'Mertens krijg topvoorstel: privéchauffeur én vliegtuigreizen'

1444 stemmen
'Mertens krijg topvoorstel: privéchauffeur én vliegtuigreizen'

Na jaren van successen is een einde gekomen aan de samenwerking tussen SSC Napoli en Dries Mertens. De onderhandelingen omtrent een contractverlenging van de Rode Duivel liepen al een tijdje bijzonder moeizaam en werden uiteindelijk stopgezet. De vraag is nu waar hij zijn carrière zal verder zetten.


Lange tijd had het er alle schijn van dat Mertens zijn overeenkomst in Napels toch zou verlengen. Er vond een uitgebreid onderhoud plaats met preses Aurelio De Laurentiis en de speler wou absoluut in de Italiaanse havenstad blijven. Maar Napoli wou enkel verlengen indien Mertens akkoord ging met een bijzonder groot salarisoffer. En hoewel de aanvaller ook bereid was om in te leveren, bleef de kloof tussen beide partijen te groot.

Nadat Napoli de breuk eerder al officieel had aangekondigd, nam de aanvaller woensdag ook zelf afscheid in een video-boodschap. Vraag is nu waar zijn sportieve toekomst ligt. Verschillende ploegen passeerden in de voorbije weken de revue, maar de laatste dagen weerklinkt de naam van Galatasaray steeds luider. De Turkse grootmacht eindigde vorig seizoen op een dramatische 13de plaats en wil de terugweg naar de top inzetten. De club uit Istanbul zou dan ook bereid zijn om ver te gaan.

ROYAAL VOORSTEL
Zo maakte transferautoriteit Gianluca Di Marzio de vermeende details van het voorstel bekend. Galatasaray zou hem een netto-jaarsalaris van 4 miljoen euro aanbieden. Daar komen nog een aantal bonussen bovenop. En het contract wordt automatisch aan minstens dezelfde voorwaarden verlengd in geval van kwalificatie voor de Champions League.

Daar komen ook heel wat andere voordelen bovenop. Zo wordt voor hem een woonst voorzien en krijgt hij een eigen chauffeur ter beschikking. Nog een opvallende extra: in het contract zouden een 30-tal vliegtickets van Turkish Airlines naar Brussel of Napels worden opgenomen. Op die manier kan hij ook tijdens het seizoen voldoende op en af reizen.

LEES OOK: 'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Mertens kan beter voor een sportief mooier project gaan ...

Meest recent

Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

5
5
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

35
35
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

22
22
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

278
278
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

216
216
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

113
113
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

28
28
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

387
387
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

777
777
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

81
81
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

501
501
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

311
311
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

267
267
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

346
346
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

225
225
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

380
380
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

601
601
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

420
420
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

69
69
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

850
850
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

396
396
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

57
57
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

620
620
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

566
566

Meer sportnieuws