'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

door
'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

Club Brugge haalde begin deze zomer al enkele aanwinsten in huis, maar zal in de slot van de transferperiode nog een tandje moeten bijsteken. Zo wil de landskampioen zich nog op verschillende posities verder versterken. Maar in één dossier dreigen de Bruggeling nu in het stof te happen.


Om zijn landstitel te kunnen verdedigen en een rol van betekenis te spelen in de Champions League, wil Club nog enkele directe aanwinsten aan de selectie toevoegen. De Bruggelingen willen sowieso nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarvoor worden pistes als Sander Berge en Nicolas Raskin gevolgd, al zal Mannaert ongetwijfeld nog enkele alternatieven achter de hand houden.

Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En ook achterin lijkt er nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen. Maar ook een extra (flank)aanvaller is mogelijk geen overbodige luxe. Noa Lang heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek en zal dus mogelijk vervangen moeten worden.

SAMPDORIA TE SNEL
Eén van de pistes die Club daarvoor volgt, is die van Stipe Biuk. Het 19-jarige toptalent uit Kroatië speelt momenteel nog voor Hajduk Split. Volgens het medium Sportske novosti is Blauw-Zwart één van de ploegen die concrete belangstelling tonen. Maar de landskampioen lijkt zijn meerdere te moeten erkennen in dit dossier. Zo meldt de Kroatische journalist Lukasz Gikiewicz Sampdoria aan het doordrukken is voor Biuk. De Italianen hebben naar verluidt al een persoonlijk akkoord en zouden nu ook dicht bij een overeenkomst met Hajduk Split staan. Een bod van 6 à 8 miljoen euro zou voldoende zijn om de deal te sluiten.

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club moet deze zomer sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

8
8
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

14
14
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

80
80
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

204
204
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

97
97
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

74
74
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

298
298
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

351
351
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

92
92
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

55
55
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

216
216
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

419
419
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

232
232
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

394
394
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

198
198
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

145
145
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

231
231
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

401
401
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

149
149
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

619
619
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

232
232
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

191
191
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

390
390
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

443
443

Meer sportnieuws