'Dessers flinke stap dichter bij Genk-exit'

518 stemmen
'Dessers flinke stap dichter bij Genk-exit'

KRC Genk legde afgelopen weekend een goede prestatie op de mat en won op eigen veld uiteindelijk verdiend met 3-1. Cyriel Dessers speelde andermaal een hoofdrol in die overwinning. Maar de kans is reëel dat de Nigeriaanse aanvaller weldra opnieuw vertrekt uit de Cegeka Arena.


Dessers keerde deze zomer terug na een succesvolle huurbeurt aan Feyenoord, dat hem ondanks zijn belangrijke doelpunten niet langer aan boord hield. Maar bij Genk trekt hij de lijn voorlopig gewoon door. Zo zit de aanvaller alweer aan 3 doelpunten op 2 wedstrijden, waardoor hij momenteel ook topschutter is. Desondanks blijft hij nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt worden. Zo had hij vorige week nog een onderhoud met FC Kopenhagen.

Maar zijn toekomst zou wel eens elders kunnen liggen. Volgens de bekende Italiaanse transferwatcher Gianluca Di Marzio blijft US Cremonese immers stevig aan zijn mouw trekken. De Serie A-promovendus toont al een tijdje belangstelling en zou inmiddels een versnelling hoger zijn geschakeld. Binnen de club zou ook het nodige geloof heersen in een positieve afloop van het dossier. Volgens Di Marzio zou de transfer is het beste geval zelfs volgende week al beklonken kunnen worden.

OPTIES OPEN
Maar voorlopig is van een akkoord geen sprake en dus kunnen ook andere ploegen (Kopenhagen?) hun kans nog wagen. Dessers zelf hield afgelopen weekend in ieder geval zijn opties open. "Ik heb het echt naar mijn zin in deze ploeg. En deze trainer maakt heel veel indruk op mij. Maar ik ben 27 jaar en heb nog twee jaar contract, misschien is dit wel hét moment om de stap naar het buitenland te zetten", reageerde hij toen voor de camera's van Eleven Sports.

LEES OOK: 'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

Genk moet er alles aan doen om Dessers te houden ...

Meest recent

'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

46
46
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

85
85
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

248
248
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

550
550
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

90
90
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

321
321
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

193
193
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

108
108
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

111
111
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

97
97
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

111
111
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

46
46
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

338
338
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

85
85
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

233
233
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

169
169
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

391
391
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

124
124
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

220
220
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

822
822
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

281
281
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1409
1409
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

260
260
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

90
90

Meer sportnieuws