'Genk gaat los op mercato: drie aanwinsten onderweg'

430 stemmen
'Genk gaat los op mercato: drie aanwinsten onderweg'

Terwijl coach Wouter Vrancken en zijn manschappen een meer dan behoorlijke competitiestart hebben genomen, maakt Head of Football Dimitri De Condé zich op voor een druk slot van de mercato bij KRC Genk. Zo liggen nog een aantal uitgaande dossiers op zijn bureau. Maar Racing wil zich vooral ook zelf verder versterken.


De transfer van Cyriel Dessers lijkt in een afrondende fase te zitten. Volgens de laatste berichten reist hij maandag door naar Italië om zijn medische proeven af te leggen bij US Cremonese. Hij zou Genk zo'n 6.5 miljoen euro opbrengen. Daarnaast wacht ook Theo Bongonda op zijn transfer. Vermits hij nu al weken in de B-kern verkommert, mag Racing de jackpot voor hem wel vergeten. Maar eerder deze zomer konden Junya Ito en Kristian Thorstvedt de clubkas al met een slordige 20 miljoen euro spijzen.

Aan inkomsten dus geen gebrek. Maar een deel daarvan zal in de komende weken meteen gespendeerd worden. Zo geraakte zondag bekend dat Genk op punt staat om de inkomende transfers van Rasmus Carstensen en Matias Galarza af te ronden---------. De Deense vleugelback en Argentijnse middenvelder komen over van respectievelijk Silkeborg IF en Argentinos Juniors. Zij zouden 3 en 6 miljoen euro kosten.

AANVALLENDE VERSTERKING
Maar daar blijft het niet bij, ook het aanvallende compartiment kan nog extra mankracht gebruiken. Naast het wegvallen van Dessers en Ito, moet Genk het immers ook maanden zonder de geblesseerde Luca Oyen doen. In afwachting van directe versterking, zou de club volgens Het Laatste Nieuws werk maken van een nieuwe spits die in eerste instantie met de beloften zal aantreden in de Challenger Pro League. Daarvoor zou Genk zijn vizier hebben gericht op de 19-jarige Nigeriaan Victory Beniangba (Young Boys Football Academy).

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Genk is op dit moment ...

Meest recent

Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

5
5
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

95
95
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

172
172
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

85
85
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

62
62
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

60
60
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

91
91
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

413
413
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

251
251
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

172
172
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

172
172
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

46
46
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

93
93
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

948
948
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

504
504
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

215
215
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

72
72
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

307
307
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

117
117
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

203
203
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167

Meer sportnieuws