Foutloze start Courtois: "Wil goed presteren op WK"

door
Foutloze start Courtois:

Voor Thibaut Courtois is het nieuwe seizoen voortvarend van start gegaan. Woensdagavond kon hij in de eerste officiële wedstrijd meteen de netten schoon houden. En zo hielp de doelman zijn Real Madrid aan een 2-0-overwinning de Europese Supercup tegen Eintracht Frankfurt.


De Duitsers hielden zich beter staande dan afgelopen weekend tegen Bayern München (1-6-nederlaag), maar Real was duidelijk de betere ploeg. Courtois beleefde dan ook een relatief rustige avond. Maar wanneer nodig, stond het sluitstuk er wel. In de eerste helft bijvoorbeeld, toen hij Daichi Kamada van de openingstreffer kon houden met een uitstekende reflex na een poging van dichtbij.

Achteraf was Courtois dan ook tevreden met zijn optreden en dat van de hele ploeg. Al zag hij ook ruimte voor verbetering. "Zij hadden 2 kansen in de eerste helft, maar wij hadden voor de eerste goal ook verschillende mogelijkheden", werd de keeper geciteerd bij Sporza. "In de tweede helft vergaten we het af te maken. Met één goal kan een ploeg altijd terugkomen, zeker met Duitse ploegen ben je nooit klaar."

SCHITTEREN OP WK
En zo is Courtois foutloos gestart in wat een erg belangrijk seizoen zal worden. De Rode Duivel zit immers nu al met het WK in zijn achterhoofd. "Het is nu belangrijk dat we goed aan de competitie en de Champions League beginnen, zodat we met een fris hoofd naar het WK kunnen gaan. Hopelijk kan ik ook daar goed presteren met de Rode Duivels."

LEES OOK: Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

Courtois is momenteel de beste Belg in het buitenland ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

0
0
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

8
8
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

15
15
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

35
35
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

36
36
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

67
67
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

76
76
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

235
235
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

253
253
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

119
119
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

84
84
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

273
273
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

406
406
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws