United blijft ziek: Ten Hag start met afgang in Premier League

door
United blijft ziek: Ten Hag start met afgang in Premier League

Voor Manchester United is het nieuwe tijdperk onder coach Erik ten Hag officieel van start gegaan met een behoorlijke afgang. Zo gingen de Mancunians tijdens de openingsspeeldag van de Premier League meteen pijnlijk onderuit op eigen veld. Het Brighton van basisspeler Leandro Trossard zorgde voor een verrassende 1-2-zege op Old Trafford.


Voor zijn eerste PL-match als hoofdcoach van United, besloot Ten Hag om Cristiano Ronaldo niet in zijn basiself op te nemen. De Portugese superster keek van op de bank toe hoe zijn ploeg het lastig had om tot kansen te komen. En ook defensief gezien staat de ploeg van Ten Hag zeker nog niet op punt. Zo stond Pascal Groß helemaal vrij om een goede actie, die werd opgezet door Trossard, binnen te werken. En de Duitse flankspeler scoorde nog voor rust zijn tweede van de middag.

United moest dus reageren, waarop Ronaldo zijn entree maakte. Veel kreeg de Portugees echter niet klaar. Het zal goed zijn voor hem als er duidelijkheid komt rond zijn toekomst. De thuisploeg kon wel nog voor de aansluitingstreffer zorgen na een scrimmage voor doel, maar daar bleef het uiteindelijk ook bij. United loopt dus meteen averij op ten opzichte van verschillende concurrenten. Ten Hag heeft een pak werk op te knappen.

GOAL CASTAGNE NIET VOLDOENDE
Ook Leicester City slaagde er niet in om zijn seizoen te openen met een thuiszege. Tegen Brentford gingen de Foxes nochtans voortvarend van start. Het was Rode Duivel Timothy Castagne die de score opende na een corner. En vlak na rust maakte Kiernan Dewsbury-Hall er zelfs 2-0 van. Via Ivan Toney en Josh Dasilva sleepte Brentford echter alsnog een punt uit de brand: 2-2.

LEES OOK: Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

United gaat ook dit seizoen niet meedoen voor de titel ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

34
34
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

55
55
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

97
97
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

66
66
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

51
51
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

51
51
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

83
83
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

196
196
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

162
162
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

143
143
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

69
69
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

65
65
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

131
131
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

188
188
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

275
275
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

157
157
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

103
103
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

207
207
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

396
396
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

528
528
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

138
138
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

283
283

Meer sportnieuws