'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

617
'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

Tien goals voor en slechts twee treffers tegen in twee matchen: titelverdediger Paris Saint-Germain heeft zijn start in de Franse Ligue 1 niet gemist. Desondanks zouden intern alweer de nodige spanningen heersen. Zo zou er een conflict zijn tussen supersterren Kylian Mbappé en Neymar.


Die eerste zorgde afgelopen weekend voor commotie in Frankrijk met zijn gefrustreerde houding. Het begon al halfweg de eerste helft, toen Mbappé een slechte getrapte strafschop miste. En niet veel later kookte hij helemaal over. Bij een counter werd hij niet aangespeeld door aanwinst Vitinha. Vervolgens zwaaide Mbappé uit frustratie wild met zijn armen en besloot hij te stoppen met lopen, terwijl de aanval nog volop bezig was. Een bedenkelijke actie, die heel wat stof deed opwaaien.

Maar dat was niet het enige incident. Toen PSG in het slot van de eerste helft een tweede strafschop kreeg, wou Mbappé een herkansing nemen. Het was evenwel Neymar die de bal opeiste en wel trefzeker was. Dat was niet naar de zin van de Fransman. Verschillende media melden dan ook dat hun onderlinge relatie bijzonder gespannen is. Iets wat Neymar ook leek te bevestigen op de sociale media. Zo vond hij na het penalty-incident enkele kritische tweets aan het adres Mbappé leuk.

RAMOS GRIJPT IN
Om de situatie niet te laten escaleren, zouden verschillende personen inmiddels in actie zijn gekomen. Daarbij ook Sergio Ramos. Zo meldt Le Parisien dat de ervaren Spaanse verdediger zijn twee ploegmaats zaterdagavond apart heeft genomen om het sluimerende conflict te bespreken. Door zijn palmares en het gezag dat Ramos uitstraalt, is hij één van de weinige spelers in de kleedkamer die nog een bepaalde invloed heeft op de twee kemphanen. Daarnaast zou ook de sportieve leiding het voorval niet zomaar laten passeren. Volgens L'Equipe hebben trainer Christophe Galtier en sportief adviseur Luis Campos inmiddels een gesprek gepland om het tweetal te vragen hun geschillen opzij te zetten in functie van de ploeg.

LEES OOK: Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

PSG had Mbappé beter kunnen laten gaan ...

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

1
1
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

19
19
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

30
30
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

33
33
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

124
124
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

82
82
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

197
197
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

65
65
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

379
379
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

376
376
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

179
179
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

191
191
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

190
190
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1653
1653
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

387
387
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

305
305
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

325
325
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws