Real heeft eerste prijs beet: Courtois houdt de nul in Supercup

65 stemmen
Real heeft eerste prijs beet: Courtois houdt de nul in Supercup

Real Madrid heeft woensdagavond zijn eerste prijs van het seizoen veroverd. In de Europese Supercup werd probleemloos afgerekend met Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt: 2-0. Thibaut Courtois hield zijn netten schoon met een vlekkeloos optreden, Eden Hazard bleef tegen de verwachtingen in aan de bank gekluisterd.


De Duitsers vatten de Supercup niet bepaald met veel vertrouwen aan, afgelopen vrijdag had Frankfurt immers al een 1-6-pandoering geslikt tegen Bayern München. Zo vaart liep het woensdagavond in Helsinki niet. De EL-houder kreeg in de eerste helft zelfs al een grote kans. Zo kwam Daichi Kamada oog in oog te staan met Courtois, maar de Rode Duivel trekt de goede lijn van vorig seizoen gewoon door.

Voorts kwam Real niet echt van de problemen. Tuta moest zelfs alles uit de kast halen om de openingstreffer van Vinicius Junior van de lijn te halen. Dat bleek evenwel uitstel van executie. Na een corner belandde de bal via Karim Benzema en Casemiro bij David Alaba en de Oostenrijkse verdediger legde de 1-0-ruststand vast.

GÉÉN HAZARD
Na de pauze legde Benzema de wedstrijd in een beslissende plooi. Met 324ste officiële doelpunt namens Real, staat hij nu tweede op de eeuwige topschutterslijst van de club. Vervolgens was het aftellen tot aan het laatste fluitsignaal. Carlo Ancelotti voerde bij de Spanjaarden nog een vijftal wissels door, maar Hazard hield hij aan de kant. Een flinke opdoffer voor de Rode Duivel na een nochtans veelbelovende voorbereiding.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Real Madrid hoort bij de 3 grootste favorieten voor de CL dit seizoen ...

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

186
186
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

743
743
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

26
26
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

296
296
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

94
94
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

255
255
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

461
461
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

131
131
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

101
101
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

245
245
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

187
187
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

625
625
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

491
491
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

542
542
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

233
233
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

833
833
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

701
701
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

159
159
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

264
264
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

482
482

Meer sportnieuws