'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

door
'Tweede Italiaanse club meldt zich voor Faes'

De transfermarkt is nog een maand open en het lijkt erop dat in die periode nog een aantal Rode Duivels van club zullen wisselen. Charles De Ketelaere heeft zijn overgang naar AC Milan deze week eindelijk helemaal afgerond, terwijl enkele dagen daarvoor Orel Mangala voorgesteld werd bij Nottingham Forest. Intussen lijken er ook nog transfers in de pijplijn te zitten voor Amadou Onana en Wout Faes.


Die laatste lijkt na twee jaar bij Stade Reims klaar voor een stap hogerop. De centrale verdediger groeide na een wisselvallig eerste seizoen uit tot een absolute sterkhouder bij de Franse eersteklasser en Roberto Martinez beloonde hem voor zijn evolutie met zijn eerste selecties voor de Rode Duivel. In juni pakte Faes tegen Polen ook zijn eerste cap.

Die nieuwe status als international kan de 24-jarige nu ook verzilveren en het lijkt erop dat zijn toekomst in de Serie A zal liggen. Torino zou doordrukken voor de komst van Faes, maar zij zouden niet de enige Italiaanse gegadigde zijn. De lokale journalist Nicolo Schira stelt immers dat ook Fiorentina de gesprekken over een transfer aangeknoopt zou hebben.

EUROPEES VOETBAL
La Viola heeft alvast het voordeel ten opzichte van Torino dat ze Faes ook met Europees voetbal kunnen verleiden. Ze eindigden vorig seizoen immers als zevende in de Serie A en wisten daarmee een ticket voor de Conference League af te dwingen. Daarin moeten ze enkel de play-off tegen FC Twente of het Servische Cuckaricki zien te overleven om de groepsfase te halen.


Wat zou de beste keuze zijn voor Faes?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

1
1
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

72
72
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

48
48
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

161
161
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

291
291
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

68
68
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

243
243
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

277
277
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

108
108
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

218
218
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

178
178
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

231
231
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

128
128
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

416
416
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

167
167
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

151
151
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

166
166
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

268
268
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

74
74
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

431
431
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

268
268
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

200
200

Meer sportnieuws