Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

185 stemmen
Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

Binnen exact 100 dagen gaat het wereldkampioenschap in Qatar officieel van start. De selectie van bondscoach Roberto Martinez lijkt al voor een groot deel vast te staan, echte verrassingen worden voorlopig niet verwacht. Al zijn er enkele spelers die toch een tandje zullen moeten bijsteken om hun ticket te veroveren.


De algemene verwachting is dat Martinez in Qatar gaat vasthouden aan het merendeel van de spelers die hij ook tijdens het EK van vorig seizoen meepakte. Al zijn er enkelen die zich toch zorgen moeten gaan maken. Met name dan Jason Denayer en Adnan Januzaj. Beide spelers liepen deze zomer uit contract bij respectievelijk Olympique Lyon en Real Sociedad. Maar inmiddels draait het nieuwe seizoen al volop en vonden zij nog steeds geen onderdak.

Als daar niet snel verandering in komt, zou hun WK-selectie wel eens in gevaar kunnen komen. Zo laat ook Martinez uitschijnen in een uitgebreid gesprek met Sporza. "Mijn twee grote zorgen zijn Adnan Januzaj en Jason Denayer", stelt de bondscoach. "Ze zitten momenteel allebei zonder club. Over 5 weken is er een interland, over 13 weken het WK... Daar ontstaat dus een probleem. Maar ook een kans voor andere spelers."

WEINIG BEWEGING
Denayer en Januzaj zullen dus niet te lang meer moeten talmen in hun zoektocht naar een nieuwe club. Die eerste leek op weg naar Torino, maar rond die piste bleef het de voorbije dagen behoorlijk stil. Mogelijk biedt het Turkse Besiktas hem een uitweg. Ook rond Januzaj beweegt er vrij weinig. Antwerp FC werd even genoemd, maar die optie is inmiddels van de baan. Afwachten dus of hij snel een andere uitdaging vindt, de tijd dringt in ieder geval.

LEES OOK: Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Wie denkt u dat de grootste meerwaarde zou hebben voor de Duivels?

Meest recent

Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

0
0
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

18
18
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

198
198
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

65
65
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

39
39
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

201
201
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

38
38
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

66
66
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

120
120
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

134
134
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

111
111
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

369
369
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

357
357
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

121
121
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

169
169
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

112
112
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

552
552
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

225
225
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

56
56
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

181
181
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

79
79
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

86
86
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

219
219
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

97
97

Meer sportnieuws