'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

door
'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor op zijn tweede Europese opdracht tegen het Noorse Lillestrom. Coach Mark van Bommel zal dan wel niet kunnen rekenen op één van zijn aanvallers. De transfer van Manuel Benson staat immers op punt om afgerond te worden, zoals verwacht trekt hij naar Burnley FC.


Afgelopen zondag zat Benson al niet meer in de wedstrijdselectie voor het competitieduel tegen Zulte Waregem. Maar hij was wel aanwezig op de Bosuil en nam na de wedstrijd ook afscheid van de supporters. Onze redactie kon eerder al melden dat een akkoord met Burnley nabij was. Bepaalde bronnen meldden nog dat de deal even leek te gaan kapseizen, maar beide ploegen zouden er nu toch zijn uitgeraakt.

Zo meldt de Waalse transferwatcher Sacha Tavolieri dat Antwerp en Burnley inmiddels de laatste details hebben uitgewerkt en een totaalakkoord hebben bereikt. Woensdag zou Benson dan ook in Engeland verwacht worden voor zijn medische en fysieke proeven. Indien die geen onverwachte problemen aan het licht brengen, kan hij op Turf Moor een meerjarig contract tekenen en gaat hij dus onder de vleugels van Vincent Kompany aan de slag.

FISCHER OP EUROPESE LIJST
Met de verkoop van Benson mag RAFC weer enkele miljoenen bijschrijven op de rekening. Maar het sportieve verlies is aanzienlijk. De verwachting is dan ook dat de Great Old de mercato optrekt om het aanvallende compartiment te versterken. Tegen Lillestrom krijgt Van Bommel er echter sowieso al een extra wapen bij. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Viktor Fischer werd opgenomen op de Europese lijst. De Deen maakte vorig weekend al zijn wederoptreden na een blessure.

LEES OOK: 'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp moet sowieso zijn aanvalslinie nog versterken ...

Meest recent

Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

19
19
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

139
139
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

134
134
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

65
65
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

328
328
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

439
439
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

358
358
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

194
194
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

163
163
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

94
94
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

582
582
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

339
339
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

348
348
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

395
395
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

222
222
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

176
176
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

360
360
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

820
820
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

225
225
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42

Meer sportnieuws