'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

door
'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

Club Brugge haalde begin deze zomer al enkele aanwinsten in huis, maar zal in de slot van de transferperiode nog een tandje moeten bijsteken. Zo wil de landskampioen zich nog op verschillende posities verder versterken. Maar in één dossier dreigen de Bruggeling nu in het stof te happen.


Om zijn landstitel te kunnen verdedigen en een rol van betekenis te spelen in de Champions League, wil Club nog enkele directe aanwinsten aan de selectie toevoegen. De Bruggelingen willen sowieso nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarvoor worden pistes als Sander Berge en Nicolas Raskin gevolgd, al zal Mannaert ongetwijfeld nog enkele alternatieven achter de hand houden.

Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En ook achterin lijkt er nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen. Maar ook een extra (flank)aanvaller is mogelijk geen overbodige luxe. Noa Lang heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek en zal dus mogelijk vervangen moeten worden.

SAMPDORIA TE SNEL
Eén van de pistes die Club daarvoor volgt, is die van Stipe Biuk. Het 19-jarige toptalent uit Kroatië speelt momenteel nog voor Hajduk Split. Volgens het medium Sportske novosti is Blauw-Zwart één van de ploegen die concrete belangstelling tonen. Maar de landskampioen lijkt zijn meerdere te moeten erkennen in dit dossier. Zo meldt de Kroatische journalist Lukasz Gikiewicz Sampdoria aan het doordrukken is voor Biuk. De Italianen hebben naar verluidt al een persoonlijk akkoord en zouden nu ook dicht bij een overeenkomst met Hajduk Split staan. Een bod van 6 à 8 miljoen euro zou voldoende zijn om de deal te sluiten.

LEES OOK: JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

Club moet deze zomer sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

206
206
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

59
59
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

168
168
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

67
67
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

625
625
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

760
760
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

285
285
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

174
174
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

61
61
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

205
205
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

133
133
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

400
400
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

30
30
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

190
190
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

209
209
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

77
77
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

118
118
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

298
298
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

208
208
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

25
25
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

72
72
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

137
137
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

524
524
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

124
124
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

761
761

Meer sportnieuws