'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

door
'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

Na een ondermaatse vier op negen moet Club Brugge zondag in Leuven orde op zaken stellen. In de tussentijd mocht Carl Hoefkens echter nog geen vers bloed verwelkomen. Blauw-Zwart mikt dan ook hoog, zo getuigt de poging om Sander Berge los te weken bij Sheffield United. Al dreigt de landskampioen toch bot te vangen in dat dossier.


Eerder klonk het al dat de Engelse tweedeklasser een te hoog prijskaartje heeft geplakt op de voormalige sterkhouder van KRC Genk, aan wie het destijds zelfs een slordige 23 miljoen betaalde. Intussen geraakte bekend dat Club met een significant lager bod op de proppen kwam, dat meer in lijn ligt met zijn huidige marktwaarde van 16 miljoen. Berge zelf, die toe is aan frisse lucht, zou alvast open staan voor het Brugse voorstel.

Zijn huidige werkgever was evenwel niet onder de indruk van het naar Belgische normen indrukwekkend aanbod. Integendeel: manager Paul Heckingbottom deed het bod zelfs af als lachwekkend. Tegenover het lokale medium The Star herhaalde hij nu nogmaals dat de 24-jarige Noor niet te koop staat. "Er is altijd al interesse in hem geweest. Concrete voorstellen zelfs, die we toen eveneens telkens geweigerd hebben", aldus de coach.

HOOP OPBERGEN
Tenzij zijn astronomische afkoopclausule van 35 miljoen op tafel komt, uiteraard geen spek naar de Brugse bek, gaat Berge wat hem betreft dan ook nergens heen. "De club heeft uitdrukkelijk gezegd dat we niet hoeven te verkopen. Daar ben ik het bestuur ook bijzonder dankbaar voor. Sander is een van onze beste spelers en dus iemand die ik hier wil houden. Hem van de hand doen zou waanzin zijn. Ik ben er 100 procent tegen", klonk het stellig. Of hoe Club haar hoop stilaan mag opbergen.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Club moet geen tijd meer verspillen aan Berge

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

10
10
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

22
22
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

20
20
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

68
68
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

90
90
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

42
42
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

252
252
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

122
122
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

237
237
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

188
188
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

245
245
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

159
159
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

51
51
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

185
185
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

127
127
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

148
148
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

242
242
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

271
271
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

53
53
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

376
376
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

225
225
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

307
307
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

180
180

Meer sportnieuws