'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

door
'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

Na een ondermaatse vier op negen moet Club Brugge zondag in Leuven orde op zaken stellen. In de tussentijd mocht Carl Hoefkens echter nog geen vers bloed verwelkomen. Blauw-Zwart mikt dan ook hoog, zo getuigt de poging om Sander Berge los te weken bij Sheffield United. Al dreigt de landskampioen toch bot te vangen in dat dossier.


Eerder klonk het al dat de Engelse tweedeklasser een te hoog prijskaartje heeft geplakt op de voormalige sterkhouder van KRC Genk, aan wie het destijds zelfs een slordige 23 miljoen betaalde. Intussen geraakte bekend dat Club met een significant lager bod op de proppen kwam, dat meer in lijn ligt met zijn huidige marktwaarde van 16 miljoen. Berge zelf, die toe is aan frisse lucht, zou alvast open staan voor het Brugse voorstel.

Zijn huidige werkgever was evenwel niet onder de indruk van het naar Belgische normen indrukwekkend aanbod. Integendeel: manager Paul Heckingbottom deed het bod zelfs af als lachwekkend. Tegenover het lokale medium The Star herhaalde hij nu nogmaals dat de 24-jarige Noor niet te koop staat. "Er is altijd al interesse in hem geweest. Concrete voorstellen zelfs, die we toen eveneens telkens geweigerd hebben", aldus de coach.

HOOP OPBERGEN
Tenzij zijn astronomische afkoopclausule van 35 miljoen op tafel komt, uiteraard geen spek naar de Brugse bek, gaat Berge wat hem betreft dan ook nergens heen. "De club heeft uitdrukkelijk gezegd dat we niet hoeven te verkopen. Daar ben ik het bestuur ook bijzonder dankbaar voor. Sander is een van onze beste spelers en dus iemand die ik hier wil houden. Hem van de hand doen zou waanzin zijn. Ik ben er 100 procent tegen", klonk het stellig. Of hoe Club haar hoop stilaan mag opbergen.

LEES OOK: Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club moet geen tijd meer verspillen aan Berge

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

17
17
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

55
55
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

137
137
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

140
140
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

193
193
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

127
127
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

327
327
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

493
493
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

773
773
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

124
124
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

130
130
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

518
518
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

319
319
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws