'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

door
'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

Voor AA Gent is het seizoen niet begonnen zoals gehoopt. Het verloor de Supercup tegen Club Brugge en wacht ook in de competitie nog op zijn eerste zege, want het raakte in zijn eerste twee wedstrijden tegen Standard en STVV telkens niet verder dan een gelijkspel. Bovendien wordt de ploeg van Hein Vanhaezebrouck niet gespaard van blessureleed.


Tegen STVV viel Tarik Tissoudali uit met een zware knieblessure, die hem een halfjaar aan de kant zal houden en hem dus een transfer én het WK kost. Bovendien Vanhaezebrouck dit seizoen ook nog geen beroep doen op Vadis Odjidja, die in de eerste twee matchen de selectie niet haalde en vorig weekend de hele match op de bank bleef.

De coach trok dan ook al aan de alarmbel en stelde vast dat de spoeling in de offensieve sector zeer dun is, vooral wat betreft creatieve spelers. Dat euvel wil Gent nu volgens Het Nieuwsblad op zeer opmerkelijke wijze verhelpen. Ze zouden namelijk alsnog een nieuw contractvoorstel gedaan hebben aan Roman Bezus. De Oekraïense spelmaker had de Ghelamco Arena nochtans begin juli verlaten na het verstrijken van zijn overeenkomst.

SPEELMINUTEN
Bezus zit nog steeds zonder club na zijn initiële vertrek en neemt het Gentse voorstal dan ook in beraad. Hij zou wel nog concrete interesse genieten van een buitenlandse club. Op zijn 31ste zou de offensieve middenvelder echter vooral willen spelen, terwijl hij de voorbije jaren bij Gent vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

Zou Bezus terughalen een goede zet zijn van Gent?

Meest recent

Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

4
4
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

30
30
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

48
48
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

65
65
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

85
85
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

132
132
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

108
108
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

402
402
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

479
479
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

88
88
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

251
251
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

87
87
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

165
165
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

421
421
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

244
244
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

175
175
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

281
281
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

419
419
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

171
171
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

355
355
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

165
165
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

100
100
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

507
507
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

479
479
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

248
248

Meer sportnieuws