'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

969 stemmen
'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

Club Brugge is nog lang niet klaar op de zomerse transfermarkt. Aan uitgaande zijde is het onder meer uitkijken naar wat er met Noa Lang en Jack Hendry zal gebeuren. Daarnaast wil Blauw-Zwart zich ook nog zelf versterken en daarbij wordt Sander Berge genoemd als topdoelwit.


Hoewel een nieuwe spits hoog op het prioriteitenlijstje staat en ook defensieve versterking noodzakelijk lijkt, zou Blauw-Zwart dus vooral zijn zinnen hebben gezet op de komst van een nieuwe middenvelder. De meerwaarde van Berge staat dan ook buiten kijf. Bij KRC Genk bewees de Noorse international al dat hij probleemloos mee kan draaien aan de Belgische top en sindsdien heeft hij ook nog heel wat ervaring opgedaan op de Engelse velden. Met de vorm zit het bovendien snor. Dat bewees hij afgelopen weekend nog met een sterke prestatie én doelpunt tegen Millwall.

Club zou volgens de laatste berichtgeving ook bereid zijn om ver te gaan voor de Noorse middenvelder. Volgens TV2 zou Blauw-Zwart zelfs een slordige 20 miljoen euro over hebben voor zijn komst. Dat bedrag lijkt wat overdreven, maar veel zullen de Bruggelingen er ook niet vanaf moeten zitten. Sheffield United staat immers niet te springen om zijn sterkhouder te laten gaan. En de Blades betaalden begin 2020 zelf nog tussen de 20 à 25 miljoen euro voor zijn komst.

EUROPEES VOETBAL
Maar volgens The Daily Express heeft Blauw-Zwart een grote joker achter de hand. Het Engelse medium wijst erop dat Sheffield vreest dat een speler van Berge's kaliber Europees voetbal wil spelen en dat kan Club hem uiteraard bieden in de Champions League. De Engelsen zouden een transfer dan ook niet op voorhand uitsluiten. Het genoemde medium bevestigt alvast dat de gesprekken lopen en dat de Belgische kampioen stevig doordrukt.

LEES OOK: WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Berge speelt in september voor Club Brugge ...

Meest recent

Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

11
11
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

23
23
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

115
115
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

51
51
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

53
53
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

130
130
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

309
309
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

101
101
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

52
52
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

184
184
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

424
424
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

189
189
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

93
93
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

80
80
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

90
90
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

249
249
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

260
260
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

333
333
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

282
282
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

248
248
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

190
190
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

83
83
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

687
687
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

149
149

Meer sportnieuws