'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

door
'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

KRC Genk heeft zaterdagavond tegen Eupen zijn tweede opeenvolgende overwinning geboekt. Met zes op negen kan Wouter Vrancken dus terugblikken op een meer dan degelijke start van zijn avontuur als hoofdtrainer in de Cegeka Arena. En dat terwijl er nog versterking onderweg is.


Racing nam deze zomer al afscheid van Kristian Thorstvedt en Junya Ito, daarnaast staat met Cyriel Dessers (US Cremonese) nog een andere sterkhouder op vertrekken. Theo Bongonda vertoeft dan weer in de B-kern in afwachting van een transfer. Bovendien deed Genk ook Neto Borges, Stephen Odey en Iké Ugbo van de hand, al speelden zij geen hoofdrol in de sportieve plannen.

Aan uitgaande transfers dus geen gebrek, maar er moet natuurlijk ook versterking volgen. Met Nicolas Castro werd tot dusver nog maar één directe aanwinst vastgelegd. Daar lijkt echter snel verandering in te gaan komen. Zo staat Genk dicht bij de komst van de Deense vleugelback Rasmus Carstensen. Eerder deze week kondigde zijn werkgever Silkeborg IF al aan dat de 21-jarige op vertrekken stond. En volgens Het Nieuwsblad is inmiddels ook een akkoord gevonden.

EXTRA MIDDENVELDER
Racing zou zo'n 3 miljoen euro neertellen voor Carstensen, die mogelijk maandag al officieel wordt aangekondigd. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt HNB dat ook een nieuwe middenvelder op komst is. De Argentijn Matias Galarza zou de overstap maken van Argentinos Juniors. Het 20-jarige talent uit Argentinië zou zo'n 6 miljoen euro kosten. De verwachting is dat Genk na het vertrek van Dessers ook de aanvalslinie van nog wat extra kwaliteit zal voorzien.

LEES OOK: Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

Genk gaat dit seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

147
147
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

13
13
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

109
109
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

110
110
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

56
56
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

162
162
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

14
14
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

58
58
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

308
308
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

119
119
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

179
179
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

90
90
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

316
316
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

185
185
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

159
159
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

474
474
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

156
156
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

163
163
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

263
263
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

278
278
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

389
389
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

140
140
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189

Meer sportnieuws