'Mertens krijg topvoorstel: privéchauffeur én vliegtuigreizen'

door
'Mertens krijg topvoorstel: privéchauffeur én vliegtuigreizen'

Na jaren van successen is een einde gekomen aan de samenwerking tussen SSC Napoli en Dries Mertens. De onderhandelingen omtrent een contractverlenging van de Rode Duivel liepen al een tijdje bijzonder moeizaam en werden uiteindelijk stopgezet. De vraag is nu waar hij zijn carrière zal verder zetten.


Lange tijd had het er alle schijn van dat Mertens zijn overeenkomst in Napels toch zou verlengen. Er vond een uitgebreid onderhoud plaats met preses Aurelio De Laurentiis en de speler wou absoluut in de Italiaanse havenstad blijven. Maar Napoli wou enkel verlengen indien Mertens akkoord ging met een bijzonder groot salarisoffer. En hoewel de aanvaller ook bereid was om in te leveren, bleef de kloof tussen beide partijen te groot.

Nadat Napoli de breuk eerder al officieel had aangekondigd, nam de aanvaller woensdag ook zelf afscheid in een video-boodschap. Vraag is nu waar zijn sportieve toekomst ligt. Verschillende ploegen passeerden in de voorbije weken de revue, maar de laatste dagen weerklinkt de naam van Galatasaray steeds luider. De Turkse grootmacht eindigde vorig seizoen op een dramatische 13de plaats en wil de terugweg naar de top inzetten. De club uit Istanbul zou dan ook bereid zijn om ver te gaan.

ROYAAL VOORSTEL
Zo maakte transferautoriteit Gianluca Di Marzio de vermeende details van het voorstel bekend. Galatasaray zou hem een netto-jaarsalaris van 4 miljoen euro aanbieden. Daar komen nog een aantal bonussen bovenop. En het contract wordt automatisch aan minstens dezelfde voorwaarden verlengd in geval van kwalificatie voor de Champions League.

Daar komen ook heel wat andere voordelen bovenop. Zo wordt voor hem een woonst voorzien en krijgt hij een eigen chauffeur ter beschikking. Nog een opvallende extra: in het contract zouden een 30-tal vliegtickets van Turkish Airlines naar Brussel of Napels worden opgenomen. Op die manier kan hij ook tijdens het seizoen voldoende op en af reizen.

LEES OOK: Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Mertens kan beter voor een sportief mooier project gaan ...

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

142
142
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

49
49
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

234
234
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

382
382
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

61
61
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

46
46
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

32
32
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

272
272
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

386
386
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

219
219
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

78
78
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

63
63
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

348
348
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

194
194
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

294
294
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

191
191
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

123
123
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

185
185
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

105
105
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

222
222
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

96
96
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

145
145
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

123
123
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

176
176

Meer sportnieuws