Deila behoudt vertrouwen, Cercle wisselt van spits

30 stemmen
Deila behoudt vertrouwen, Cercle wisselt van spits

Standard is nog steeds op zoek naar de eerste officiële zege onder het bewind van de nieuwe eigenaars. De Rouches hopen daar zondagmiddag verandering in te brengen tegen Cercle Brugge, dat vorige week nog Anderlecht over de knie legde. Scheidsrechter Erik Lambrechts fluit de partij op Sclessin om 13u30 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Standard verloor vorig weekend met 3-1 op het veld van KRC Genk en liet toen niet bepaald een grootse indruk achter. Er werd dan ook verwacht dat coach Deila een aantal wijzigingen zou doorvoeren. Maar de Noorse trainer kiest resoluut voor dezelfde basiself.

De Luikenaars zullen het dus vooral van hun sterke driehoek op het middenveld moeten hebben met Amallah, Raskin en Cimirot. Voor doelpunten wordt dan weer vooral richting Dragus gekeken, die vorig weekend nog goed was voor een fraaie treffer.

DENKEY ALS SPITS
Bij de bezoekers moet coach Thalhammer het zonder de geblesseerde Miangue doen. Popovic is er wel terug bij na zijn schorsing en start ook in de basis ten koste van Utkus. Voorin krijgt Denkey dan weer de voorkeur op Ueda. Verder kiest de Oostenrijkse trainer voor dezelfde starters als een week geleden tegen Anderlecht.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
126

Wie wint?

Meest recent

'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

0
0
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

51
51
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

34
34
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

52
52
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

43
43
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

23
23
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

126
126
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

42
42
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

199
199
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

88
88
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

192
192
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

278
278
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

173
173
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

866
866
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1136
1136
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

389
389
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

188
188
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

260
260
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

204
204
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

60
60
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

165
165
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

91
91
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

191
191

Meer sportnieuws