'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

471 stemmen
'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

Club Brugge haalde begin deze zomer al enkele aanwinsten in huis, maar zal in de slot van de transferperiode nog een tandje moeten bijsteken. Zo wil de landskampioen zich nog op verschillende posities verder versterken. Maar in één dossier dreigen de Bruggeling nu in het stof te happen.


Om zijn landstitel te kunnen verdedigen en een rol van betekenis te spelen in de Champions League, wil Club nog enkele directe aanwinsten aan de selectie toevoegen. De Bruggelingen willen sowieso nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarvoor worden pistes als Sander Berge en Nicolas Raskin gevolgd, al zal Mannaert ongetwijfeld nog enkele alternatieven achter de hand houden.

Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En ook achterin lijkt er nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen. Maar ook een extra (flank)aanvaller is mogelijk geen overbodige luxe. Noa Lang heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek en zal dus mogelijk vervangen moeten worden.

SAMPDORIA TE SNEL
Eén van de pistes die Club daarvoor volgt, is die van Stipe Biuk. Het 19-jarige toptalent uit Kroatië speelt momenteel nog voor Hajduk Split. Volgens het medium Sportske novosti is Blauw-Zwart één van de ploegen die concrete belangstelling tonen. Maar de landskampioen lijkt zijn meerdere te moeten erkennen in dit dossier. Zo meldt de Kroatische journalist Lukasz Gikiewicz Sampdoria aan het doordrukken is voor Biuk. De Italianen hebben naar verluidt al een persoonlijk akkoord en zouden nu ook dicht bij een overeenkomst met Hajduk Split staan. Een bod van 6 à 8 miljoen euro zou voldoende zijn om de deal te sluiten.

LEES OOK: Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

Club moet deze zomer sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

11
11
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

17
17
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

22
22
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

188
188
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

53
53
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

60
60
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

57
57
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

52
52
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

95
95
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

128
128
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

171
171
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

201
201
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

631
631
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

305
305
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

156
156
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

165
165
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

134
134
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

166
166
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

59
59
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

432
432
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

239
239
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

265
265
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

412
412

Meer sportnieuws