'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

door
'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

Voor AA Gent is het seizoen niet begonnen zoals gehoopt. Het verloor de Supercup tegen Club Brugge en wacht ook in de competitie nog op zijn eerste zege, want het raakte in zijn eerste twee wedstrijden tegen Standard en STVV telkens niet verder dan een gelijkspel. Bovendien wordt de ploeg van Hein Vanhaezebrouck niet gespaard van blessureleed.


Tegen STVV viel Tarik Tissoudali uit met een zware knieblessure, die hem een halfjaar aan de kant zal houden en hem dus een transfer én het WK kost. Bovendien Vanhaezebrouck dit seizoen ook nog geen beroep doen op Vadis Odjidja, die in de eerste twee matchen de selectie niet haalde en vorig weekend de hele match op de bank bleef.

De coach trok dan ook al aan de alarmbel en stelde vast dat de spoeling in de offensieve sector zeer dun is, vooral wat betreft creatieve spelers. Dat euvel wil Gent nu volgens Het Nieuwsblad op zeer opmerkelijke wijze verhelpen. Ze zouden namelijk alsnog een nieuw contractvoorstel gedaan hebben aan Roman Bezus. De Oekraïense spelmaker had de Ghelamco Arena nochtans begin juli verlaten na het verstrijken van zijn overeenkomst.

SPEELMINUTEN
Bezus zit nog steeds zonder club na zijn initiële vertrek en neemt het Gentse voorstal dan ook in beraad. Hij zou wel nog concrete interesse genieten van een buitenlandse club. Op zijn 31ste zou de offensieve middenvelder echter vooral willen spelen, terwijl hij de voorbije jaren bij Gent vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

Zou Bezus terughalen een goede zet zijn van Gent?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

83
83
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

30
30
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

180
180
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

62
62
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

123
123
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

108
108
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

95
95
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

286
286
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

114
114
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

506
506
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

172
172
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

177
177
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

208
208
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

303
303
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

198
198
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

361
361
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

427
427
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

181
181
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

194
194
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

120
120
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

257
257

Meer sportnieuws