Leye deelt fraai compliment uit aan Genk

door
Leye deelt fraai compliment uit aan Genk

Gezien het zware wedstrijdschema kan Zulte Waregem met 4 op 9 spreken van een geslaagde start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. Zondagavond wacht evenwel een nieuwe zware uitdaging voor de West-Vlamingen. Dan komt KRC Genk op bezoek in de Elindus Arena.


Met wedstrijden op het veld van Antwerp FC (1-0) en Club Brugge (1-1), heeft Essevee twee van de op papier zwaarste wedstrijden dit seizoen al achter de rug. En telkens kon de ploeg van coach Mbaye Leye behoorlijk goed stand houden tegen de twee titelpretendenten. Die lijn wil Zulte Waregem ook doortrekken tegen Genk. Al zijn de Limburgers zelf in goed doen, hun twee voorbije duels werden telkens gewonnen.

Bovendien laat de ploeg van coach Wouter Vrancken bij momenten goed voetbal zien, zijn collega is dan ook onder de indruk. "Zondag krijgen we misschien wel de best voetballende ploeg van het moment over de vloer", vertelde Leye op de webstek van zijn club. "Ze hebben veel kwaliteit in het team, wisselen heel vaak van posities tijdens de wedstrijd en hebben, ondanks het vertrek van Dessers, enkele goede aanvallers die het verschil kunnen maken."

STEUN VAN FANS
Maar Leye rekent op een extra wapen tegen de Limburgers. Vermits er maandag toch een feestdag volgt, hoopt hij dat de tribunes in de Elindus Arena goed vol zullen zitten. "Ik hoop dat er veel fans hun steun laten horen vanop de tribunes. Ze hebben de voorbije speeldagen al van zich laten horen en hun steun helpt ons enorm op het veld. Ik kijk ernaar uit om nog eens hetzelfde gekkenhuis mee te maken als toen ik hier speelde."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Genk gaat dit seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

46
46
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

38
38
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

17
17
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

15
15
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

115
115
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

48
48
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

223
223
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

123
123
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

35
35
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

119
119
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

193
193
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

58
58
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

196
196
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

61
61
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

82
82
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

224
224
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

72
72
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

761
761
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

418
418
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

410
410
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

150
150
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

406
406
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

146
146
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws