'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

door
'Antwerp-transfer bijna rond: medische tests gepland'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor op zijn tweede Europese opdracht tegen het Noorse Lillestrom. Coach Mark van Bommel zal dan wel niet kunnen rekenen op één van zijn aanvallers. De transfer van Manuel Benson staat immers op punt om afgerond te worden, zoals verwacht trekt hij naar Burnley FC.


Afgelopen zondag zat Benson al niet meer in de wedstrijdselectie voor het competitieduel tegen Zulte Waregem. Maar hij was wel aanwezig op de Bosuil en nam na de wedstrijd ook afscheid van de supporters. Onze redactie kon eerder al melden dat een akkoord met Burnley nabij was. Bepaalde bronnen meldden nog dat de deal even leek te gaan kapseizen, maar beide ploegen zouden er nu toch zijn uitgeraakt.

Zo meldt de Waalse transferwatcher Sacha Tavolieri dat Antwerp en Burnley inmiddels de laatste details hebben uitgewerkt en een totaalakkoord hebben bereikt. Woensdag zou Benson dan ook in Engeland verwacht worden voor zijn medische en fysieke proeven. Indien die geen onverwachte problemen aan het licht brengen, kan hij op Turf Moor een meerjarig contract tekenen en gaat hij dus onder de vleugels van Vincent Kompany aan de slag.

FISCHER OP EUROPESE LIJST
Met de verkoop van Benson mag RAFC weer enkele miljoenen bijschrijven op de rekening. Maar het sportieve verlies is aanzienlijk. De verwachting is dan ook dat de Great Old de mercato optrekt om het aanvallende compartiment te versterken. Tegen Lillestrom krijgt Van Bommel er echter sowieso al een extra wapen bij. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Viktor Fischer werd opgenomen op de Europese lijst. De Deen maakte vorig weekend al zijn wederoptreden na een blessure.

LEES OOK: TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

Antwerp moet sowieso zijn aanvalslinie nog versterken ...

Meest recent

TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

12
12
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

19
19
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

28
28
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

17
17
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

50
50
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

143
143
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

230
230
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

37
37
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

82
82
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

264
264
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

206
206
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

82
82
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

520
520
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

118
118
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

226
226
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

181
181
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

221
221
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

382
382
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

187
187
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

233
233
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

46
46
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

153
153
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

91
91
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

185
185
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

105
105

Meer sportnieuws