'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

door
'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

De transfermarkt is nog een maand open en het lijkt erop dat in die periode nog een aantal Rode Duivels van club zullen wisselen. Charles De Ketelaere heeft zijn overgang naar AC Milan deze week eindelijk helemaal afgerond, terwijl enkele dagen daarvoor Orel Mangala voorgesteld werd bij Nottingham Forest. Intussen lijken er ook nog transfers in de pijplijn te zitten voor Amadou Onana en Wout Faes.


Die laatste lijkt na twee jaar bij Stade Reims klaar voor een stap hogerop. De centrale verdediger groeide na een wisselvallig eerste seizoen uit tot een absolute sterkhouder bij de Franse eersteklasser en Roberto Martinez beloonde hem voor zijn evolutie met zijn eerste selecties voor de Rode Duivel. In juni pakte Faes tegen Polen ook zijn eerste cap.

Die nieuwe status als international kan de 24-jarige nu ook verzilveren en het lijkt erop dat zijn toekomst in de Serie A zal liggen. Torino zou doordrukken voor de komst van Faes, maar zij zouden niet de enige Italiaanse gegadigde zijn. De lokale journalist Nicolo Schira stelt immers dat ook Fiorentina de gesprekken over een transfer aangeknoopt zou hebben.

EUROPEES VOETBAL
La Viola heeft alvast het voordeel ten opzichte van Torino dat ze Faes ook met Europees voetbal kunnen verleiden. Ze eindigden vorig seizoen immers als zevende in de Serie A en wisten daarmee een ticket voor de Conference League af te dwingen. Daarin moeten ze enkel de play-off tegen FC Twente of het Servische Cuckaricki zien te overleven om de groepsfase te halen.


LEES OOK: Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Wat zou de beste keuze zijn voor Faes?

Meest recent

Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

23
23
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

95
95
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

40
40
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

58
58
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

60
60
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

90
90
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

256
256
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

200
200
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

331
331
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

380
380
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

102
102
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

169
169
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

156
156
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

124
124
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

302
302
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

990
990
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

401
401
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

298
298
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

813
813
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

232
232
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

765
765
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

505
505
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156

Meer sportnieuws