'Standard wil shoppen in PL, grootverdiener moet weg'

305 stemmen
'Standard wil shoppen in PL, grootverdiener moet weg'

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen binnen. Dankzij twee strafschoppen van Selim Amallah, trokken de Rouches zondagmiddag aan het langste einde tegen Cercle Brugge: 2-0. Desondanks blijft de nood aan extra versterking behoorlijk hoog op Sclessin.


Zeker in de breedte moet er in komende weken nog één en ander bij komen, de wisselmogelijkheden van coach Ronny Deila blijven zeer beperkt. En ook wat extra kwaliteit in de aanvalslinie is geen overbodige luxe. Maar sinds vorige week hebben de Luikenaars een nieuwe troef op de mercato. De Ier Fergal Harkin is op 1 augustus immers officieel van start gegaan als nieuwe sportieve baas. En nu hij de touwtjes in handen heeft, kunnen de transfersdossiers in een stroomversnelling geraken.

De Schotse aanvaller Mikey Johnston van Celtic Glasgow, de ex-club van Deila, wordt alvast gevolgd. Maar er lopen nog meer targets rond in het Verenigd Koninkrijk. Volgens La Dernière Heure staat ook Alex Mighten op de verlanglijst. Deze 20-jarige Engelse jeugd-international, met roots in de VS, komt momenteel uit voor Premier League-promovendus Nottingham Forrest. Daar zou de flankaanvaller echter op huurbasis mogen vertrekken.

TOPVERDIENER AVENATTI
Naast het aantrekken van versterking, zal Harkin ook een aantal uitgaande transfers moeten afronden. Die van Felipe Avenatti bijvoorbeeld. De Uruguayaanse aanvaller is weer terug na enkele huurbeurten, maar komt niet in de plannen van Deila voor. Ondertussen strijkt hij wel nog steeds één van de hoogste salarissen op. En dus moet een oplossing gevonden worden. KV Kortrijk, Beerschot en enkele tweedeklassers uit Spanje en Italië zouden alvast belangstelling hebben.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

🚀

Zonder extra versterking is Standard geen kandidaat voor de PO's ...

Meest recent

België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

53
53
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

239
239
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

59
59
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

56
56
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

189
189
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

69
69
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

25
25
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

59
59
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

143
143
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

291
291
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

29
29
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

191
191
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

38
38
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

362
362
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

497
497
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

393
393
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

726
726
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

262
262
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

372
372
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

178
178
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

613
613
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

670
670
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

465
465
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

706
706

Meer sportnieuws