'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

393 stemmen
'Club Brugge mag Berge stilaan schrappen'

Na een ondermaatse vier op negen moet Club Brugge zondag in Leuven orde op zaken stellen. In de tussentijd mocht Carl Hoefkens echter nog geen vers bloed verwelkomen. Blauw-Zwart mikt dan ook hoog, zo getuigt de poging om Sander Berge los te weken bij Sheffield United. Al dreigt de landskampioen toch bot te vangen in dat dossier.


Eerder klonk het al dat de Engelse tweedeklasser een te hoog prijskaartje heeft geplakt op de voormalige sterkhouder van KRC Genk, aan wie het destijds zelfs een slordige 23 miljoen betaalde. Intussen geraakte bekend dat Club met een significant lager bod op de proppen kwam, dat meer in lijn ligt met zijn huidige marktwaarde van 16 miljoen. Berge zelf, die toe is aan frisse lucht, zou alvast open staan voor het Brugse voorstel.

Zijn huidige werkgever was evenwel niet onder de indruk van het naar Belgische normen indrukwekkend aanbod. Integendeel: manager Paul Heckingbottom deed het bod zelfs af als lachwekkend. Tegenover het lokale medium The Star herhaalde hij nu nogmaals dat de 24-jarige Noor niet te koop staat. "Er is altijd al interesse in hem geweest. Concrete voorstellen zelfs, die we toen eveneens telkens geweigerd hebben", aldus de coach.

HOOP OPBERGEN
Tenzij zijn astronomische afkoopclausule van 35 miljoen op tafel komt, uiteraard geen spek naar de Brugse bek, gaat Berge wat hem betreft dan ook nergens heen. "De club heeft uitdrukkelijk gezegd dat we niet hoeven te verkopen. Daar ben ik het bestuur ook bijzonder dankbaar voor. Sander is een van onze beste spelers en dus iemand die ik hier wil houden. Hem van de hand doen zou waanzin zijn. Ik ben er 100 procent tegen", klonk het stellig. Of hoe Club haar hoop stilaan mag opbergen.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Club moet geen tijd meer verspillen aan Berge

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

3
3
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

46
46
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

16
16
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

214
214
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

303
303
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

99
99
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

69
69
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

318
318
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

350
350
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

122
122
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

621
621
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

76
76
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

137
137
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

266
266
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

301
301
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

291
291
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

302
302
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

119
119
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

486
486
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws