Belhocine: "Zij gaan hogen ogen gooien dit seizoen"

197
Belhocine:

KV Kortrijk was tegenvallend aan het nieuwe seizoen begonnen en ging tijdens de eerste speeldag meteen onderuit op eigen veld. Maar vervolgens knoopten de Kerels aan met een belangrijke 4 op 6. Komend weekend willen de West-Vlamingen die lijn ook doortrekken tegen Union SG.


KVK beleefde een erg povere tweede helft van vorig seizoen en zette die trend ook voort met een nederlaag tegen OHL op de openingsspeeldag. Maar daarna won de ploeg van coach Karim Belhocine op het veld van Seraing en afgelopen weekend werd STVV op 0-0 gehouden. De Kortrijkzanen hopen dan ook om zaterdagavond opnieuw iets te rapen op bezoek bij de vice-kampioen. Maar gemakkelijk zal dat niet worden.

Hoewel Union afgelopen dinsdag met 3-0 verloor van Rangers, schat Belhocine hen nog steeds erg hoog in. "Het is net als vorig seizoen een sterke ploeg die ook in deze competitie weer hoge ogen zal gooien. Maar elke match moet gespeeld worden en ons team zal er absoluut honderd procent voor gaan", vertelde de trainer op de clubwebsite.

HITTEGOLF
Door het hete weer was het wel niet gemakkelijk om de wedstrijd in het Dudenpark grondig voor te bereiden. KVK nam dan ook zijn voorzorgsmaatregelen, door bijvoorbeeld vroeger te starten met trainen. "We zorgen tijdens de training en erna constant voor de nodige hydratatie en voor de nodige supplementen om zonder problemen met de hitte te kunnen omgaan", aldus Belhocine.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

KVK gaat dit seizoen meedoen voor de PO's ...

Meest recent

'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

1
1
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

82
82
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

63
63
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

128
128
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

84
84
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

26
26
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

164
164
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

136
136
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

166
166
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

207
207
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

49
49
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

186
186
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

445
445
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

283
283
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

256
256

Meer sportnieuws