'Pech voor Club Brugge: Premier League wenkt voor toptarget'

door
'Pech voor Club Brugge: Premier League wenkt voor toptarget'

Club Brugge mikt hoog in de zoektocht naar versterking. Zo heeft de landskampioen haar zinnen gezet op Sander Berge, weliswaar een bijzonder lastig dossier. Daarnaast is Blauw-Zwart uiteraard nog steeds op zoek naar een nieuwe spits, die eveneens wat mag kosten.


Hét toptarget om die vacature te vullen lijkt Rasmus Höjlund te zijn. Eerder klonk het zelfs al dat Club een bod van maar liefst 8,5 miljoen had uitgebracht voor de 19-jarige Deen, die momenteel nog het mooie weer maakt bij Sturm Graz. Daar was hij donderdag in de voorronde van de Champions League andermaal trefzeker.

Ondanks dat doelpunt werden de Oostenrijkers wel uitgeschakeld, waardoor de kans op een overstap richting Jan Breydel leek te stijgen. Alleen zijn de prima prestaties van Höjlund elders evenmin onopgemerkt voorbijgegaan. Zo meldt The Athletic dat nu ook Newcastle als potentiële gegadigde op het toneel is verschenen.

FIKS PRIJSKAARTJE
Een opdoffer voor Club, want met het grove geld uit de Premier League kan men in Westkapelle uiteraard niet concurreren. Volgens dezelfde bron is het wel nog niet zeker of Newcastle werkelijk zal doorduwen voor de jonge spits. Hoe dan ook dreigt diens nu al fikse prijskaartje op die manier alsmaar toe te nemen.

LEES OOK: Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

Gelooft u dat Club erin zal slagen om Höjlund te strikken?

Meest recent

Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

22
22
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

69
69
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

261
261
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

47
47
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

231
231
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

140
140
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

120
120
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

131
131
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

206
206
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

552
552
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

347
347
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

383
383
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

302
302
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

244
244
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

121
121
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

141
141
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

306
306
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

406
406
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

785
785
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

351
351
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

473
473
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1118
1118
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

416
416
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

444
444

Meer sportnieuws