'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

door
'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

Na een ondermaatse vier op negen moet Club Brugge zondag in Leuven orde op zaken stellen. In de tussentijd mocht Carl Hoefkens echter nog geen vers bloed verwelkomen. Blauw-Zwart mikt dan ook hoog, zo getuigt de poging om Sander Berge los te weken bij Sheffield United. Al dreigt de landskampioen toch bot te vangen in dat dossier.


Eerder klonk het al dat de Engelse tweedeklasser een te hoog prijskaartje heeft geplakt op de voormalige sterkhouder van KRC Genk, aan wie het destijds zelfs een slordige 23 miljoen betaalde. Intussen geraakte bekend dat Club met een significant lager bod op de proppen kwam, dat meer in lijn ligt met zijn huidige marktwaarde van 16 miljoen. Berge zelf, die toe is aan frisse lucht, zou alvast open staan voor het Brugse voorstel.

Zijn huidige werkgever was evenwel niet onder de indruk van het naar Belgische normen indrukwekkend aanbod. Integendeel: manager Paul Heckingbottom deed het bod zelfs af als lachwekkend. Tegenover het lokale medium The Star herhaalde hij nu nogmaals dat de 24-jarige Noor niet te koop staat. "Er is altijd al interesse in hem geweest. Concrete voorstellen zelfs, die we toen eveneens telkens geweigerd hebben", aldus de coach.

HOOP OPBERGEN
Tenzij zijn astronomische afkoopclausule van 35 miljoen op tafel komt, uiteraard geen spek naar de Brugse bek, gaat Berge wat hem betreft dan ook nergens heen. "De club heeft uitdrukkelijk gezegd dat we niet hoeven te verkopen. Daar ben ik het bestuur ook bijzonder dankbaar voor. Sander is een van onze beste spelers en dus iemand die ik hier wil houden. Hem van de hand doen zou waanzin zijn. Ik ben er 100 procent tegen", klonk het stellig. Of hoe Club haar hoop stilaan mag opbergen.

LEES OOK: Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Club moet geen tijd meer verspillen aan Berge

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

36
36
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

44
44
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

51
51
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

78
78
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

21
21
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

68
68
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

317
317
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

47
47
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

105
105
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

191
191
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

124
124
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

92
92
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

609
609
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

310
310
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

109
109
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

43
43
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

92
92
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

552
552

Meer sportnieuws