Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

door
Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

Binnen exact 100 dagen gaat het wereldkampioenschap in Qatar officieel van start. De selectie van bondscoach Roberto Martinez lijkt al voor een groot deel vast te staan, echte verrassingen worden voorlopig niet verwacht. Al zijn er enkele spelers die toch een tandje zullen moeten bijsteken om hun ticket te veroveren.


De algemene verwachting is dat Martinez in Qatar gaat vasthouden aan het merendeel van de spelers die hij ook tijdens het EK van vorig seizoen meepakte. Al zijn er enkelen die zich toch zorgen moeten gaan maken. Met name dan Jason Denayer en Adnan Januzaj. Beide spelers liepen deze zomer uit contract bij respectievelijk Olympique Lyon en Real Sociedad. Maar inmiddels draait het nieuwe seizoen al volop en vonden zij nog steeds geen onderdak.

Als daar niet snel verandering in komt, zou hun WK-selectie wel eens in gevaar kunnen komen. Zo laat ook Martinez uitschijnen in een uitgebreid gesprek met Sporza. "Mijn twee grote zorgen zijn Adnan Januzaj en Jason Denayer", stelt de bondscoach. "Ze zitten momenteel allebei zonder club. Over 5 weken is er een interland, over 13 weken het WK... Daar ontstaat dus een probleem. Maar ook een kans voor andere spelers."

WEINIG BEWEGING
Denayer en Januzaj zullen dus niet te lang meer moeten talmen in hun zoektocht naar een nieuwe club. Die eerste leek op weg naar Torino, maar rond die piste bleef het de voorbije dagen behoorlijk stil. Mogelijk biedt het Turkse Besiktas hem een uitweg. Ook rond Januzaj beweegt er vrij weinig. Antwerp FC werd even genoemd, maar die optie is inmiddels van de baan. Afwachten dus of hij snel een andere uitdaging vindt, de tijd dringt in ieder geval.

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Wie denkt u dat de grootste meerwaarde zou hebben voor de Duivels?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

50
50
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

160
160
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

547
547
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

233
233
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

189
189
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

103
103
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

698
698
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

321
321
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

673
673
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws