'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

door
'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

Landskampioen Club Brugge heeft allesbehalve een goede competitiestart genomen. Na de povere 4 op 9 zullen coach Carl Hoefkens en zijn manschappen dus een tandje bij moeten steken, maar dat geldt ook voor de Brugse clubleiding. Zo zou Blauw-Zwart zich momenteel voorbereiden om stevig toe te slaan op de transfermarkt.


Op de verlanglijst staan onder meer defensieve versterking en een nieuwe spits geldt als een prioriteit. Maar ook op het middenveld blijft Club nu al een tijdje speuren naar extra versterking. Eerder geraakte al bekend dat de Bruggelingen daarvoor nog steeds mikken op een stunttransfer van Sander Berge, zeker nu de komst van Jurgen Ekkelenkamp van de baan is. De ex-smaakmaker van KRC Genk zou alvast openstaan voor een vertrek bij Sheffield United.

En bij TV2 bevestigt men nu de Brugse belangstelling in Berge. Volgens het Noorse medium zijn de onderhandelingen omtrent zijn komst inmiddels opgestart. Blauw-Zwart zou zelfs overwegen om het Belgische transferrecord te verpulveren. Zo zou de landskampioen bereid zijn om een totaal pakket te bieden van zo'n 200 miljoen Noorse kronen, een slordige 20 miljoen euro. In één klap zouden de Bruggelingen zo ook het eigen transferrecord quasi verdubbelen.

STERKE START BERGE
TV2 nam alvast contact op met Club Brugge voor een reactie op de berichtgeving, maar daar wil men geen commentaar geven op een lopend dossier. Men zou wel vinden dat Sheffield tot dusver te veel eist voor de middenvelder. Desondanks behoudt men de hoop om toch tot een akkoord te komen. Ondertussen is Berge alvast sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Afgelopen weekend was hij nog de grote uitblinker tegen Millwall. Iets wat het Brugse bestuur ongetwijfeld ook gezien zal hebben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

Denkt u dat Club effectief 20 miljoen kan spenderen aan één speler?

Meest recent

Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

26
26
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

72
72
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

178
178
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

209
209
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

947
947
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

436
436
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

125
125
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

545
545
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

320
320
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

278
278
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

217
217
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

245
245
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

307
307
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

422
422
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

489
489
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

238
238
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

95
95
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

490
490
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

185
185
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

875
875
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

240
240
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1360
1360

Meer sportnieuws