'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

853 stemmen
'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

Landskampioen Club Brugge heeft allesbehalve een goede competitiestart genomen. Na de povere 4 op 9 zullen coach Carl Hoefkens en zijn manschappen dus een tandje bij moeten steken, maar dat geldt ook voor de Brugse clubleiding. Zo zou Blauw-Zwart zich momenteel voorbereiden om stevig toe te slaan op de transfermarkt.


Op de verlanglijst staan onder meer defensieve versterking en een nieuwe spits geldt als een prioriteit. Maar ook op het middenveld blijft Club nu al een tijdje speuren naar extra versterking. Eerder geraakte al bekend dat de Bruggelingen daarvoor nog steeds mikken op een stunttransfer van Sander Berge, zeker nu de komst van Jurgen Ekkelenkamp van de baan is. De ex-smaakmaker van KRC Genk zou alvast openstaan voor een vertrek bij Sheffield United.

En bij TV2 bevestigt men nu de Brugse belangstelling in Berge. Volgens het Noorse medium zijn de onderhandelingen omtrent zijn komst inmiddels opgestart. Blauw-Zwart zou zelfs overwegen om het Belgische transferrecord te verpulveren. Zo zou de landskampioen bereid zijn om een totaal pakket te bieden van zo'n 200 miljoen Noorse kronen, een slordige 20 miljoen euro. In één klap zouden de Bruggelingen zo ook het eigen transferrecord quasi verdubbelen.

STERKE START BERGE
TV2 nam alvast contact op met Club Brugge voor een reactie op de berichtgeving, maar daar wil men geen commentaar geven op een lopend dossier. Men zou wel vinden dat Sheffield tot dusver te veel eist voor de middenvelder. Desondanks behoudt men de hoop om toch tot een akkoord te komen. Ondertussen is Berge alvast sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Afgelopen weekend was hij nog de grote uitblinker tegen Millwall. Iets wat het Brugse bestuur ongetwijfeld ook gezien zal hebben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

Denkt u dat Club effectief 20 miljoen kan spenderen aan één speler?

Meest recent

Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

46
46
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

101
101
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

61
61
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

187
187
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

80
80
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

154
154
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

237
237
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

60
60
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

531
531
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

65
65
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

208
208
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

93
93
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

100
100
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

49
49
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

39
39
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

442
442
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

48
48
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

234
234
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

90
90
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

75
75
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

398
398
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

513
513
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

541
541
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

61
61

Meer sportnieuws