'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

617 stemmen
'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

Tien goals voor en slechts twee treffers tegen in twee matchen: titelverdediger Paris Saint-Germain heeft zijn start in de Franse Ligue 1 niet gemist. Desondanks zouden intern alweer de nodige spanningen heersen. Zo zou er een conflict zijn tussen supersterren Kylian Mbappé en Neymar.


Die eerste zorgde afgelopen weekend voor commotie in Frankrijk met zijn gefrustreerde houding. Het begon al halfweg de eerste helft, toen Mbappé een slechte getrapte strafschop miste. En niet veel later kookte hij helemaal over. Bij een counter werd hij niet aangespeeld door aanwinst Vitinha. Vervolgens zwaaide Mbappé uit frustratie wild met zijn armen en besloot hij te stoppen met lopen, terwijl de aanval nog volop bezig was. Een bedenkelijke actie, die heel wat stof deed opwaaien.

Maar dat was niet het enige incident. Toen PSG in het slot van de eerste helft een tweede strafschop kreeg, wou Mbappé een herkansing nemen. Het was evenwel Neymar die de bal opeiste en wel trefzeker was. Dat was niet naar de zin van de Fransman. Verschillende media melden dan ook dat hun onderlinge relatie bijzonder gespannen is. Iets wat Neymar ook leek te bevestigen op de sociale media. Zo vond hij na het penalty-incident enkele kritische tweets aan het adres Mbappé leuk.

RAMOS GRIJPT IN
Om de situatie niet te laten escaleren, zouden verschillende personen inmiddels in actie zijn gekomen. Daarbij ook Sergio Ramos. Zo meldt Le Parisien dat de ervaren Spaanse verdediger zijn twee ploegmaats zaterdagavond apart heeft genomen om het sluimerende conflict te bespreken. Door zijn palmares en het gezag dat Ramos uitstraalt, is hij één van de weinige spelers in de kleedkamer die nog een bepaalde invloed heeft op de twee kemphanen. Daarnaast zou ook de sportieve leiding het voorval niet zomaar laten passeren. Volgens L'Equipe hebben trainer Christophe Galtier en sportief adviseur Luis Campos inmiddels een gesprek gepland om het tweetal te vragen hun geschillen opzij te zetten in functie van de ploeg.

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

PSG had Mbappé beter kunnen laten gaan ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

52
52
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

104
104
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

315
315
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

508
508
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws