'United meteen mercato op na dramatische start'

door
'United meteen mercato op na dramatische start'

Een aantal Engelse topclubs maakte geen grootse indruk tijdens de openingsspeeldag, maar dé grootste teleurstelling was toch wel Manchester United. De Red Devils hadden gehoopt om een doorstart te kunnen nemen onder nieuwe coach Erik ten Hag. Maar de eerste officiële wedstrijd onder de Nederlander draaide uit op een nieuwe afgang.


United verloor op eigen veld immers met 1-2 van Brighton and Hove Albion, waar Leandro Trossard een sterke indruk achterliet. En ook het geleverde spel van United was bedroevend. De Engelse pers toonde zich dan ook vernietigend en op Old Trafford rolden de eerste fluitconcerten al van de tribunes. Om een complete crisis te voorkomen lijkt de clubleiding dan ook een tandje bij te steken op de transfermarkt.

Allereerst wil United het middenveld versterken, de combinatie Fred-Scott McTominay blijft immers voor problemen zorgen. Omdat topdoelwit Frenkie de Jong onhaalbaar lijkt, is het vizier nu gericht op Adrien Rabiot. Maandag geraakte zelfs bekend dat ManU al een akkoord heeft met Juventus over de Fransman. Maar een transfer is nog niet volledig rond. Zo wijst The Sun erop dat er nog persoonlijke voorwaarden gevonden moeten worden. En daarvoor zal United moeten samenzitten met Rabiot's moeder/zaakwaarnemer die in het verleden al een harde tante bleek aan de onderhandelingstafel.

EXTRA SPITS
Daarnaast is United op zoek naar een extra spits. En daarvoor zou men aan de mouw van Marko Arnautovic trekken. Men zou in de Oostenrijker een ideale stormram zien om achter de hand te houden wanneer er doorgedrukt moet worden. De Engelsen zouden zo'n 10 miljoen euro voor hem over hebben. Maar voorlopig is zijn huidige werkgever Bologna niet echt geneigd om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Dit Union is geen titelkandidaat ...

Meest recent

'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

50
50
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

16
16
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

31
31
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

196
196
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

42
42
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

136
136
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

176
176
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

99
99
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

321
321
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

266
266
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

269
269
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

73
73
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

114
114
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

51
51
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

335
335
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

241
241
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

303
303
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

271
271
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

38
38
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

204
204
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

345
345
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

279
279
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

72
72
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

75
75

Meer sportnieuws