'Standard wil shoppen in PL, grootverdiener moet weg'

door
'Standard wil shoppen in PL, grootverdiener moet weg'

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen binnen. Dankzij twee strafschoppen van Selim Amallah, trokken de Rouches zondagmiddag aan het langste einde tegen Cercle Brugge: 2-0. Desondanks blijft de nood aan extra versterking behoorlijk hoog op Sclessin.


Zeker in de breedte moet er in komende weken nog één en ander bij komen, de wisselmogelijkheden van coach Ronny Deila blijven zeer beperkt. En ook wat extra kwaliteit in de aanvalslinie is geen overbodige luxe. Maar sinds vorige week hebben de Luikenaars een nieuwe troef op de mercato. De Ier Fergal Harkin is op 1 augustus immers officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken.

De Schotse aanvaller Mikey Johnston van Celtic Glasgow, de ex-club van Deila, wordt alvast gevolgd. Maar er lopen nog meer targets rond in het Verenigd Koninkrijk. Volgens La Dernière Heure staat ook Alex Mighten op de verlanglijst. Deze 20-jarige Engelse jeugd-international, met roots in de VS, komt momenteel uit voor Premier League-promovendus Nottingham Forrest. Daar zou de flankaanvaller echter op huurbasis mogen vertrekken.

TOPVERDIENER AVENATTI
Naast het aantrekken van versterking, zal Harkin ook een aantal uitgaande transfers moeten afronden. Die van Felipe Avenatti bijvoorbeeld. De Uruguayaanse aanvaller is weer terug na enkele huurbeurten, maar komt niet in de plannen van Deila voor. Ondertussen strijkt hij wel nog steeds één van de hoogste salarissen op. En dus moet een oplossing gevonden worden. KV Kortrijk, Beerschot en enkele tweedeklassers uit Spanje en Italië zouden alvast belangstelling hebben.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

🚀

Zonder extra versterking is Standard geen kandidaat voor de PO's ...

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

64
64
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

67
67
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

86
86
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

119
119
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

51
51
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

40
40
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

273
273
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

39
39
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

65
65
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

44
44
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

64
64
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

189
189
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

221
221
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

165
165
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

323
323
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

277
277
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

397
397

Meer sportnieuws