'United meteen mercato op na dramatische start'

door
'United meteen mercato op na dramatische start'

Een aantal Engelse topclubs maakte geen grootse indruk tijdens de openingsspeeldag, maar dé grootste teleurstelling was toch wel Manchester United. De Red Devils hadden gehoopt om een doorstart te kunnen nemen onder nieuwe coach Erik ten Hag. Maar de eerste officiële wedstrijd onder de Nederlander draaide uit op een nieuwe afgang.


United verloor op eigen veld immers met 1-2 van Brighton and Hove Albion, waar Leandro Trossard een sterke indruk achterliet. En ook het geleverde spel van United was bedroevend. De Engelse pers toonde zich dan ook vernietigend en op Old Trafford rolden de eerste fluitconcerten al van de tribunes. Om een complete crisis te voorkomen lijkt de clubleiding dan ook een tandje bij te steken op de transfermarkt.

Allereerst wil United het middenveld versterken, de combinatie Fred-Scott McTominay blijft immers voor problemen zorgen. Omdat topdoelwit Frenkie de Jong onhaalbaar lijkt, is het vizier nu gericht op Adrien Rabiot. Maandag geraakte zelfs bekend dat ManU al een akkoord heeft met Juventus over de Fransman. Maar een transfer is nog niet volledig rond. Zo wijst The Sun erop dat er nog persoonlijke voorwaarden gevonden moeten worden. En daarvoor zal United moeten samenzitten met Rabiot's moeder/zaakwaarnemer die in het verleden al een harde tante bleek aan de onderhandelingstafel.

EXTRA SPITS
Daarnaast is United op zoek naar een extra spits. En daarvoor zou men aan de mouw van Marko Arnautovic trekken. Men zou in de Oostenrijker een ideale stormram zien om achter de hand te houden wanneer er doorgedrukt moet worden. De Engelsen zouden zo'n 10 miljoen euro voor hem over hebben. Maar voorlopig is zijn huidige werkgever Bologna niet echt geneigd om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Dit Union is geen titelkandidaat ...

Meest recent

Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

80
80
Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

68
68
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

71
71
Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

48
48
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

192
192
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

66
66
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

118
118
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

198
198
Nieuwe miljoenendeal Genk: "Maar níét in de winter"

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

682
682
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

429
429
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

521
521
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

120
120
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

395
395
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

142
142
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

117
117
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

332
332
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

388
388
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

69
69
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

446
446
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

332
332
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

334
334
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

427
427
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

176
176
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

575
575
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

776
776

Meer sportnieuws