'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

504 stemmen
'Genk telt miljoenen neer voor transferdubbelslag'

KRC Genk heeft zaterdagavond tegen Eupen zijn tweede opeenvolgende overwinning geboekt. Met zes op negen kan Wouter Vrancken dus terugblikken op een meer dan degelijke start van zijn avontuur als hoofdtrainer in de Cegeka Arena. En dat terwijl er nog versterking onderweg is.


Racing nam deze zomer al afscheid van Kristian Thorstvedt en Junya Ito, daarnaast staat met Cyriel Dessers (US Cremonese) nog een andere sterkhouder op vertrekken. Theo Bongonda vertoeft dan weer in de B-kern in afwachting van een transfer. Bovendien deed Genk ook Neto Borges, Stephen Odey en Iké Ugbo van de hand, al speelden zij geen hoofdrol in de sportieve plannen.

Aan uitgaande transfers dus geen gebrek, maar er moet natuurlijk ook versterking volgen. Met Nicolas Castro werd tot dusver nog maar één directe aanwinst vastgelegd. Daar lijkt echter snel verandering in te gaan komen. Zo staat Genk dicht bij de komst van de Deense vleugelback Rasmus Carstensen. Eerder deze week kondigde zijn werkgever Silkeborg IF al aan dat de 21-jarige op vertrekken stond. En volgens Het Nieuwsblad is inmiddels ook een akkoord gevonden.

EXTRA MIDDENVELDER
Racing zou zo'n 3 miljoen euro neertellen voor Carstensen, die mogelijk maandag al officieel wordt aangekondigd. Maar daar blijft het niet bij. Zo meldt HNB dat ook een nieuwe middenvelder op komst is. De Argentijn Matias Galarza zou de overstap maken van Argentinos Juniors. Het 20-jarige talent uit Argentinië zou zo'n 6 miljoen euro kosten. De verwachting is dat Genk na het vertrek van Dessers ook de aanvalslinie van nog wat extra kwaliteit zal voorzien.

LEES OOK: 'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

Genk gaat dit seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

16
16
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

84
84
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

84
84
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

86
86
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

174
174
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

316
316
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

44
44
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

167
167
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

111
111
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

223
223
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

117
117
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

369
369
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

163
163
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

146
146
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

290
290
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

129
129
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

242
242
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

697
697
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

146
146
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

733
733
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

318
318
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

715
715
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

204
204
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

469
469
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

229
229

Meer sportnieuws