'Pech voor Club Brugge: Premier League wenkt voor toptarget'

406 stemmen
'Pech voor Club Brugge: Premier League wenkt voor toptarget'

Club Brugge mikt hoog in de zoektocht naar versterking. Zo heeft de landskampioen haar zinnen gezet op Sander Berge, weliswaar een bijzonder lastig dossier. Daarnaast is Blauw-Zwart uiteraard nog steeds op zoek naar een nieuwe spits, die eveneens wat mag kosten.


Hét toptarget om die vacature te vullen lijkt Rasmus Höjlund te zijn. Eerder klonk het zelfs al dat Club een bod van maar liefst 8,5 miljoen had uitgebracht voor de 19-jarige Deen, die momenteel nog het mooie weer maakt bij Sturm Graz. Daar was hij donderdag in de voorronde van de Champions League andermaal trefzeker.

Ondanks dat doelpunt werden de Oostenrijkers wel uitgeschakeld, waardoor de kans op een overstap richting Jan Breydel leek te stijgen. Alleen zijn de prima prestaties van Höjlund elders evenmin onopgemerkt voorbijgegaan. Zo meldt The Athletic dat nu ook Newcastle als potentiële gegadigde op het toneel is verschenen.

FIKS PRIJSKAARTJE
Een opdoffer voor Club, want met het grove geld uit de Premier League kan men in Westkapelle uiteraard niet concurreren. Volgens dezelfde bron is het wel nog niet zeker of Newcastle werkelijk zal doorduwen voor de jonge spits. Hoe dan ook dreigt diens nu al fikse prijskaartje op die manier alsmaar toe te nemen.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Gelooft u dat Club erin zal slagen om Höjlund te strikken?

Meest recent

TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

62
62
Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Voor Tom Waes zijn het behoorlijk turbulente jaren geweest. Eind 2024 kwam zijn leven tijdelijk tot ...

3
3
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

88
88
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

86
86
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

35
35
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

259
259
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

96
96
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

61
61
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

786
786
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

621
621
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

209
209
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

33
33
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

361
361
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

347
347
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

440
440
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

347
347
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

402
402
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

50
50
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

182
182
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

561
561
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

250
250
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

118
118
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

352
352
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

113
113

Meer sportnieuws