'Standard spreekt met JPL-smaakmaker, Teuma te duur'

door
'Standard spreekt met JPL-smaakmaker, Teuma te duur'

Binnen een maandje sluit de zomerse transferperiode zijn deuren, maar verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League hebben nog een pak werk op te knappen. Dat is zeker ook het geval bij Standard. Dat de Rouches zich nog verder zullen versterken, staat namelijk buiten kijf.


Zeker in de breedte moet er in komende weken nog één en ander bij komen, de wisselmogelijkheden van coach Ronny Deila blijven zeer beperkt. En ook wat extra kwaliteit in de aanvalslinie is geen overbodige luxe. Maar sinds vorige week hebben de Luikenaars een nieuwe troef op de mercato. De Ier Fergal Harkin is op 1 augustus immers officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken.

De Schotse aanvaller Mikey Johnston (Celtic Glasgow) en de Engelse flankspeler Alex Mighten (Nottingham Forrest) staan alvast op de verlanglijst. Maar ook in eigen land wordt rond gespeurd naar versterking. Nikola Storm is bijvoorbeeld al een tijdje in beeld. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri onderhandelen de Rouches momenteel ook met zijn zaakwaarnemers. Van een concreet bod op de sterkhouder van KV Mechelen zou evenwel (nog) geen sprake zijn.

TE DURE TEDDY
Er worden echter nog meer spelers uit de Jupiler Pro League genoemd. Op de sociale media deed de naam van Teddy Teuma bijvoorbeeld de ronde. Volgens Tavolieri werd de aanvoerder van Union SG ook effectief aangeboden op Sclessin, maar op dit moment zou het financieel niet haalbaar zijn om de Maltese middenvelder naar Luik te halen.

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Storm zou een ideale aanwinst zijn voor Standard ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

72
72
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

225
225
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

142
142
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

164
164
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

255
255
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

80
80
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

622
622
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

309
309
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

209
209
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

319
319
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

222
222
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

387
387
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

365
365
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

493
493
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

108
108
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws