Maar dat was niet het enige incident. Toen PSG in het slot van de eerste helft een tweede strafschop kreeg, wou Mbappé een herkansing nemen. Het was evenwel Neymar die de bal opeiste en wel trefzeker was. Dat was niet naar de zin van de Fransman. Verschillende media melden dan ook dat hun onderlinge relatie bijzonder gespannen is. Iets wat Neymar ook leek te bevestigen op de sociale media. Zo vond hij na het penalty-incident enkele kritische tweets aan het adres Mbappé leuk.

RAMOS GRIJPT IN
Om de situatie niet te laten escaleren, zouden verschillende personen inmiddels in actie zijn gekomen. Daarbij ook Sergio Ramos. Zo meldt Le Parisien dat de ervaren Spaanse verdediger zijn twee ploegmaats zaterdagavond apart heeft genomen om het sluimerende conflict te bespreken. Door zijn palmares en het gezag dat Ramos uitstraalt, is hij één van de weinige spelers in de kleedkamer die nog een bepaalde invloed heeft op de twee kemphanen. Daarnaast zou ook de sportieve leiding het voorval niet zomaar laten passeren. Volgens L'Equipe hebben trainer Christophe Galtier en sportief adviseur Luis Campos inmiddels een gesprek gepland om het tweetal te vragen hun geschillen opzij te zetten in functie van de ploeg.

LEES OOK: 'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

PSG had Mbappé beter kunnen laten gaan ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

21
21
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

31
31
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

46
46
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

56
56
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

40
40
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

42
42
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

75
75
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

170
170
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

138
138
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

121
121
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

64
64
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

60
60
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

124
124
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

177
177
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

261
261
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

153
153
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

101
101
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

371
371
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

499
499
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

280
280

Meer sportnieuws