'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

door
'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

De transfermarkt is nog een maand open en het lijkt erop dat in die periode nog een aantal Rode Duivels van club zullen wisselen. Charles De Ketelaere heeft zijn overgang naar AC Milan deze week eindelijk helemaal afgerond, terwijl enkele dagen daarvoor Orel Mangala voorgesteld werd bij Nottingham Forest. Intussen lijken er ook nog transfers in de pijplijn te zitten voor Amadou Onana en Wout Faes.


Die laatste lijkt na twee jaar bij Stade Reims klaar voor een stap hogerop. De centrale verdediger groeide na een wisselvallig eerste seizoen uit tot een absolute sterkhouder bij de Franse eersteklasser en Roberto Martinez beloonde hem voor zijn evolutie met zijn eerste selecties voor de Rode Duivel. In juni pakte Faes tegen Polen ook zijn eerste cap.

Die nieuwe status als international kan de 24-jarige nu ook verzilveren en het lijkt erop dat zijn toekomst in de Serie A zal liggen. Torino zou doordrukken voor de komst van Faes, maar zij zouden niet de enige Italiaanse gegadigde zijn. De lokale journalist Nicolo Schira stelt immers dat ook Fiorentina de gesprekken over een transfer aangeknoopt zou hebben.

EUROPEES VOETBAL
La Viola heeft alvast het voordeel ten opzichte van Torino dat ze Faes ook met Europees voetbal kunnen verleiden. Ze eindigden vorig seizoen immers als zevende in de Serie A en wisten daarmee een ticket voor de Conference League af te dwingen. Daarin moeten ze enkel de play-off tegen FC Twente of het Servische Cuckaricki zien te overleven om de groepsfase te halen.


Wat zou de beste keuze zijn voor Faes?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

56
56
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

11
11
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

87
87
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

96
96
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

46
46
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

135
135
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

141
141
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

264
264
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

140
140
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

48
48
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

117
117
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

38
38
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

177
177
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

210
210
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

254
254
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

83
83
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

88
88
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

560
560
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

62
62
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

207
207
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

289
289
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

614
614
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

406
406

Meer sportnieuws