'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

door
'Ramos grijpt in bij aanvaring Mbappé-Neymar'

Tien goals voor en slechts twee treffers tegen in twee matchen: titelverdediger Paris Saint-Germain heeft zijn start in de Franse Ligue 1 niet gemist. Desondanks zouden intern alweer de nodige spanningen heersen. Zo zou er een conflict zijn tussen supersterren Kylian Mbappé en Neymar.


Die eerste zorgde afgelopen weekend voor commotie in Frankrijk met zijn gefrustreerde houding. Het begon al halfweg de eerste helft, toen Mbappé een slechte getrapte strafschop miste. En niet veel later kookte hij helemaal over. Bij een counter werd hij niet aangespeeld door aanwinst Vitinha. Vervolgens zwaaide Mbappé uit frustratie wild met zijn armen en besloot hij te stoppen met lopen, terwijl de aanval nog volop bezig was. Een bedenkelijke actie, die heel wat stof deed opwaaien.

Maar dat was niet het enige incident. Toen PSG in het slot van de eerste helft een tweede strafschop kreeg, wou Mbappé een herkansing nemen. Het was evenwel Neymar die de bal opeiste en wel trefzeker was. Dat was niet naar de zin van de Fransman. Verschillende media melden dan ook dat hun onderlinge relatie bijzonder gespannen is. Iets wat Neymar ook leek te bevestigen op de sociale media. Zo vond hij na het penalty-incident enkele kritische tweets aan het adres Mbappé leuk.

RAMOS GRIJPT IN
Om de situatie niet te laten escaleren, zouden verschillende personen inmiddels in actie zijn gekomen. Daarbij ook Sergio Ramos. Zo meldt Le Parisien dat de ervaren Spaanse verdediger zijn twee ploegmaats zaterdagavond apart heeft genomen om het sluimerende conflict te bespreken. Door zijn palmares en het gezag dat Ramos uitstraalt, is hij één van de weinige spelers in de kleedkamer die nog een bepaalde invloed heeft op de twee kemphanen. Daarnaast zou ook de sportieve leiding het voorval niet zomaar laten passeren. Volgens L'Equipe hebben trainer Christophe Galtier en sportief adviseur Luis Campos inmiddels een gesprek gepland om het tweetal te vragen hun geschillen opzij te zetten in functie van de ploeg.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

PSG had Mbappé beter kunnen laten gaan ...

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

37
37
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

42
42
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

78
78
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

475
475
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

200
200
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

87
87
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

87
87
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

78
78
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

228
228
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

114
114
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

167
167
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

274
274
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

241
241
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

289
289
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

400
400
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

330
330
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

192
192
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

211
211
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

454
454
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws