'United meteen mercato op na dramatische start'

door
'United meteen mercato op na dramatische start'

Een aantal Engelse topclubs maakte geen grootse indruk tijdens de openingsspeeldag, maar dé grootste teleurstelling was toch wel Manchester United. De Red Devils hadden gehoopt om een doorstart te kunnen nemen onder nieuwe coach Erik ten Hag. Maar de eerste officiële wedstrijd onder de Nederlander draaide uit op een nieuwe afgang.


United verloor op eigen veld immers met 1-2 van Brighton and Hove Albion, waar Leandro Trossard een sterke indruk achterliet. En ook het geleverde spel van United was bedroevend. De Engelse pers toonde zich dan ook vernietigend en op Old Trafford rolden de eerste fluitconcerten al van de tribunes. Om een complete crisis te voorkomen lijkt de clubleiding dan ook een tandje bij te steken op de transfermarkt.

Allereerst wil United het middenveld versterken, de combinatie Fred-Scott McTominay blijft immers voor problemen zorgen. Omdat topdoelwit Frenkie de Jong onhaalbaar lijkt, is het vizier nu gericht op Adrien Rabiot. Maandag geraakte zelfs bekend dat ManU al een akkoord heeft met Juventus over de Fransman. Maar een transfer is nog niet volledig rond. Zo wijst The Sun erop dat er nog persoonlijke voorwaarden gevonden moeten worden. En daarvoor zal United moeten samenzitten met Rabiot's moeder/zaakwaarnemer die in het verleden al een harde tante bleek aan de onderhandelingstafel.

EXTRA SPITS
Daarnaast is United op zoek naar een extra spits. En daarvoor zou men aan de mouw van Marko Arnautovic trekken. Men zou in de Oostenrijker een ideale stormram zien om achter de hand te houden wanneer er doorgedrukt moet worden. De Engelsen zouden zo'n 10 miljoen euro voor hem over hebben. Maar voorlopig is zijn huidige werkgever Bologna niet echt geneigd om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Dit Union is geen titelkandidaat ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

91
91
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

7
7
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

30
30
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

115
115
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

207
207
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

79
79
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

81
81
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

101
101
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

213
213
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

146
146
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

133
133
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

120
120
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

377
377
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

308
308
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

439
439
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

373
373
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

120
120
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

157
157
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

276
276
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

91
91
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

113
113
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

96
96
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

112
112
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

270
270
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws