'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

door
'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

KRC Genk heeft zaterdagavond tegen Eupen zijn tweede opeenvolgende overwinning geboekt. Met zes op negen kan Wouter Vrancken dus terugblikken op een meer dan degelijke start van zijn avontuur als hoofdtrainer in de Cegeka Arena. En dat terwijl er nog versterking onderweg is.


Racing nam deze zomer al afscheid van Kristian Thorstvedt en Junya Ito, daarnaast staat met Cyriel Dessers (US Cremonese) nog een andere sterkhouder op vertrekken. Theo Bongonda vertoeft dan weer in de B-kern in afwachting van een transfer. Bovendien deed Genk ook Neto Borges, Stephen Odey en Iké Ugbo van de hand, al speelden zij geen hoofdrol in de sportieve plannen.

Aan uitgaande transfers dus geen gebrek, maar er moet natuurlijk ook versterking volgen. Met Nicolas Castro werd tot dusver nog maar één directe aanwinst vastgelegd. Daar lijkt echter snel verandering in te gaan komen. Zo staat Genk dicht bij de komst van de Deense vleugelback Rasmus Carstensen. Eerder deze week kondigde zijn werkgever Silkeborg IF al aan dat de 21-jarige op vertrekken stond. En volgens Het Nieuwsblad is inmiddels ook een akkoord gevonden.

EXTRA MIDDENVELDER
Racing zou zo'n 3 miljoen euro neertellen voor Carstensen, die mogelijk maandag al officieel wordt aangekondigd. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt HNB dat ook een nieuwe middenvelder op komst is. De Argentijn Matias Galarza zou de overstap maken van Argentinos Juniors. Het 20-jarige talent uit Argentinië zou zo'n 6 miljoen euro kosten. De verwachting is dat Genk na het vertrek van Dessers ook de aanvalslinie van nog wat extra kwaliteit zal voorzien.

LEES OOK: El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Genk gaat dit seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

25
25
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

18
18
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

36
36
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

18
18
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

141
141
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

223
223
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

177
177
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

184
184
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

346
346
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

56
56
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

195
195
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

170
170
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

143
143
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

380
380
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

753
753
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

104
104
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

32
32
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

85
85
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

57
57
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

50
50
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

189
189
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

327
327
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

137
137

Meer sportnieuws