Engels pers vernietigend voor 'horror-show' United

door
Engels pers vernietigend voor 'horror-show' United

Een aantal Engelse topclubs maakte geen grootse indruk tijdens de openingsspeeldag, maar dé grootste teleurstelling was toch wel Manchester United. De Red Devils hadden gehoopt om een doorstart te kunnen nemen onder nieuwe coach Erik ten Hag. Maar de eerste officiële wedstrijd onder de Nederlander draaide uit op een nieuwe afgang.


United verloor op eigen veld immers met 1-2 van Brighton and Hove Albion, waar Leandro Trossard een sterke indruk achterliet. En ook het geleverde spel van United was bedroevend. Daags nadien tonen de Engelse media zich dan ook vernietigend. "De afgelopen jaren zijn er veel ontmoedigende dagen geweest voor United, maar weinig dagen waren zo ontmoedigend als deze", schrijft men bijvoorbeeld bij The Guardian, dat het heeft over een 'horrorstart'.

Bij BBC stelde men vast hoe United er in het tussenseizoen amper op vooruit is gegaan. "Een nieuw seizoen, dezelfde problemen voor Manchester United. Voor de aftrap heerste een gevoel van optimisme rond United. Erik ten Hag probeert zijn persoonlijkheid over te brengen aan zijn spelers, toch bleven veel van de oude problemen bestaan." The Sun heeft het dan weer over de 'Old Trafford Horror Show' en 'The Theatre of Screams'.

DEZELFDE SELECTIE
The Daily Mail tot slot, stelt dat de hoge verwachtingen voor de match niet op hun plaats waren. "Kijk naar eind vorig seizoen. Deze wanhopige vertoning hoort daar tussen. Met Ten Hag heeft United een nieuwe coach die het kan verbeteren, maar op dit moment heeft hij voor een groot deel dezelfde selectie als zijn voorgangers. Waarom zou je dan een ander resultaat verwachten?"

LEES OOK: Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

United gaat dit seizoen niet meedoen voor de titel ...

Meest recent

Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

11
11
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

267
267
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

61
61
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

26
26
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

234
234
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

81
81
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

480
480
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

418
418
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

345
345
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

52
52
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

939
939
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

248
248
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

431
431
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

76
76
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1111
1111
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

113
113
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

208
208
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

335
335
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

425
425
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

354
354
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

81
81
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

974
974
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

99
99

Meer sportnieuws