'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

door
'Club Brugge heeft grote joker voor komst Berge'

Club Brugge is nog lang niet klaar op de zomerse transfermarkt. Aan uitgaande zijde is het onder meer uitkijken naar wat er met Noa Lang en Jack Hendry zal gebeuren. Daarnaast wil Blauw-Zwart zich ook nog zelf versterken en daarbij wordt Sander Berge genoemd als topdoelwit.


Hoewel een nieuwe spits hoog op het prioriteitenlijstje staat en ook defensieve versterking noodzakelijk lijkt, zou Blauw-Zwart dus vooral zijn zinnen hebben gezet op de komst van een nieuwe middenvelder. De meerwaarde van Berge staat dan ook buiten kijf. Bij KRC Genk bewees de Noorse international al dat hij probleemloos mee kan draaien aan de Belgische top en sindsdien heeft hij ook nog heel wat ervaring opgedaan op de Engelse velden. Met de vorm zit het bovendien snor. Dat bewees hij afgelopen weekend nog met een sterke prestatie én doelpunt tegen Millwall.

Club zou volgens de laatste berichtgeving ook bereid zijn om ver te gaan voor de Noorse middenvelder. Volgens TV2 zou Blauw-Zwart zelfs een slordige 20 miljoen euro over hebben voor zijn komst. Dat bedrag lijkt wat overdreven, maar veel zullen de Bruggelingen er ook niet vanaf moeten zitten. Sheffield United staat immers niet te springen om zijn sterkhouder te laten gaan. En de Blades betaalden begin 2020 zelf nog tussen de 20 à 25 miljoen euro voor zijn komst.

EUROPEES VOETBAL
Maar volgens The Daily Express heeft Blauw-Zwart een grote joker achter de hand. Het Engelse medium wijst erop dat Sheffield vreest dat een speler van Berge's kaliber Europees voetbal wil spelen en dat kan Club hem uiteraard bieden in de Champions League. De Engelsen zouden een transfer dan ook niet op voorhand uitsluiten. Het genoemde medium bevestigt alvast dat de gesprekken lopen en dat de Belgische kampioen stevig doordrukt.

LEES OOK: Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Berge speelt in september voor Club Brugge ...

Meest recent

Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

5
5
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

13
13
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

77
77
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

49
49
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

77
77
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

332
332
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

118
118
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

79
79
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

245
245
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

349
349
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

247
247
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

234
234
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

46
46
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

150
150
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

84
84
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

120
120
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

78
78
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

59
59
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

128
128
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

65
65
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

142
142
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

69
69
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

245
245
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

549
549
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

81
81

Meer sportnieuws