'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

door
'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

Club Brugge is nog lang niet klaar op de zomerse transfermarkt. Aan uitgaande zijde is het onder meer uitkijken naar wat er met Noa Lang en Jack Hendry zal gebeuren. Daarnaast wil Blauw-Zwart zich ook nog zelf versterken en daarbij wordt Sander Berge genoemd als topdoelwit.


Hoewel een nieuwe spits hoog op het prioriteitenlijstje staat en ook defensieve versterking noodzakelijk lijkt, zou Blauw-Zwart dus vooral zijn zinnen hebben gezet op de komst van een nieuwe middenvelder. De meerwaarde van Berge staat dan ook buiten kijf. Bij KRC Genk bewees de Noorse international al dat hij probleemloos mee kan draaien aan de Belgische top en sindsdien heeft hij ook nog heel wat ervaring opgedaan op de Engelse velden. Met de vorm zit het bovendien snor. Dat bewees hij afgelopen weekend nog met een sterke prestatie én doelpunt tegen Millwall.

Club zou volgens de laatste berichtgeving ook bereid zijn om ver te gaan voor de Noorse middenvelder. Volgens TV2 zou Blauw-Zwart zelfs een slordige 20 miljoen euro over hebben voor zijn komst. Dat bedrag lijkt wat overdreven, maar veel zullen de Bruggelingen er ook niet vanaf moeten zitten. Sheffield United staat immers niet te springen om zijn sterkhouder te laten gaan. En de Blades betaalden begin 2020 zelf nog tussen de 20 à 25 miljoen euro voor zijn komst.

EUROPEES VOETBAL
Maar volgens The Daily Express heeft Blauw-Zwart een grote joker achter de hand. Het Engelse medium wijst erop dat Sheffield vreest dat een speler van Berge's kaliber Europees voetbal wil spelen en dat kan Club hem uiteraard bieden in de Champions League. De Engelsen zouden een transfer dan ook niet op voorhand uitsluiten. Het genoemde medium bevestigt alvast dat de gesprekken lopen en dat de Belgische kampioen stevig doordrukt.

LEES OOK: Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Berge speelt in september voor Club Brugge ...

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

20
20
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

64
64
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

36
36
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

256
256
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

467
467
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

473
473
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

318
318
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

321
321
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

227
227
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

561
561
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

230
230
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

269
269
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

80
80
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

439
439
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

195
195
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

193
193
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

262
262
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

129
129
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws