Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

185 stemmen
Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

Binnen exact 100 dagen gaat het wereldkampioenschap in Qatar officieel van start. De selectie van bondscoach Roberto Martinez lijkt al voor een groot deel vast te staan, echte verrassingen worden voorlopig niet verwacht. Al zijn er enkele spelers die toch een tandje zullen moeten bijsteken om hun ticket te veroveren.


De algemene verwachting is dat Martinez in Qatar gaat vasthouden aan het merendeel van de spelers die hij ook tijdens het EK van vorig seizoen meepakte. Al zijn er enkelen die zich toch zorgen moeten gaan maken. Met name dan Jason Denayer en Adnan Januzaj. Beide spelers liepen deze zomer uit contract bij respectievelijk Olympique Lyon en Real Sociedad. Maar inmiddels draait het nieuwe seizoen al volop en vonden zij nog steeds geen onderdak.

Als daar niet snel verandering in komt, zou hun WK-selectie wel eens in gevaar kunnen komen. Zo laat ook Martinez uitschijnen in een uitgebreid gesprek met Sporza. "Mijn twee grote zorgen zijn Adnan Januzaj en Jason Denayer", stelt de bondscoach. "Ze zitten momenteel allebei zonder club. Over 5 weken is er een interland, over 13 weken het WK... Daar ontstaat dus een probleem. Maar ook een kans voor andere spelers."

WEINIG BEWEGING
Denayer en Januzaj zullen dus niet te lang meer moeten talmen in hun zoektocht naar een nieuwe club. Die eerste leek op weg naar Torino, maar rond die piste bleef het de voorbije dagen behoorlijk stil. Mogelijk biedt het Turkse Besiktas hem een uitweg. Ook rond Januzaj beweegt er vrij weinig. Antwerp FC werd even genoemd, maar die optie is inmiddels van de baan. Afwachten dus of hij snel een andere uitdaging vindt, de tijd dringt in ieder geval.

LEES OOK: Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Wie denkt u dat de grootste meerwaarde zou hebben voor de Duivels?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

27
27
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

550
550
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

30
30
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

189
189
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

104
104
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

397
397
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

454
454
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

69
69
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

125
125
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

667
667
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

61
61
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

143
143
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

47
47
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

219
219
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

272
272
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

639
639
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws