Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

door
Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

Binnen exact 100 dagen gaat het wereldkampioenschap in Qatar officieel van start. De selectie van bondscoach Roberto Martinez lijkt al voor een groot deel vast te staan, echte verrassingen worden voorlopig niet verwacht. Al zijn er enkele spelers die toch een tandje zullen moeten bijsteken om hun ticket te veroveren.


De algemene verwachting is dat Martinez in Qatar gaat vasthouden aan het merendeel van de spelers die hij ook tijdens het EK van vorig seizoen meepakte. Al zijn er enkelen die zich toch zorgen moeten gaan maken. Met name dan Jason Denayer en Adnan Januzaj. Beide spelers liepen deze zomer uit contract bij respectievelijk Olympique Lyon en Real Sociedad. Maar inmiddels draait het nieuwe seizoen al volop en vonden zij nog steeds geen onderdak.

Als daar niet snel verandering in komt, zou hun WK-selectie wel eens in gevaar kunnen komen. Zo laat ook Martinez uitschijnen in een uitgebreid gesprek met Sporza. "Mijn twee grote zorgen zijn Adnan Januzaj en Jason Denayer", stelt de bondscoach. "Ze zitten momenteel allebei zonder club. Over 5 weken is er een interland, over 13 weken het WK... Daar ontstaat dus een probleem. Maar ook een kans voor andere spelers."

WEINIG BEWEGING
Denayer en Januzaj zullen dus niet te lang meer moeten talmen in hun zoektocht naar een nieuwe club. Die eerste leek op weg naar Torino, maar rond die piste bleef het de voorbije dagen behoorlijk stil. Mogelijk biedt het Turkse Besiktas hem een uitweg. Ook rond Januzaj beweegt er vrij weinig. Antwerp FC werd even genoemd, maar die optie is inmiddels van de baan. Afwachten dus of hij snel een andere uitdaging vindt, de tijd dringt in ieder geval.

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Wie denkt u dat de grootste meerwaarde zou hebben voor de Duivels?

Meest recent

'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

78
78
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

11
11
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

77
77
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

122
122
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

110
110
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

137
137
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

200
200
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

155
155
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

459
459
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

115
115
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

248
248
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

178
178
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

143
143
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

362
362
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

146
146
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

143
143
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

63
63
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

199
199
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

395
395
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

413
413
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

307
307
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

78
78
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

629
629
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

163
163

Meer sportnieuws