'Genk ruikt transferakkoord met topaanwinst'

door
'Genk ruikt transferakkoord met topaanwinst'

Wouter Vrancken en zijn manschappen bij KRC Genk hopen zondagavond op het veld van Zulte Waregem voor de derde zege op rij te zorgen. Ondertussen is de clubleiding nog druk in de weer op de zomerse transferperiode. Zo is er extra versterking onderweg in de Cegeka Arena.


Sportieve baas Dimitri de Condé heeft een behoorlijk drukke week achter de rug en rondde liefst 3 inkomende transfers af. Met Rasmus Carstensen werd een nieuwe rechtsback weggeplukt bij Silkeborg IF. De Argentijn Matias Galarza, die overkwam van Argentinos Juniors, moet dan weer voor extra kwaliteit op het middenveld gaan zorgen. Vrijdag werd de huurbeurt van Daan Dierckx dan weer afgerond. De verdediger wordt met aankoopoptie gehuurd van Parma, maar zal eerst bij Jong Genk aansluiten.

Daar tegenover liet Genk wel opnieuw een smaakmaker vertrekken. Zoals verwacht trok Cyriel Dessers naar de Italiaanse Serie A, waar hij een contract bij US Cremonese tekende. Door het vertrek van de goaltjesdief heeft Racing wel nood aan een nieuwe spits. En eerder deze week geraakte bekend dat de club daarvoor denkt aan een terugkeer van Ally Samatta. Vrancken zou alvast vragende partij zijn en ook de Tanzaniaan zelf, momenteel op overschot bij Fenerbahçe, ziet een comeback wel zitten.

90 PROCENT ROND
Dit weekend doken hier en daar echter geruchten op dat deal op springen staat. Maar dat is volgens Sacha Tavolieri allerminst het geval. De Waalse transferwatcher meldt dat de onderhandelingen tussen de betrokken partijen nog volop lopen en dat een akkoord voor '90% rond is'. De spits wordt eerstdaags dan ook op Belgische bodem verwacht om zijn transfer volledig te beklinken.

LEES OOK: ‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

Genk moet ook zijn defensie nog verder versterken ...

Meest recent

'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

64
64
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

123
123
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

26
26
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

263
263
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

699
699
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

462
462
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

390
390
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

856
856
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

95
95
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

197
197
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

127
127
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

221
221
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

577
577
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

409
409
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

801
801
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1252
1252
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

68
68
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

199
199
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

300
300
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

527
527
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

256
256
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

275
275
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67

Meer sportnieuws