'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

853
'Club Brugge wil nationaal record verpulveren voor Berge'

Landskampioen Club Brugge heeft allesbehalve een goede competitiestart genomen. Na de povere 4 op 9 zullen coach Carl Hoefkens en zijn manschappen dus een tandje bij moeten steken, maar dat geldt ook voor de Brugse clubleiding. Zo zou Blauw-Zwart zich momenteel voorbereiden om stevig toe te slaan op de transfermarkt.


Op de verlanglijst staan onder meer defensieve versterking en een nieuwe spits geldt als een prioriteit. Maar ook op het middenveld blijft Club nu al een tijdje speuren naar extra versterking. Eerder geraakte al bekend dat de Bruggelingen daarvoor nog steeds mikken op een stunttransfer van Sander Berge, zeker nu de komst van Jurgen Ekkelenkamp van de baan is. De ex-smaakmaker van KRC Genk zou alvast openstaan voor een vertrek bij Sheffield United.

En bij TV2 bevestigt men nu de Brugse belangstelling in Berge. Volgens het Noorse medium zijn de onderhandelingen omtrent zijn komst inmiddels opgestart. Blauw-Zwart zou zelfs overwegen om het Belgische transferrecord te verpulveren. Zo zou de landskampioen bereid zijn om een totaal pakket te bieden van zo'n 200 miljoen Noorse kronen, een slordige 20 miljoen euro. In één klap zouden de Bruggelingen zo ook het eigen transferrecord quasi verdubbelen.

STERKE START BERGE
TV2 nam alvast contact op met Club Brugge voor een reactie op de berichtgeving, maar daar wil men geen commentaar geven op een lopend dossier. Men zou wel vinden dat Sheffield tot dusver te veel eist voor de middenvelder. Desondanks behoudt men de hoop om toch tot een akkoord te komen. Ondertussen is Berge alvast sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Afgelopen weekend was hij nog de grote uitblinker tegen Millwall. Iets wat het Brugse bestuur ongetwijfeld ook gezien zal hebben.

LEES OOK: Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

Denkt u dat Club effectief 20 miljoen kan spenderen aan één speler?

Meest recent

Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

6
6
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

45
45
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

30
30
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

156
156
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

104
104
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

107
107
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

75
75
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

15
15
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

40
40
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

107
107
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

60
60
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

95
95
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

139
139
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

334
334
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

117
117
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

84
84
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

210
210
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

200
200
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

765
765
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

105
105
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

79
79
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

78
78

Meer sportnieuws