'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

393
'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

Na een ondermaatse vier op negen moet Club Brugge zondag in Leuven orde op zaken stellen. In de tussentijd mocht Carl Hoefkens echter nog geen vers bloed verwelkomen. Blauw-Zwart mikt dan ook hoog, zo getuigt de poging om Sander Berge los te weken bij Sheffield United. Al dreigt de landskampioen toch bot te vangen in dat dossier.


Eerder klonk het al dat de Engelse tweedeklasser een te hoog prijskaartje heeft geplakt op de voormalige sterkhouder van KRC Genk, aan wie het destijds zelfs een slordige 23 miljoen betaalde. Intussen geraakte bekend dat Club met een significant lager bod op de proppen kwam, dat meer in lijn ligt met zijn huidige marktwaarde van 16 miljoen. Berge zelf, die toe is aan frisse lucht, zou alvast open staan voor het Brugse voorstel.

Zijn huidige werkgever was evenwel niet onder de indruk van het naar Belgische normen indrukwekkend aanbod. Integendeel: manager Paul Heckingbottom deed het bod zelfs af als lachwekkend. Tegenover het lokale medium The Star herhaalde hij nu nogmaals dat de 24-jarige Noor niet te koop staat. "Er is altijd al interesse in hem geweest. Concrete voorstellen zelfs, die we toen eveneens telkens geweigerd hebben", aldus de coach.

HOOP OPBERGEN
Tenzij zijn astronomische afkoopclausule van 35 miljoen op tafel komt, uiteraard geen spek naar de Brugse bek, gaat Berge wat hem betreft dan ook nergens heen. "De club heeft uitdrukkelijk gezegd dat we niet hoeven te verkopen. Daar ben ik het bestuur ook bijzonder dankbaar voor. Sander is een van onze beste spelers en dus iemand die ik hier wil houden. Hem van de hand doen zou waanzin zijn. Ik ben er 100 procent tegen", klonk het stellig. Of hoe Club haar hoop stilaan mag opbergen.

LEES OOK: Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club moet geen tijd meer verspillen aan Berge

Meest recent

'Anderlecht wijzigt koers: Bruno dumpt Neerpede-boys'

De afgelopen jaren teerde RSC Anderlecht vooral op de doorstroming van onderaf, in die mate zelfs ...

51
51
'Plottwist bij Club Brugge: sterkhouder maanden out'

Met een 15 op 18 begon Club Brugge niet onaardig aan het seizoen, maar toch barst het van de ...

122
122
Scheidsrechters onder vuur: Lardot dreigt met sancties

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer de zesde speeldag op het programma. Naar ...

45
45
Club Brugge vloekt: volgend slachtoffer blessuregolf

Zondag komt KRC Genk nog over de vloer, maar ondanks de al bij al geslaagde competitiestart kijkt ...

101
101
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

112
112
'Bayern doet Kompany watertanden: droomtransfer in 2027'

Bayern München heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Maar de club van coach ...

149
149
Selectie Van Bommel: deze acht 'nieuwe' namen staan klaar

Eind deze week is het zover, dan maakt kersvers bondscoach Mark van Bommel zijn eerste selectie ...

1170
1170
Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl aanvoerder Hans Vanaken geblesseerd in ...

427
427
Nieuw Anderlecht-duo zakt door ijs: "Dan beter de jongeren"

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije zomermercato een elftal verse krachten in huis. Een aantal ...

232
232
Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

266
266
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

620
620
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

371
371
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

291
291
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

207
207
AA Gent deelt heuglijk nieuws: goudhaantje tekent bij

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

122
122
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

708
708
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

103
103
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

556
556
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

214
214
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

1113
1113
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

105
105
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

95
95
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1245
1245
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

76
76
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

78
78

Meer sportnieuws