Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

185 stemmen
Twee Duivels in problemen: WK-selectie in gevaar

Binnen exact 100 dagen gaat het wereldkampioenschap in Qatar officieel van start. De selectie van bondscoach Roberto Martinez lijkt al voor een groot deel vast te staan, echte verrassingen worden voorlopig niet verwacht. Al zijn er enkele spelers die toch een tandje zullen moeten bijsteken om hun ticket te veroveren.


De algemene verwachting is dat Martinez in Qatar gaat vasthouden aan het merendeel van de spelers die hij ook tijdens het EK van vorig seizoen meepakte. Al zijn er enkelen die zich toch zorgen moeten gaan maken. Met name dan Jason Denayer en Adnan Januzaj. Beide spelers liepen deze zomer uit contract bij respectievelijk Olympique Lyon en Real Sociedad. Maar inmiddels draait het nieuwe seizoen al volop en vonden zij nog steeds geen onderdak.

Als daar niet snel verandering in komt, zou hun WK-selectie wel eens in gevaar kunnen komen. Zo laat ook Martinez uitschijnen in een uitgebreid gesprek met Sporza. "Mijn twee grote zorgen zijn Adnan Januzaj en Jason Denayer", stelt de bondscoach. "Ze zitten momenteel allebei zonder club. Over 5 weken is er een interland, over 13 weken het WK... Daar ontstaat dus een probleem. Maar ook een kans voor andere spelers."

WEINIG BEWEGING
Denayer en Januzaj zullen dus niet te lang meer moeten talmen in hun zoektocht naar een nieuwe club. Die eerste leek op weg naar Torino, maar rond die piste bleef het de voorbije dagen behoorlijk stil. Mogelijk biedt het Turkse Besiktas hem een uitweg. Ook rond Januzaj beweegt er vrij weinig. Antwerp FC werd even genoemd, maar die optie is inmiddels van de baan. Afwachten dus of hij snel een andere uitdaging vindt, de tijd dringt in ieder geval.

LEES OOK: Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

Wie denkt u dat de grootste meerwaarde zou hebben voor de Duivels?

Meest recent

'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

0
0
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

1
1
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

23
23
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

30
30
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

154
154
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

32
32
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

22
22
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

43
43
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

321
321
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

32
32
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

148
148
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

109
109
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

574
574
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

124
124
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

108
108
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

374
374
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

630
630
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

462
462
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

405
405
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

479
479
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

217
217
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

246
246
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

439
439

Meer sportnieuws