'Club Brugge legt 'ongeziene' aanbieding neer'

door
'Club Brugge legt 'ongeziene' aanbieding neer'

Club Brugge is momenteel nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Na de tegenvallende competitiestart wil het Brugse bestuur de selectie van een extra kwaliteitsimpuls voorzien. Sander Berge staat daarbij hoog op de verlanglijst en Blauw-Zwart zou bijzonder ver willen gaan voor de middenvelder.


Volgens het Noorse TV2 zou de landskampioen zelfs een slordige 20 miljoen euro over hebben voor zijn komst. Dat bedrag lijkt wat overdreven, maar veel zullen de Bruggelingen er ook niet vanaf moeten zitten. Volgens Het Laatste Nieuws bracht Club inmiddels een bod uit dat 'ongezien' is naar Jupiler Pro League-normen. Het zou gaan om zo'n 15 miljoen euro plus bonussen. Nog nooit betaalde een Belgische club meer voor één speler. Maar de aanbieding werd geweigerd door Sheffield United.

De Blades betaalden begin 2020 zelf nog tussen de 20 à 25 miljoen euro voor zijn komst en hopen dus zoveel mogelijk van dat bedrag te recupereren. Berge zou zelf nochtans openstaan voor de overgang. Een terugkeer naar België sluit hij zeker niet op voorhand uit en het vooruitzicht op Champions League-voetbal spreekt hem op zich wel aan. Maar Club Brugge zou ook één groot nadeel hebben om hem te overtuigen.

PREMIER LEAGUE
De middenvelder zou immers stiekem hopen dat er nog een interessant bod uit de Premier League binnenkomt, waar hij elke week op het hoogste niveau kan spelen. Er zou ook interesse heersen vanuit de hoogste divisie. Maar dan vooral van kleinere ploegen en tegen degradatie gaan strijden ziet de international niet echt zitten. Voorlopig behoudt Club dus nog een goede kans, al zal het wel sowieso een recordsom moeten neertellen.

LEES OOK: Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Club kan zich beter focussen op andere pistes ...

Meest recent

'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

6
6
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

5
5
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

82
82
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

95
95
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

112
112
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

193
193
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

158
158
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

89
89
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

114
114
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

199
199
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

311
311
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

559
559
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

266
266
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

402
402
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

952
952
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

398
398
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

405
405
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

175
175
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

82
82
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

236
236
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

481
481
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

368
368
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

190
190
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

131
131

Meer sportnieuws