'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

55 stemmen
'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

De transfermarkt is nog een maand open en het lijkt erop dat in die periode nog een aantal Rode Duivels van club zullen wisselen. Charles De Ketelaere heeft zijn overgang naar AC Milan deze week eindelijk helemaal afgerond, terwijl enkele dagen daarvoor Orel Mangala voorgesteld werd bij Nottingham Forest. Intussen lijken er ook nog transfers in de pijplijn te zitten voor Amadou Onana en Wout Faes.


Die laatste lijkt na twee jaar bij Stade Reims klaar voor een stap hogerop. De centrale verdediger groeide na een wisselvallig eerste seizoen uit tot een absolute sterkhouder bij de Franse eersteklasser en Roberto Martinez beloonde hem voor zijn evolutie met zijn eerste selecties voor de Rode Duivel. In juni pakte Faes tegen Polen ook zijn eerste cap.

Die nieuwe status als international kan de 24-jarige nu ook verzilveren en het lijkt erop dat zijn toekomst in de Serie A zal liggen. Torino zou doordrukken voor de komst van Faes, maar zij zouden niet de enige Italiaanse gegadigde zijn. De lokale journalist Nicolo Schira stelt immers dat ook Fiorentina de gesprekken over een transfer aangeknoopt zou hebben.

EUROPEES VOETBAL
La Viola heeft alvast het voordeel ten opzichte van Torino dat ze Faes ook met Europees voetbal kunnen verleiden. Ze eindigden vorig seizoen immers als zevende in de Serie A en wisten daarmee een ticket voor de Conference League af te dwingen. Daarin moeten ze enkel de play-off tegen FC Twente of het Servische Cuckaricki zien te overleven om de groepsfase te halen.


LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Wat zou de beste keuze zijn voor Faes?

Meest recent

Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

18
18
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

46
46
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

142
142
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

238
238
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

240
240
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

74
74
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

511
511
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

62
62
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

236
236
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

50
50
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

91
91
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

393
393
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

131
131
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

110
110
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

73
73
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

202
202
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

621
621
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

854
854
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

690
690
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

112
112
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

500
500
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

691
691
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

85
85
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

281
281

Meer sportnieuws