'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

504 stemmen
'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

KRC Genk heeft zaterdagavond tegen Eupen zijn tweede opeenvolgende overwinning geboekt. Met zes op negen kan Wouter Vrancken dus terugblikken op een meer dan degelijke start van zijn avontuur als hoofdtrainer in de Cegeka Arena. En dat terwijl er nog versterking onderweg is.


Racing nam deze zomer al afscheid van Kristian Thorstvedt en Junya Ito, daarnaast staat met Cyriel Dessers (US Cremonese) nog een andere sterkhouder op vertrekken. Theo Bongonda vertoeft dan weer in de B-kern in afwachting van een transfer. Bovendien deed Genk ook Neto Borges, Stephen Odey en Iké Ugbo van de hand, al speelden zij geen hoofdrol in de sportieve plannen.

Aan uitgaande transfers dus geen gebrek, maar er moet natuurlijk ook versterking volgen. Met Nicolas Castro werd tot dusver nog maar één directe aanwinst vastgelegd. Daar lijkt echter snel verandering in te gaan komen. Zo staat Genk dicht bij de komst van de Deense vleugelback Rasmus Carstensen. Eerder deze week kondigde zijn werkgever Silkeborg IF al aan dat de 21-jarige op vertrekken stond. En volgens Het Nieuwsblad is inmiddels ook een akkoord gevonden.

EXTRA MIDDENVELDER
Racing zou zo'n 3 miljoen euro neertellen voor Carstensen, die mogelijk maandag al officieel wordt aangekondigd. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt HNB dat ook een nieuwe middenvelder op komst is. De Argentijn Matias Galarza zou de overstap maken van Argentinos Juniors. Het 20-jarige talent uit Argentinië zou zo'n 6 miljoen euro kosten. De verwachting is dat Genk na het vertrek van Dessers ook de aanvalslinie van nog wat extra kwaliteit zal voorzien.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Genk gaat dit seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

5
5
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

12
12
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

64
64
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

256
256
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

82
82
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

338
338
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

268
268
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

185
185
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

142
142
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

100
100
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

234
234
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

384
384
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

639
639
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

491
491
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

422
422
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

105
105
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

889
889
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

84
84
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

347
347
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

72
72
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

151
151
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

471
471
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

124
124
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

78
78

Meer sportnieuws