'Dessers flinke stap dichter bij Genk-exit'

door
'Dessers flinke stap dichter bij Genk-exit'

KRC Genk legde afgelopen weekend een goede prestatie op de mat en won op eigen veld uiteindelijk verdiend met 3-1. Cyriel Dessers speelde andermaal een hoofdrol in die overwinning. Maar de kans is reëel dat de Nigeriaanse aanvaller weldra opnieuw vertrekt uit de Cegeka Arena.


Dessers keerde deze zomer terug na een succesvolle huurbeurt aan Feyenoord, dat hem ondanks zijn belangrijke doelpunten niet langer aan boord hield. Maar bij Genk trekt hij de lijn voorlopig gewoon door. Zo zit de aanvaller alweer aan 3 doelpunten op 2 wedstrijden, waardoor hij momenteel ook topschutter is. Desondanks blijft hij nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt worden. Zo had hij vorige week nog een onderhoud met FC Kopenhagen.

Maar zijn toekomst zou wel eens elders kunnen liggen. Volgens de bekende Italiaanse transferwatcher Gianluca Di Marzio blijft US Cremonese immers stevig aan zijn mouw trekken. De Serie A-promovendus toont al een tijdje belangstelling en zou inmiddels een versnelling hoger zijn geschakeld. Binnen de club zou ook het nodige geloof heersen in een positieve afloop van het dossier. Volgens Di Marzio zou de transfer is het beste geval zelfs volgende week al beklonken kunnen worden.

OPTIES OPEN
Maar voorlopig is van een akkoord geen sprake en dus kunnen ook andere ploegen (Kopenhagen?) hun kans nog wagen. Dessers zelf hield afgelopen weekend in ieder geval zijn opties open. "Ik heb het echt naar mijn zin in deze ploeg. En deze trainer maakt heel veel indruk op mij. Maar ik ben 27 jaar en heb nog twee jaar contract, misschien is dit wel hét moment om de stap naar het buitenland te zetten", reageerde hij toen voor de camera's van Eleven Sports.

LEES OOK: Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

Genk moet er alles aan doen om Dessers te houden ...

Meest recent

Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

20
20
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

44
44
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

210
210
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

161
161
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

82
82
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

228
228
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

38
38
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

118
118
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

106
106
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

241
241
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

233
233
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

390
390
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

56
56
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

180
180
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

88
88
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

306
306
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

138
138
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

508
508
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

99
99
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

458
458
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

190
190

Meer sportnieuws