'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

door
'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

Club Brugge haalde begin deze zomer al enkele aanwinsten in huis, maar zal in de slot van de transferperiode nog een tandje moeten bijsteken. Zo wil de landskampioen zich nog op verschillende posities verder versterken. Maar in één dossier dreigen de Bruggeling nu in het stof te happen.


Om zijn landstitel te kunnen verdedigen en een rol van betekenis te spelen in de Champions League, wil Club nog enkele directe aanwinsten aan de selectie toevoegen. De Bruggelingen willen sowieso nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarvoor worden pistes als Sander Berge en Nicolas Raskin gevolgd, al zal Mannaert ongetwijfeld nog enkele alternatieven achter de hand houden.

Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En ook achterin lijkt er nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen. Maar ook een extra (flank)aanvaller is mogelijk geen overbodige luxe. Noa Lang heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek en zal dus mogelijk vervangen moeten worden.

SAMPDORIA TE SNEL
Eén van de pistes die Club daarvoor volgt, is die van Stipe Biuk. Het 19-jarige toptalent uit Kroatië speelt momenteel nog voor Hajduk Split. Volgens het medium Sportske novosti is Blauw-Zwart één van de ploegen die concrete belangstelling tonen. Maar de landskampioen lijkt zijn meerdere te moeten erkennen in dit dossier. Zo meldt de Kroatische journalist Lukasz Gikiewicz Sampdoria aan het doordrukken is voor Biuk. De Italianen hebben naar verluidt al een persoonlijk akkoord en zouden nu ook dicht bij een overeenkomst met Hajduk Split staan. Een bod van 6 à 8 miljoen euro zou voldoende zijn om de deal te sluiten.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club moet deze zomer sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

32
32
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

35
35
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

132
132
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

40
40
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

83
83
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

95
95
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

32
32
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

110
110
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

180
180
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

274
274
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

140
140
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

28
28
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

392
392
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

75
75
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

188
188
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

129
129
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

82
82
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

76
76
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

102
102
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

94
94
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

172
172
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

186
186
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

102
102
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

270
270
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws