'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

853 stemmen
'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

Landskampioen Club Brugge heeft allesbehalve een goede competitiestart genomen. Na de povere 4 op 9 zullen coach Carl Hoefkens en zijn manschappen dus een tandje bij moeten steken, maar dat geldt ook voor de Brugse clubleiding. Zo zou Blauw-Zwart zich momenteel voorbereiden om stevig toe te slaan op de transfermarkt.


Op de verlanglijst staan onder meer defensieve versterking en een nieuwe spits geldt als een prioriteit. Maar ook op het middenveld blijft Club nu al een tijdje speuren naar extra versterking. Eerder geraakte al bekend dat de Bruggelingen daarvoor nog steeds mikken op een stunttransfer van Sander Berge, zeker nu de komst van Jurgen Ekkelenkamp van de baan is. De ex-smaakmaker van KRC Genk zou alvast openstaan voor een vertrek bij Sheffield United.

En bij TV2 bevestigt men nu de Brugse belangstelling in Berge. Volgens het Noorse medium zijn de onderhandelingen omtrent zijn komst inmiddels opgestart. Blauw-Zwart zou zelfs overwegen om het Belgische transferrecord te verpulveren. Zo zou de landskampioen bereid zijn om een totaal pakket te bieden van zo'n 200 miljoen Noorse kronen, een slordige 20 miljoen euro. In één klap zouden de Bruggelingen zo ook het eigen transferrecord quasi verdubbelen.

STERKE START BERGE
TV2 nam alvast contact op met Club Brugge voor een reactie op de berichtgeving, maar daar wil men geen commentaar geven op een lopend dossier. Men zou wel vinden dat Sheffield tot dusver te veel eist voor de middenvelder. Desondanks behoudt men de hoop om toch tot een akkoord te komen. Ondertussen is Berge alvast sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Afgelopen weekend was hij nog de grote uitblinker tegen Millwall. Iets wat het Brugse bestuur ongetwijfeld ook gezien zal hebben.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Denkt u dat Club effectief 20 miljoen kan spenderen aan één speler?

Meest recent

FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

8
8
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

51
51
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

159
159
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

90
90
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

69
69
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

186
186
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

561
561
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

88
88
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

238
238
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

143
143
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

75
75
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

71
71
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

202
202
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

682
682
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

56
56
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

458
458
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

468
468
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

578
578
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1134
1134
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

574
574
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

118
118
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

157
157
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

124
124

Meer sportnieuws