United blijft ziek: Ten Hag start met afgang in Premier League

158 stemmen
United blijft ziek: Ten Hag start met afgang in Premier League

Voor Manchester United is het nieuwe tijdperk onder coach Erik ten Hag officieel van start gegaan met een behoorlijke afgang. Zo gingen de Mancunians tijdens de openingsspeeldag van de Premier League meteen pijnlijk onderuit op eigen veld. Het Brighton van basisspeler Leandro Trossard zorgde voor een verrassende 1-2-zege op Old Trafford.


Voor zijn eerste PL-match als hoofdcoach van United, besloot Ten Hag om Cristiano Ronaldo niet in zijn basiself op te nemen. De Portugese superster keek van op de bank toe hoe zijn ploeg het lastig had om tot kansen te komen. En ook defensief gezien staat de ploeg van Ten Hag zeker nog niet op punt. Zo stond Pascal Groß helemaal vrij om een goede actie, die werd opgezet door Trossard, binnen te werken. En de Duitse flankspeler scoorde nog voor rust zijn tweede van de middag.

United moest dus reageren, waarop Ronaldo zijn entree maakte. Veel kreeg de Portugees echter niet klaar. Het zal goed zijn voor hem als er duidelijkheid komt rond zijn toekomst. De thuisploeg kon wel nog voor de aansluitingstreffer zorgen na een scrimmage voor doel, maar daar bleef het uiteindelijk ook bij. United loopt dus meteen averij op ten opzichte van verschillende concurrenten. Ten Hag heeft een pak werk op te knappen.

GOAL CASTAGNE NIET VOLDOENDE
Ook Leicester City slaagde er niet in om zijn seizoen te openen met een thuiszege. Tegen Brentford gingen de Foxes nochtans voortvarend van start. Het was Rode Duivel Timothy Castagne die de score opende na een corner. En vlak na rust maakte Kiernan Dewsbury-Hall er zelfs 2-0 van. Via Ivan Toney en Josh Dasilva sleepte Brentford echter alsnog een punt uit de brand: 2-2.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

United gaat ook dit seizoen niet meedoen voor de titel ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

9
9
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

14
14
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

14
14
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

58
58
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

48
48
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

62
62
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

49
49
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

75
75
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

25
25
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

79
79
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

134
134
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

213
213
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

485
485
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

58
58
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

416
416
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

832
832
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

351
351
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

677
677
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

581
581
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

174
174
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

369
369

Meer sportnieuws