'Dessers flinke stap dichter bij Genk-exit'

door
'Dessers flinke stap dichter bij Genk-exit'

KRC Genk legde afgelopen weekend een goede prestatie op de mat en won op eigen veld uiteindelijk verdiend met 3-1. Cyriel Dessers speelde andermaal een hoofdrol in die overwinning. Maar de kans is reëel dat de Nigeriaanse aanvaller weldra opnieuw vertrekt uit de Cegeka Arena.


Dessers keerde deze zomer terug na een succesvolle huurbeurt aan Feyenoord, dat hem ondanks zijn belangrijke doelpunten niet langer aan boord hield. Maar bij Genk trekt hij de lijn voorlopig gewoon door. Zo zit de aanvaller alweer aan 3 doelpunten op 2 wedstrijden, waardoor hij momenteel ook topschutter is. Desondanks blijft hij nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt worden. Zo had hij vorige week nog een onderhoud met FC Kopenhagen.

Maar zijn toekomst zou wel eens elders kunnen liggen. Volgens de bekende Italiaanse transferwatcher Gianluca Di Marzio blijft US Cremonese immers stevig aan zijn mouw trekken. De Serie A-promovendus toont al een tijdje belangstelling en zou inmiddels een versnelling hoger zijn geschakeld. Binnen de club zou ook het nodige geloof heersen in een positieve afloop van het dossier. Volgens Di Marzio zou de transfer is het beste geval zelfs volgende week al beklonken kunnen worden.

OPTIES OPEN
Maar voorlopig is van een akkoord geen sprake en dus kunnen ook andere ploegen (Kopenhagen?) hun kans nog wagen. Dessers zelf hield afgelopen weekend in ieder geval zijn opties open. "Ik heb het echt naar mijn zin in deze ploeg. En deze trainer maakt heel veel indruk op mij. Maar ik ben 27 jaar en heb nog twee jaar contract, misschien is dit wel hét moment om de stap naar het buitenland te zetten", reageerde hij toen voor de camera's van Eleven Sports.

LEES OOK: Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

Genk moet er alles aan doen om Dessers te houden ...

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

27
27
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

24
24
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

176
176
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

168
168
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

54
54
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

283
283
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

298
298
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

540
540
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

122
122
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

97
97
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

121
121
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

153
153
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

180
180
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

66
66
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

223
223
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

83
83
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

520
520
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

447
447
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

914
914
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

357
357
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

485
485
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

309
309
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1154
1154

Meer sportnieuws