'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

door
'AA Gent grijpt bizar in na uitvallen Tissoudali en Odjidja'

Voor AA Gent is het seizoen niet begonnen zoals gehoopt. Het verloor de Supercup tegen Club Brugge en wacht ook in de competitie nog op zijn eerste zege, want het raakte in zijn eerste twee wedstrijden tegen Standard en STVV telkens niet verder dan een gelijkspel. Bovendien wordt de ploeg van Hein Vanhaezebrouck niet gespaard van blessureleed.


Tegen STVV viel Tarik Tissoudali uit met een zware knieblessure, die hem een halfjaar aan de kant zal houden en hem dus een transfer én het WK kost. Bovendien Vanhaezebrouck dit seizoen ook nog geen beroep doen op Vadis Odjidja, die in de eerste twee matchen de selectie niet haalde en vorig weekend de hele match op de bank bleef.

De coach trok dan ook al aan de alarmbel en stelde vast dat de spoeling in de offensieve sector zeer dun is, vooral wat betreft creatieve spelers. Dat euvel wil Gent nu volgens Het Nieuwsblad op zeer opmerkelijke wijze verhelpen. Ze zouden namelijk alsnog een nieuw contractvoorstel gedaan hebben aan Roman Bezus. De Oekraïense spelmaker had de Ghelamco Arena nochtans begin juli verlaten na het verstrijken van zijn overeenkomst.

SPEELMINUTEN
Bezus zit nog steeds zonder club na zijn initiële vertrek en neemt het Gentse voorstal dan ook in beraad. Hij zou wel nog concrete interesse genieten van een buitenlandse club. Op zijn 31ste zou de offensieve middenvelder echter vooral willen spelen, terwijl hij de voorbije jaren bij Gent vooral vrede moest nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Zou Bezus terughalen een goede zet zijn van Gent?

Meest recent

Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

18
18
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

75
75
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

34
34
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

51
51
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

110
110
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

66
66
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

37
37
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

274
274
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

116
116
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

84
84
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

19
19
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

8
8
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

261
261
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

678
678
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

536
536
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

335
335
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1707
1707
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

62
62
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

217
217
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

69
69
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

405
405
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

207
207
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

333
333
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

351
351
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

191
191

Meer sportnieuws