'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

door
'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor op zijn tweede Europese opdracht tegen het Noorse Lillestrom. Coach Mark van Bommel zal dan wel niet kunnen rekenen op één van zijn aanvallers. De transfer van Manuel Benson staat immers op punt om afgerond te worden, zoals verwacht trekt hij naar Burnley FC.


Afgelopen zondag zat Benson al niet meer in de wedstrijdselectie voor het competitieduel tegen Zulte Waregem. Maar hij was wel aanwezig op de Bosuil en nam na de wedstrijd ook afscheid van de supporters. Onze redactie kon eerder al melden dat een akkoord met Burnley nabij was. Bepaalde bronnen meldden nog dat de deal even leek te gaan kapseizen, maar beide ploegen zouden er nu toch zijn uitgeraakt.

Zo meldt de Waalse transferwatcher Sacha Tavolieri dat Antwerp en Burnley inmiddels de laatste details hebben uitgewerkt en een totaalakkoord hebben bereikt. Woensdag zou Benson dan ook in Engeland verwacht worden voor zijn medische en fysieke proeven. Indien die geen onverwachte problemen aan het licht brengen, kan hij op Turf Moor een meerjarig contract tekenen en gaat hij dus onder de vleugels van Vincent Kompany aan de slag.

FISCHER OP EUROPESE LIJST
Met de verkoop van Benson mag RAFC weer enkele miljoenen bijschrijven op de rekening. Maar het sportieve verlies is aanzienlijk. De verwachting is dan ook dat de Great Old de mercato optrekt om het aanvallende compartiment te versterken. Tegen Lillestrom krijgt Van Bommel er echter sowieso al een extra wapen bij. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Viktor Fischer werd opgenomen op de Europese lijst. De Deen maakte vorig weekend al zijn wederoptreden na een blessure.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Antwerp moet sowieso zijn aanvalslinie nog versterken ...

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

4
4
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

53
53
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

198
198
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

533
533
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

157
157
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

408
408
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

111
111
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

298
298
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

428
428
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

41
41
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

441
441
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

235
235
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

336
336
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

469
469
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

128
128
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

298
298
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

315
315
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

184
184
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

371
371
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

715
715
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

287
287

Meer sportnieuws