'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

969 stemmen
'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

Club Brugge is nog lang niet klaar op de zomerse transfermarkt. Aan uitgaande zijde is het onder meer uitkijken naar wat er met Noa Lang en Jack Hendry zal gebeuren. Daarnaast wil Blauw-Zwart zich ook nog zelf versterken en daarbij wordt Sander Berge genoemd als topdoelwit.


Hoewel een nieuwe spits hoog op het prioriteitenlijstje staat en ook defensieve versterking noodzakelijk lijkt, zou Blauw-Zwart dus vooral zijn zinnen hebben gezet op de komst van een nieuwe middenvelder. De meerwaarde van Berge staat dan ook buiten kijf. Bij KRC Genk bewees de Noorse international al dat hij probleemloos mee kan draaien aan de Belgische top en sindsdien heeft hij ook nog heel wat ervaring opgedaan op de Engelse velden. Met de vorm zit het bovendien snor. Dat bewees hij afgelopen weekend nog met een sterke prestatie én doelpunt tegen Millwall.

Club zou volgens de laatste berichtgeving ook bereid zijn om ver te gaan voor de Noorse middenvelder. Volgens TV2 zou Blauw-Zwart zelfs een slordige 20 miljoen euro over hebben voor zijn komst. Dat bedrag lijkt wat overdreven, maar veel zullen de Bruggelingen er ook niet vanaf moeten zitten. Sheffield United staat immers niet te springen om zijn sterkhouder te laten gaan. En de Blades betaalden begin 2020 zelf nog tussen de 20 à 25 miljoen euro voor zijn komst.

EUROPEES VOETBAL
Maar volgens The Daily Express heeft Blauw-Zwart een grote joker achter de hand. Het Engelse medium wijst erop dat Sheffield vreest dat een speler van Berge's kaliber Europees voetbal wil spelen en dat kan Club hem uiteraard bieden in de Champions League. De Engelsen zouden een transfer dan ook niet op voorhand uitsluiten. Het genoemde medium bevestigt alvast dat de gesprekken lopen en dat de Belgische kampioen stevig doordrukt.

LEES OOK: Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Berge speelt in september voor Club Brugge ...

Meest recent

Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

7
7
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

20
20
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

8
8
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

155
155
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

182
182
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

42
42
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

150
150
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

730
730
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

143
143
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

108
108
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

46
46
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

123
123
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

159
159
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

141
141
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

998
998
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

442
442
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

140
140
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

902
902
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

488
488
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

538
538
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

478
478
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

558
558
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

130
130

Meer sportnieuws