Toptarget blijft indruk maken: kansen Club stijgen

686 stemmen
Toptarget blijft indruk maken: kansen Club stijgen

Club Brugge lijkt zich op te maken voor een stevig slotoffensief op de zomerse transfermarkt. De landskampioen drukt bijvoorbeeld stevig door voor Sander Berge, die wel eens de duurste aanwinst uit de clubgeschiedenis kan worden. Maar ook een nieuwe spits staat nog hoog op de verlanglijst.


De Bruggelingen volgden tot dusver al verschillende pistes om de spits-positie in te vullen. Maar een groot deel daarvan viel al in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Vincent Mannaert heeft echter voldoende alternatieven achter de hand. Zo zou vooral Rasmus Hojlund hoog op de verlanglijst staan. De talentvolle Deen ligt momenteel onder contract bij het Oostenrijkse Sturm Graz en daar maakt hij flink indruk.

Dinsdagavond liet de 19-jarige andermaal van zich spreken. In de voorrondes van de Champions League opende Hojlund immers de score tegen Dynamo Kiev na een halfuurtje spelen. En zo wist hij zijn indrukwekkende statistieken van dit seizoen nog wat verder op te krikken. In 6 officiële wedstrijden over alle competities heen, zit hij inmiddels al aan 5 goals en 2 assists. Cijfers die een investering meer dan waard lijken. Zeker gezien zijn nog prille leeftijd.

EUROPESE UITSCHAKELING
Afgelopen weekend geraakte bekend dat Blauw-Zwart al twee aanbiedingen zou hebben neergelegd, waarvan eentje liefst 8.5 miljoen euro zou bedragen. Die werden evenwel geweigerd. Toch zijn de kansen van Blauw-Zwart opnieuw gestegen. Ondanks de treffer van Hojlund, sneuvelde Sturm Graz tegen Dynamo. Eerder geraakte al bekend dat de Oostenrijkers zich schikkelijker zouden opstellen zodra de Europese voorrondes erop zaten. En dus lijkt het een ideaal moment voor Club om een nieuwe poging te wagen.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Club moet alles op Hojlund zetten ...

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

34
34
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

260
260
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

80
80
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

43
43
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

86
86
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

28
28
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

108
108
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

106
106
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

81
81
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

407
407
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

362
362
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

402
402
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

241
241
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

365
365
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

684
684
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

504
504
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

276
276
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

813
813
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

353
353
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

457
457
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

293
293
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

241
241
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

295
295

Meer sportnieuws