'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

door
'Club Brugge bijt in stof na miljoenenbod'

Club Brugge haalde begin deze zomer al enkele aanwinsten in huis, maar zal in de slot van de transferperiode nog een tandje moeten bijsteken. Zo wil de landskampioen zich nog op verschillende posities verder versterken. Maar in één dossier dreigen de Bruggeling nu in het stof te happen.


Om zijn landstitel te kunnen verdedigen en een rol van betekenis te spelen in de Champions League, wil Club nog enkele directe aanwinsten aan de selectie toevoegen. De Bruggelingen willen sowieso nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarvoor worden pistes als Sander Berge en Nicolas Raskin gevolgd, al zal Mannaert ongetwijfeld nog enkele alternatieven achter de hand houden.

Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En ook achterin lijkt er nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen. Maar ook een extra (flank)aanvaller is mogelijk geen overbodige luxe. Noa Lang heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een vertrek en zal dus mogelijk vervangen moeten worden.

SAMPDORIA TE SNEL
Eén van de pistes die Club daarvoor volgt, is die van Stipe Biuk. Het 19-jarige toptalent uit Kroatië speelt momenteel nog voor Hajduk Split. Volgens het medium Sportske novosti is Blauw-Zwart één van de ploegen die concrete belangstelling tonen. Maar de landskampioen lijkt zijn meerdere te moeten erkennen in dit dossier. Zo meldt de Kroatische journalist Lukasz Gikiewicz Sampdoria aan het doordrukken is voor Biuk. De Italianen hebben naar verluidt al een persoonlijk akkoord en zouden nu ook dicht bij een overeenkomst met Hajduk Split staan. Een bod van 6 à 8 miljoen euro zou voldoende zijn om de deal te sluiten.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club moet deze zomer sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

21
21
Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

20
20
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

75
75
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

39
39
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

114
114
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

77
77
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

181
181
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

217
217
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

53
53
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

117
117
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

377
377
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

284
284
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

224
224
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

84
84
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

140
140
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

418
418

Meer sportnieuws