'United meteen mercato op na dramatische start'

door
'United meteen mercato op na dramatische start'

Een aantal Engelse topclubs maakte geen grootse indruk tijdens de openingsspeeldag, maar dé grootste teleurstelling was toch wel Manchester United. De Red Devils hadden gehoopt om een doorstart te kunnen nemen onder nieuwe coach Erik ten Hag. Maar de eerste officiële wedstrijd onder de Nederlander draaide uit op een nieuwe afgang.


United verloor op eigen veld immers met 1-2 van Brighton and Hove Albion, waar Leandro Trossard een sterke indruk achterliet. En ook het geleverde spel van United was bedroevend. De Engelse pers toonde zich dan ook vernietigend en op Old Trafford rolden de eerste fluitconcerten al van de tribunes. Om een complete crisis te voorkomen lijkt de clubleiding dan ook een tandje bij te steken op de transfermarkt.

Allereerst wil United het middenveld versterken, de combinatie Fred-Scott McTominay blijft immers voor problemen zorgen. Omdat topdoelwit Frenkie de Jong onhaalbaar lijkt, is het vizier nu gericht op Adrien Rabiot. Maandag geraakte zelfs bekend dat ManU al een akkoord heeft met Juventus over de Fransman. Maar een transfer is nog niet volledig rond. Zo wijst The Sun erop dat er nog persoonlijke voorwaarden gevonden moeten worden. En daarvoor zal United moeten samenzitten met Rabiot's moeder/zaakwaarnemer die in het verleden al een harde tante bleek aan de onderhandelingstafel.

EXTRA SPITS
Daarnaast is United op zoek naar een extra spits. En daarvoor zou men aan de mouw van Marko Arnautovic trekken. Men zou in de Oostenrijker een ideale stormram zien om achter de hand te houden wanneer er doorgedrukt moet worden. De Engelsen zouden zo'n 10 miljoen euro voor hem over hebben. Maar voorlopig is zijn huidige werkgever Bologna niet echt geneigd om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dit Union is geen titelkandidaat ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

24
24
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

26
26
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

124
124
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

177
177
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

563
563
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

197
197
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

101
101
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

64
64
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

725
725
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

328
328
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws