'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

door
'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor op zijn tweede Europese opdracht tegen het Noorse Lillestrom. Coach Mark van Bommel zal dan wel niet kunnen rekenen op één van zijn aanvallers. De transfer van Manuel Benson staat immers op punt om afgerond te worden, zoals verwacht trekt hij naar Burnley FC.


Afgelopen zondag zat Benson al niet meer in de wedstrijdselectie voor het competitieduel tegen Zulte Waregem. Maar hij was wel aanwezig op de Bosuil en nam na de wedstrijd ook afscheid van de supporters. Onze redactie kon eerder al melden dat een akkoord met Burnley nabij was. Bepaalde bronnen meldden nog dat de deal even leek te gaan kapseizen, maar beide ploegen zouden er nu toch zijn uitgeraakt.

Zo meldt de Waalse transferwatcher Sacha Tavolieri dat Antwerp en Burnley inmiddels de laatste details hebben uitgewerkt en een totaalakkoord hebben bereikt. Woensdag zou Benson dan ook in Engeland verwacht worden voor zijn medische en fysieke proeven. Indien die geen onverwachte problemen aan het licht brengen, kan hij op Turf Moor een meerjarig contract tekenen en gaat hij dus onder de vleugels van Vincent Kompany aan de slag.

FISCHER OP EUROPESE LIJST
Met de verkoop van Benson mag RAFC weer enkele miljoenen bijschrijven op de rekening. Maar het sportieve verlies is aanzienlijk. De verwachting is dan ook dat de Great Old de mercato optrekt om het aanvallende compartiment te versterken. Tegen Lillestrom krijgt Van Bommel er echter sowieso al een extra wapen bij. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Viktor Fischer werd opgenomen op de Europese lijst. De Deen maakte vorig weekend al zijn wederoptreden na een blessure.

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Antwerp moet sowieso zijn aanvalslinie nog versterken ...

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

86
86
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

13
13
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

58
58
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

28
28
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

176
176
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

243
243
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

92
92
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

116
116
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

45
45
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

63
63
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

110
110
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

63
63
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

216
216
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

199
199
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

416
416
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

396
396

Meer sportnieuws